Kayinvalide gelin iletişimi yardım????

Konusmak ve yakinlik istiyor musunuz?

Onun ilgi alanlarindan girin.

Ama gercekten istiyor musunuz bundan emin olun :))

Eski kayinvalidemle cok yakiniz ve iyiyiz. Benlik cok yani yok, cok yapici bir kadin. Gercek bir anne.

Yenisiyle nasil olucaz bilmiyorum 🤐🤐 cok türkce bilmiyor kürtçe konusuyorlar. isime gelirse anlasmaya calisirim isime gelmezse anlamiyorun derim herhalde 😄😄

Kv yakin olmak icin vazgecilmez olmak icin en guzeli susmak, soyledigi herseye kafa sallayip onaylamak

Arkadaslar merhabalar size bir sorum olacak ben 1,5 yıldır evliyim esimle severek evlendim. Genel olarak iletisim konusunda iyimdir yalniz is Kayinvalideme gelince aklima hicbi sey gelmiyor onla yalniz oldugum zamanlar ne konuşacağımı bilemiyorum kendisi de konuskan biri degil zaten o kadar... ama aramizda bi resmiyet var samimi degiliz onlar baska bir yerde yasiyorlar ama sık sık geliyorlar yaşadığımiz yere kayimvalideme şaka bile yapamıyorum hani takılamiyorum bile kendim gibi de olamıyorum aklıma sohbet konusu da gelmiyor kasiliyorum resmen yaninda hiicc bisi gelmiyo aklima konuşacak... kadin kesin icinden diyordur duvar gibi bu da diye :) ama elimde degil..sizce bu daha yeni gelin olduğum icin mi yani sonradan duzeliyor mu boyle olan var mi benim gibi?
Kayınvalidemle yaptığım dedikoduyu kimseyle yapamıyorum bende :KK59::-):-)

Arkadaslar merhabalar size bir sorum olacak ben 1,5 yıldır evliyim esimle severek evlendim. Genel olarak iletisim konusunda iyimdir yalniz is Kayinvalideme gelince aklima hicbi sey gelmiyor onla yalniz oldugum zamanlar ne konuşacağımı bilemiyorum kendisi de konuskan biri degil zaten o kadar... ama aramizda bi resmiyet var samimi degiliz onlar baska bir yerde yasiyorlar ama sık sık geliyorlar yaşadığımiz yere kayimvalideme şaka bile yapamıyorum hani takılamiyorum bile kendim gibi de olamıyorum aklıma sohbet konusu da gelmiyor kasiliyorum resmen yaninda hiicc bisi gelmiyo aklima konuşacak... kadin kesin icinden diyordur duvar gibi bu da diye :) ama elimde degil..sizce bu daha yeni gelin olduğum icin mi yani sonradan duzeliyor mu boyle olan var mi benim gibi?
Ben 9 aylık evliyim.
Kayınvalidemde oldukça genç ve enerjik bir kadındır. Bu arada ayrı şehirlerde oturuyoruz.
Senede 1 kez ancak gelebiliyor bize. Birkaç hafta kalır ve gider.
Yazları da biz gideriz 10 gün kadar.
İkimizin çenesi de açılınca kapanmaz genelde saatlerce bile sohbet edebiliyoruz.
O da ben de yapımız gereği şaka yapmim samimi olmayayım diyebilecek tipler değiliz. Ondan geyik muhabbeti başladı mı bitmez bizde.
Ben bunun aradaki saygıyı bozduğunu düşünmüyorum. Yerinde yapılan espri yerinde gösterilen samimiyet ilişkiye ancak neşe katar bence. O benim hiçbir şeyime karışmaz ben onun vs.

Yalnız kaldığınızda kayinvalideniz de konu açmıyor mu hiç? Zaten kendi anneniz de olsa tek taraflı konu açarak sohbet nereye kadar mümkün olur ki. Karşı tarafın da bir şeyler sorması, eklemesi, konuşması gerek. Bu sadece sizle olacak bir şey değil bence.
Ha bu arada şahsi fikrim mesafe iyidir. Kimse kimseye düşünmeden konuşma yapmaz. Bu da yaşanabilecek çoğu olumsuz şeyin önüne geçer.

Biz böyle zamanlarda tv açıp onun üzerinden konuşuyoruz 🤣 Sadakatsizi açıp Derine Volkana sallayın 🥸
😂😂😂 haklisiniz

Yalnız kaldığınızda kayinvalideniz de konu açmıyor mu hiç? Zaten kendi anneniz de olsa tek taraflı konu açarak sohbet nereye kadar mümkün olur ki. Karşı tarafın da bir şeyler sorması, eklemesi, konuşması gerek. Bu sadece sizle olacak bir şey değil bence.
Ha bu arada şahsi fikrim mesafe iyidir. Kimse kimseye düşünmeden konuşma yapmaz. Bu da yaşanabilecek çoğu olumsuz şeyin önüne geçer.
Hic konu filan acmaz tv acikken de oturur tv ye bakar ben cok konuşkan biriyim normalde hep ben sohbet konusu aciyorum bende biraktim artik

O kayınvalidenizden kaynaklanıyor. Siz o aileye yeni katıldınız, samimi olup, sohbet edebilmeniz için kayınvalidenin konu açması, aranıza ördüğü duvarı yıkması lazım, sizin değil.

Benim kayınvalidem de böyle. Soğuk, mesafelidir. Kaç yıllık evliyim, çok nadir sohbet ederiz tabi eğer canı istiyorsa. Diğer zamanlarda rutin konuşmalar dışında bir iletişimimiz olmaz, heleki espri falan çok çok nadir. Ben takmıyorum hiç, konuşursa konuşuyorum yoksa bende susup oturuyorum.
Evet yalniz kaldigimizda acar tv yi oturur tv izler ne soru ne sohbet ne bi sey soguk bi kadin baskalari varken sadece konuşuyor ben de takmamayı öğrenirim umarim zamanla

Tabiki anne kiz gibi olmaz ama anne kiz kadar samimi candan kayinvalide gelin iliskisi olanlara cok ozeniyorum

Eşinizle olduğunda sohbet edip konu
Pek sayılmaz ya mesela biriyle konusurken dersiniz ya hava bugun cok guzel yaz gelse bisiler yapsak etsek gelecek planlarindan bahsedersin filan bu hicbisi soylemiyor sen dersen konusuyor esim konu acinca konusur kadinin genel yapisi bu sanirim ama cok sıkıcı bi insan :)))

O kayınvalidenizden kaynaklanıyor. Siz o aileye yeni katıldınız, samimi olup, sohbet edebilmeniz için kayınvalidenin konu açması, aranıza ördüğü duvarı yıkması lazım, sizin değil.

Benim kayınvalidem de böyle. Soğuk, mesafelidir. Kaç yıllık evliyim, çok nadir sohbet ederiz tabi eğer canı istiyorsa. Diğer zamanlarda rutin konuşmalar dışında bir iletişimimiz olmaz, heleki espri falan çok çok nadir. Ben takmıyorum hiç, konuşursa konuşuyorum yoksa bende susup oturuyorum.
Aynen kesinlikle öyle onun da çaba göstermesi lazim ama sus pus oturuyor haklisiniz yapacak bisi yok akisina birakacagim bende

Hic acmaz konu filan sanki agzini bantlamişsin gibi susup oturur ben konu acarim konusur ama muhabbeti uzatacak seyler soylemez cevap verir bitirir. Zaten boyle biriyle samimi olmam mümkün değil bende bıraktım artık

Yeni gelin olmanla bir alakası olduğunu düşünmüyorum enerjiniz uyuşmuyor olabilir bizim henüz bir yıl bile olmadı ama anne kızdan çok iki yakın arkadaş gibiyiz kayınvalidemle, kahkahalarımızdan ev çınlar o derece :)))

Konusmak ve yakinlik istiyor musunuz?

Onun ilgi alanlarindan girin.

Ama gercekten istiyor musunuz bundan emin olun :))

Eski kayinvalidemle cok yakiniz ve iyiyiz. Benlik cok yani yok, cok yapici bir kadin. Gercek bir anne.

Yenisiyle nasil olucaz bilmiyorum 🤐🤐 cok türkce bilmiyor kürtçe konusuyorlar. isime gelirse anlasmaya calisirim isime gelmezse anlamiyorun derim herhalde 😄😄
hahaha benimkiler de pomakça konuşuyor valla yanımda oturup anama sövse saf saf gülümserim anlamadığım için 🤣🤣🤣

X