Kayinvalide ve kayinpederin yaptiklari...bosanmalimiyim?

Bebekleriniz neden vefat etti?. bende altı aylık doğum yaptım o yüzden soruyorum. doğumlarim arasında zaman çok az niye bu kadar acele ediyorsunuz zaten bir çocuğunuz var daha sonra olmayacak mi . Yapmayın lütfen eşiniz bebek de istese siz kuluçka makinası olmayın. Bedeniniz ileride fire verir böyle. Beraber oturan gelinlerin sorunu hep bu zor geliyorsa bir süre eğer az kaldı ise eşiniz gelene kadar aileniz ile kalın en azından gebelik süresinde. Rabbim kolaylık versin 🧡

Çok severek evlenmişsiniz de koca kişisinin sevgisi bu mu? Lohusa veya gebe fark etmeksizin üstelik de kayıp yaşamış bir kadına iş yaptırtıyor? Siz aynı yerde kalırsanız daha çok sömürülürsünüz bir de bunları çözememişken üst üste hamilelik?Belki de stresten böyle sonuçlanıyor. Siz kendinize değer vermiyorken başkaları hiç vermez.

5 senede kaç çocuk ben sayamadim. Bu kadar çocuk için motivasyonunuz nedir ben anlamadım.

Hamile kalinca daha az iş yapacaksınız diye hamile kalıyorsanız oyle olmuyormuş.

Mutsuzsunuz, eşiniz yanınızda yok, iç içe kötü ilişkiler var, kırsal hayatın zorlukları...

Yazik olmuş gençliğinize.

Bari bundan sonrasi icin korunun.

Başlık boşanmalı mıyım ama konu içeriği 5 senede 4 gebelik. Aklınızda boşanma fikir olması hiç inandırıcı durmuyor. Hem psikolojik hem fiziksel olarak sağlıklı bir durum değil her sene gebelik.

Başlık boşanmalı mıyım ama konu içeriği 5 senede 4 gebelik. Aklınızda boşanma fikir olması hiç inandırıcı durmuyor. Hem psikolojik hem fiziksel olarak sağlıklı bir durum değil her sene gebelik.
Bence eşinin ailesi de onun bu durumuna alışmış demekki. Hamile bile olsa sıradan görüyorlar.. Allah rahmet etlesin bebişlere ne diyelim 😢

Herkeze merhaba ben 5 senelik evliyim 4 yasinda bir ogulum var 2020de 6aylik bebegimi dogumda kaybettim 2021de 7 aylik bebegimi dogumdan birkac saat sonra kaybettim ve su 4 aylik hamileyim biz koy yerinde yasiyoruz diyebilirim kayinvalide ve kayinpederle birlikte onlar bizim alt katimizda kaliyor bizde ust katta yani basimizda esimin abisi ve ailesi ama onlar ayri evdeler komsu bize eltimde guzel anlasiyorduk ben ona o bana gelip giderdik sohbet eder gezmelere giderdik samimiydik yani ben bebegimi kaybettikten bir kac gun sonra esimin annesi grip oldu kayinvalidenin bir inegi vardi onu her sabah ve aksam sagiyordu hasta olunca eltime demisler o aksam o sagimis inegi esimi asagi yolladim annen hasta bi bak istersen diye esim yukari cikti yarin aksam inegi sen sagicaksin dedi ciddi ciddi allah askina nerde gorulmus yeni dogum yapmis lohusa kadinin ahira girdigi nneyse ben sustum rabbim buyuktur dedim gittim ahira birde baktim kadin oturmus inegi sagiyor hani dedim bende idi bu aksam sira oyle soylemissin esime ben iyim iyilestim gibi bir sey soyledi... Neyse ben sonraki gun babamlara gittim biraz kalmak istedim cunku hala piskolojim cok kotu bebegimi kaybetmisim birde esimin agilesinden tuhaf istekler geliyordu dayanamadim.... Ben gidince kayinvalide tekrar hastalanmis herneyse ben eve dondugumde eltim benimle konusmuyordu inegi satmislardi ne oldu bitti bilmiyorum... Sonraki sene ben tekrar hamile kaldim esim yurt disina gitmek zorunda kaldi ben yanliz kalmistim hamile ve 3 yasinda cocukla kayinvalidem o yaz bana turlu turlu isler yaptirtti karnim agiriyor tasiyamayacagim dedigimde yukune gore tasi dedi bana... Ozaman iyice anladim karnimdaki bebegin veya benim hic bir kiymetim yoktu onlarin gozunde esime bir sey soylemedim tabi olan benim bebegime oldu iste ogulumu anneme goturun o baksin dedim hastaneye giderken annem cocugu almaya gidince vermemisler ogulumu sapa salam biraktim hastanelik ettiler... Cok kahirlar va acilar cektim o ikisi yuzunden evlendigimizden beri esim calisiyor her iki aileyede bakiyor butun masraflari hastane elektrik su televizyon araba akliniza ne geliyorsa esim karsiliyor halada oyle okadar yuzsusler ki anlatmaya kelimeler yetmez gelelim gunumuze gecen gun oldu bu anlatacagim olay kayinpeder bahcede bir is yapiyordu soganlarin icinde ogulumda yeni uyandi saat 16:30 bu arada adam cikti yukari ama kopurmus sicaktan disarisi cehennem gibi cok sicakti o gun tutu ogulumun kolundan disari cikaricakmis dedim sicagi gormuyormusun hem daha yeni kalki cocuk yemek bile yemedi daha nereye gotureceksin bu sicakta yok ben niye cikarmiyormusun oglani hasta edicekmisim boyle icerde dedim ben bugun cikardim onu disari yoruldu uyudu zaten simdi uyandi daha nekadar cikarmisim ben inanabiliyormusunuz ne icin beni rahatsiz ediyor bu adam bende icer geri aldim ogulumu nekadar cikardiysam cikardim sana ne benim cocugumdan diyip kapattim kapiyi yuzune dayanamadim artik bunun uzerinden iki gun gecti dun aksam beni esime sikayet etmis ben cocugu cikar dedim gelin sanane benim cocugumdan dedi bana demis yaaa saka gibi bu adam ne olsun istiyor kavga edelim esimle ayrilalim mi ben anlamadim sizce ne yapayim ben bana bir akil verin ne olur esim sabret anlayisli ol diyor aksam dedim dayanamiyorum bosanalim diye istemiyor tabi esim biz cok severek evlendik halada cok seviyoruz bir birimizi ama biktim yaa bu adamla kadindan tmm diyorum kaynana artik gelmiyor konusmuyoruz ne guzel kayinbaba cikiyor nedir benim cektigim bende mi bir sikinti var acaba lutfen bana bir akil verin aileme soylesem kavga cikicak kimseye diyemiyorum laf soz olur diye buraya yazayim dedim yoksa catliycam artik lutfen bana bir akil verin ben ne yapayim?
Ya niye orada oturuyorsunuz ki hala...Bir de eşiniz çalışmaya gitmiş olmalı sanırım,bir süre sonra sizi de yanına rahatlıkla aldirabilir,çalışma izni varsa,oturum da veriyorlar süreli olarak evli olduğuna göre sizi niye bırakmış orada..Bir de o kadar acı yasamissiniz.Ya gelsin sizle,,azıcık aşım agrisiz başım desin size arka çıksın ya da sizi yanına alsın..Ne demek yani koca yok bişe yok ben çoluk çocukla kaynana elti kayınbaba tribi çekecem oldu canım deyiverin..Valla işiniz zor kolay gelsin ve dilerim ki Allah simdi ki çocuklarınıza uzun ömür versin.

Nehir7 Nehir7 konu sahibi güncelleme yapın o kadar insan derdinizi okudu sinir oldu yorum yaptı. Bunu borçlusunuz

Nehir7 Nehir7 konu sahibi güncelleme yapın o kadar insan derdinizi okudu sinir oldu yorum yaptı. Bunu borçlusunuz
Öylesine yazmış geçmiş, dönüp bakmamıştır bile. Suriyeli de olabilir, bu üreme sevdasının başka açıklaması olamaz.

Herkese vakit ayirdigi icin tesekkurler sadece tavsi istedigimi belirtmistim konunun basligindada cevab verilicek bir sey gormedigim icin yazmadim alinanlar olmus kusura bakmayin son durum baska yere tasindik su an esim ben ogulum ayri yasiyoruz

Herkese vakit ayirdigi icin tesekkurler sadece tavsi istedigimi belirtmistim konunun basligindada cevab verilicek bir sey gormedigim icin yazmadim alinanlar olmus kusura bakmayin son durum baska yere tasindik su an esim ben ogulum ayri yasiyoruz
Nehircim çok sevindim ayrıldığınıza lütfen artık sınırları koy şimdi bu konuları çok düşünme zaten zor bir hamilelik geçiriyorsun ne güzel bu bebisle birlikte herşey düzelir. Doğunca onu bahane eder iyice ayaklarini kesersin gerçekten çok kötü bir kayinvaliden var .

Nehircim çok sevindim ayrıldığınıza lütfen artık sınırları koy şimdi bu konuları çok düşünme zaten zor bir hamilelik geçiriyorsun ne güzel bu bebisle birlikte herşey düzelir. Doğunca onu bahane eder iyice ayaklarini kesersin gerçekten çok kötü bir kayinvaliden var .
Insan sadece ailesinle olunca huzurda otomatikman oluyormus bunca yil cektiklerime rabbim gelecekteki gunlerimi guzel eylesin sadece bunu istiyorum ve biliyorum ki rabbim kimseye yasattiklarini yasamadan topraga koymuyor o kv. Ve kp. Allaha havale ediyorum cok sukur arkin sakin bir hayatim var olmasi gerektigi gibi

Insan sadece ailesinle olunca huzurda otomatikman oluyormus bunca yil cektiklerime rabbim gelecekteki gunlerimi guzel eylesin sadece bunu istiyorum ve biliyorum ki rabbim kimseye yasattiklarini yasamadan topraga koymuyor o kv. Ve kp. Allaha havale ediyorum cok sukur arkin sakin bir hayatim var olmasi gerektigi gibi
Cok sevindim nehircim hiç o konulara girme elinden geldiğince de o insanlarla görüşüp iletişim kurma . Çocuk olunca tekrar yakınlaşmak isterlerse baştan koy tavrını

Cok sevindim nehircim hiç o konulara girme elinden geldiğince de o insanlarla görüşüp iletişim kurma . Çocuk olunca tekrar yakınlaşmak isterlerse baştan koy tavrını
❤️ Eşimde gordu artik anne ve babasinin gercek yuzunu cok sukur o gun bugun hanemde huzur var sorun gercekten kv. Ve Kp. Miş
Ahh papatyam o insanlar okadar yuzsuz ki bebek dogunca illaki bi gelip gorurler ama daha fazlasi olmayacak en azindan cunku hem baska sehirdeyiz hem onlar zirt pirt gelemeyecekleri kadar uzak bir yerdeyiz telefon num. Zaten deistirdim bir dertleri varsa esimle muhatap olsunlar
Tamamen oglum ve bebegime konsantre olmus durumdayim insallah allahim nasip ederse kizimi kucagima alicam 🌸🧿

❤️ Eşimde gordu artik anne ve babasinin gercek yuzunu cok sukur o gun bugun hanemde huzur var sorun gercekten kv. Ve Kp. Miş
Ahh papatyam o insanlar okadar yuzsuz ki bebek dogunca illaki bi gelip gorurler ama daha fazlasi olmayacak en azindan cunku hem baska sehirdeyiz hem onlar zirt pirt gelemeyecekleri kadar uzak bir yerdeyiz telefon num. Zaten deistirdim bir dertleri varsa esimle muhatap olsunlar
Tamamen oglum ve bebegime konsantre olmus durumdayim insallah allahim nasip ederse kizimi kucagima alicam 🌸🧿
Vallahi çok mutlu oldum senin adına ya minnak kızın da gelsin güzel bir aile olun bu saatten sonra insallah canim ♥️

X