Kayin valide ile aramizda gecen tartişma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama kaç yaşında insanlarız, kimse bizi pohpohlamayınca "küstüm, oynamıyorum" oldu mu şimdi? Akfhjskwl 🤣 sonuçlarına katlamayacağınız hareketler yapmayacaksınız o zaman
Pardon ne suçu ne hareketi. Yazdığım birseyin kalmasini istemedim yazik cidden kirli düşüncelerinize

Konu silmek yasak bu arada ama neyse ki birileri alıntılanmış ta okudum 🤣

Bir kere kayınvalidenize karışıp o senin yaşına gitmekz demek saçmalık belki kadın artık o tarzda eşarbını yapmak istiyor siz kabul etmesenizde eltiyi ona olan ilgiyi kıskanmışsınız olabilir bu durumu anlıyorum ama hatanız kv arayıp bunları söylemek olmuş

Size yazma ve şalvar ile geldiyse bunu o zaman dile getireceksiniz. Aradan yıllar geçmiş. Buna zamanında alınacaktıniz.

Ayrıca yaşına gitmez yazma tak ne demek?

Şal, esarp, basortu, yazma bunlarin arasinda ne fark var?
1000015570.jpg

1000015571.jpg

İlk foto eşarp
İkinci foto tülbent

Cjxnxnddndm

Hayır değilim ahiret okulu mezunuyum. Hafizim Arapça tefsir akait fikih
Madem kedinizi bu yönde geliştirmişsiniz. Size bu davranış hiç yakışmamış. Bir kere kayınvalideniz nasil giyinmek istiyorsa giyinir bu sizi rahatsız etmemeli. Konuyu fazla içselleştirmişsiniz. Daha görmediğiniz, tanımadığınız eltinizle kıyas yapıyorsunuz. Belliki bazı kompleklsleriniz var.

Ben de üniversite mezunu filan değilim hayat bazen beklenmedik sebebler ve engeller çıkarabiliyor. Ancak ben her açıdan kendimi geliştirmeyi bildim. Bu yüzden hiç bir zaman kendimi eksik hissetmedim çok şükür. Kendinize güvenin, yaşınız daha genç, yapmadığınız hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kayın validenize gelince, seneler sonra imaj değişikliği yapmak istediğini sanmıyorum, zira öyle olmuş olsa idi "ayıp olur" cümlesini kurmazdı. Belliki karşı tarafa göre giyimine dikkat etmeye çalışıyor. Olabilir kendi bilir ben olsam umurumda olmaz. Ne yaparsa yapsın.

Yalnız eşarp için, ögretmen istemeye gidecek diye "ayıp olur " demesi asıl ayıp. Evde taktiği yazmadan bahsetmiyoruz, baya şekilli desenli herhangi bir eşarp. Herneyse, dediğim gibi umurum olmazdı aslada arayıp, bize böyle geldin şimdi niye böylesin tarzı konuşamazdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X