Kayinvalide gelin iletişimi yardım????

Pek sayılmaz ya mesela biriyle konusurken dersiniz ya hava bugun cok guzel yaz gelse bisiler yapsak etsek gelecek planlarindan bahsedersin filan bu hicbisi soylemiyor sen dersen konusuyor esim konu acinca konusur kadinin genel yapisi bu sanirim ama cok sıkıcı bi insan :)))
Herkese karşı yani yapısı böyleyse malesef yapacak bir şey yok. Eşiniz için görüşür gönül alırsınız :)

Ya aslında bu güzel bir şey kıymetini bilin 😅
Ben de pek konuşkan değilimdir, tv açıksa yorum yaparım ortam sessizse o kadar😅 bence kvniz şikayetçi değildir bu durumdan

benim kayınvalidem sever konuşmayı, bi eskilerden bi yenilerden anlatır durur, valla fenalık geliyor bir süre sonra, bir de eskileri anlatınca hep aynı şeyleri dinlemiş oluyorum 😑 kafamı sallayıp onaylıyorum yapacak birşey yok. Telefonla konuşmaya da bayılır, o telefonla her gün köyden akrabalar tanıdıklar illa aranır🙄 ben yanındayken de bol bol reklamını yapar şurdan şu aradı hal hatır sordu Allah razı olsun hiç unutmuyorlar diye (şair burda geline laf sokuyor😂) benim de telefon fobim var, kimseyle telefonda öyle uzun uzun konuşamam gerilirim 🥺 onları da haftada on günde bir arıyorum, kesin arkamdan saydırıyordur hiç aramıyor diye. Karakter işte yapacak bir şey yok 😊

Arkadaslar merhabalar size bir sorum olacak ben 1,5 yıldır evliyim esimle severek evlendim. Genel olarak iletisim konusunda iyimdir yalniz is Kayinvalideme gelince aklima hicbi sey gelmiyor onla yalniz oldugum zamanlar ne konuşacağımı bilemiyorum kendisi de konuskan biri degil zaten o kadar... ama aramizda bi resmiyet var samimi degiliz onlar baska bir yerde yasiyorlar ama sık sık geliyorlar yaşadığımiz yere kayimvalideme şaka bile yapamıyorum hani takılamiyorum bile kendim gibi de olamıyorum aklıma sohbet konusu da gelmiyor kasiliyorum resmen yaninda hiicc bisi gelmiyo aklima konuşacak... kadin kesin icinden diyordur duvar gibi bu da diye :) ama elimde degil..sizce bu daha yeni gelin olduğum icin mi yani sonradan duzeliyor mu boyle olan var mi benim gibi?
Biz de nişanlılık dönemlerinde ve evliliğin nerdeyse 1,5 yılında öyle birbirimize bakardık. Nedense bi resmiyet vardı aramızda. Sonrasında ben hiç kasmadan olduğum gibi davrandım. Rayına oturdu. Hem mesafeliyiz hem iyiyiz. Kendi anneniz eve geldiğinde ya da siz annenize gittiğinizde nasılsanız öyle olun yine. Telefonda takılcaksanız takılın. mutfakta olcaksanız olun, tv açın seyredin. Özel bişey yapmanıza gerek yok bence

Ne güzel bir kaynana gelin ilişkisi Allah bozmasın :cool:

Bende de mesafe var hem şehir olarak hemde yakınlık olarak böylesi daha iyi aynı şehirde olsaydım sanırım bende samimi olamazdım yapım gereğide biraz ters biriyimdir ben aramam kv arar genelde 1-2 ayda giderim genelde ve konu açar çoğu kişiyi bilmediğim için yarıda kesiyor dinlemediğim olmadı hiç aramızda ki tek sorun eşimi koparmam oldu onlardan 🤣 evlenmesini istemiyorlardı

Arkadaslar merhabalar size bir sorum olacak ben 1,5 yıldır evliyim esimle severek evlendim. Genel olarak iletisim konusunda iyimdir yalniz is Kayinvalideme gelince aklima hicbi sey gelmiyor onla yalniz oldugum zamanlar ne konuşacağımı bilemiyorum kendisi de konuskan biri degil zaten o kadar... ama aramizda bi resmiyet var samimi degiliz onlar baska bir yerde yasiyorlar ama sık sık geliyorlar yaşadığımiz yere kayimvalideme şaka bile yapamıyorum hani takılamiyorum bile kendim gibi de olamıyorum aklıma sohbet konusu da gelmiyor kasiliyorum resmen yaninda hiicc bisi gelmiyo aklima konuşacak... kadin kesin icinden diyordur duvar gibi bu da diye :) ama elimde degil..sizce bu daha yeni gelin olduğum icin mi yani sonradan duzeliyor mu boyle olan var mi benim gibi?
Böyle devam etmenizi tavsiye edrim..zira fazla samimiyet hoş olmayan sonuçlar doğuruyor kaynana gelin arasında ,ilişki laçkalaşıyor ve kendilerinde samimiyetimizden kaynaklı hayatımıza müdahale hakkini buluveriyorlar...durumun kıymetini bilin

X