Kayınvalide sorunu..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arayı bulmak istese ne değişecek? Ben gurursuz değilim ha siz hala görüşebilme ihtimaline sahipseniz eşiniz tabi ortayı bulsun ama o ben değilim no

Eşiniz pasif bir insan,
Anası size sıralarken bir güzel dinlemiş dinlemiş sonra gelip size anlatıyor.
Yapması gereken annesine anne karım hakkında düzgün konuş ya normal davranırsın ya da görüşmeyelim böyle yapacaksan demesi lazım. Ama orada ona hı hı diyor burada sana hı hı diyor. Ne şiş yansın ne kebap.

Kim gelip kvniz melek dedi ki? Kvniz zaten şeytan ama eşinizin şeytana uymasına gerek yok diyoruz.
Bu yoruma saygı duyuyorum öneriniz başım üstüne ama kalkıp yok dedikoducu yok şu yok bu diyen kişiler azıcık empati kurup asıl sorunum olan kişiye odaklanır belki akıl akıl üstündür diye düşünerek açmıştım konuyu ama gerçekten hiç gerek yokmuş cahili cühelası bilgilisi tecrübelisi yeni yetme bebesi telefonda internet tarayıcı olan herkese burada nihayetinde

Eşiniz pasif bir insan,
Anası size sıralarken bir güzel dinlemiş dinlemiş sonra gelip size anlatıyor.
Yapması gereken annesine anne karım hakkında düzgün konuş ya normal davranırsın ya da görüşmeyelim böyle yapacaksan demesi lazım. Ama orada ona hı hı diyor burada sana hı hı diyor. Ne şiş yansın ne kebap.
Konuşmuyor ki annesiyle? Ama kalkıp ben kimsenin amnesi ile görüşmesine müdahale edemem bana bunları yapmış olmasına rağmen. Cidden sizin namusunuza laf edilse bunu bilmeden bi ihtimal barışma olursa yüzüne bakmayı mı seçersiniz yoksa ne mal olduğunu öğrenip tamamen hayatınızdan çıkar mayı mı?

Aaaa çok yanlış bir eş seçimi. Tü kaka yani hiç olacak şey mi eşiniz ile bunları konuşuyorsunuz.. :)) gerçekten o kadar tuhaf insanlarla aynı oksijeni soluyorum. Empati kurduğunuz için teşekkürler
Rica ederim. Burda muhattap olması gereken kişi kayınvalideyle siz değilsiniz eşiniz , naçizane tavsiyem . Bizde eşim gereken cevabı annesine verir ben yüz göz olmam . Zaten iletişimi de bazı olaylar olduktan sonra bir anda kestim asla yüz göz olmadım benim yerime eşim oldu. Böylesi daha mantıklı bence . Siz hayatınıza bakın, konuşan konuşsun . Bir ömür mutlu olursunuz umarım eşiniz ile 🙏🏻

Konuşmuyor ki annesiyle? Ama kalkıp ben kimsenin amnesi ile görüşmesine müdahale edemem bana bunları yapmış olmasına rağmen. Cidden sizin namusunuza laf edilse bunu bilmeden bi ihtimal barışma olursa yüzüne bakmayı mı seçersiniz yoksa ne mal olduğunu öğrenip tamamen hayatınızdan çıkar mayı mı?

Kaynanam eşime hiç çekinmeden benim hakkımda bu lafları edebiliyorsa ben kocama derim sen nasıl izin verdin ve hala bu kadar rahat yüzüne karşı nasıl diyebiliyorlar diye.
Çünkü biri bana kocam hakkında bu denli laflar ederse ailem bile olsa tek laf ettirmem illa edeceklerse de görüşmem. Ama kocan bence hiç o lafları duymamış gibi gitmeye devam edecek.

Bombos isler. Esinin azicik akli olsa senin nerede ne yaptığını ona soylemez, onun dediklerini de sana söylemez. Ki ne dediyse dedi, sen niye takiyosun. İnsanin sevdigi ve deger verdigi kisilerin soyledigi insana dokunur, gerisi boş vızıltı. İşin çözümü basit, zaten sen mesafeyi koymuşsun, esin de bi zahmet aranizdaki mesafeyi boyle esnetmeyecek. Cenesini tutacak. İkincisi de başka şehre taşının daha rahat edersiniz

Eşimin bunu bana anlatan ağzını öpeyim oh yapmış anlatmış :) bugüne kadar yapmadoğını yaptı nasıl güzel yaptı ki herkesin ne mal olduğu çıktı ortaya yoksa ben yine vicdanıma yenik düşerdim garanti
Yazılan yorumlardan laf taşımayı niye sadece kendinize anliyorsunuz ki? Sizin nereye gideceğinizide kv'ye yetiştirmiş. İşi var, ailesiyle buluşacak yada kadın personellerle iş yemeğinde desin. Annesinin huyunu biliyordur ona göre hareket etmeli demek istiyor insanlar. Sıkıntı yorum yazanlarda değil sizde, kocaniza konduramiyorsunuz pasifligini ama kv bu kadar coştuysa o pasiflik yüzünden. Seni koruyan bir erkek olsaydı senin hakkında konuşamazdı bile kv.

Yazılan yorumlardan laf taşımayı niye sadece kendinize anliyorsunuz ki? Sizin nereye gideceğinizide kv'ye yetiştirmiş. İşi var, ailesiyle buluşacak yada kadın personellerle iş yemeğinde desin. Annesinin huyunu biliyordur ona göre hareket etmeli demek istiyor insanlar. Sıkıntı yorum yazanlarda değil sizde, kocaniza konduramiyorsunuz pasifligini ama kv bu kadar coştuysa o pasiflik yüzünden. Seni koruyan bir erkek olsaydı senin hakkında konuşamazdı bile kv.
Sosyal medyadan patlamış mısır yiye yiye takip edem biri kv zaten ailem ile olmadığımı bildiği için soruyor eşimde gereken yerde gereken cevabı veriyor gerçekten bir insan bir şeyi anlamamak için bu kadar direnemez 🤣

Kadın öyle çok kötü bir kadın. Olabilir ama eşin AA diyip susturmayı bilmesi lazımdı...

7 yaşında minnoş oğlum var, hoşuna gitmediği bir şey söylense anında tepkisini koyuyor. Büyük küçük kim olursa. Öğretmenlere de... Ömrüm yeterse ileride karısına laf söylemeye kalksam beni kesin susturur... Sustursun da...

Eşin öyle olgun Bi kişilik değil. Öyle şeyler söyleyene kadar."Anne ben onunla evliyim bu şekilde konuşursan, bir daha görüşmem" demeliydi.. Ve olaylar buraya gelmezdi... Beni böyle kabul edin diyen Bi tip hiç bir şekilde sevilmez. Her yerde her kişiye böyle yapabildiğini de sanmıyorum. Gücü size yetiyor demekki... Sonki olay zaten size gelmemeliydi.

Eşim de eşim diyorsun, seviyorsun anlıyorum da sence eşinin amacı ne?

Kadın öyle çok kötü bir kadın. Olabilir ama eşin AA diyip susturmayı bilmesi lazımdı...

7 yaşında minnoş oğlum var, hoşuna gitmediği bir şey söylense anında tepkisini koyuyor. Büyük küçük kim olursa. Öğretmenlere de... Ömrüm yeterse ileride karısına laf söylemeye kalksam beni kesin susturur... Sustursun da...

Eşin öyle olgun Bi kişilik değil. Öyle şeyler söyleyene kadar."Anne ben onunla evliyim bu şekilde konuşursan, bir daha görüşmem" demeliydi.. Ve olaylar buraya gelmezdi... Beni böyle kabul edin diyen Bi tip hiç bir şekilde sevilmez. Her yerde her kişiye böyle yapabildiğini de sanmıyorum. Gücü size yetiyor demekki... Sonki olay zaten size gelmemeliydi.

Eşim de eşim diyorsun, seviyorsun anlıyorum da sence eşinin amacı ne?
Allah peygamber aşkına demediğini nerden biliyorsunuz nolur söyleyin? Bir evladın artık yapabileceği söyleyebileceği her şeyi söyledi bu pislik insana ama anlamıyor ya sanıyorsunuzki sadece namus oturduğun an ortamda ıoooyyyyy bide bunu mu yaptın ben olsam hayatta onu yapmazdım yada öyyykk bunu mu giydin iğrenç olmuş yani sorun sadece iffet değil kadın gerçek bir sorunlu o anlarda beğenmiyorsan yemezsin beğenmiyorsun bakmazsın harici benim diyebileceğim bir şey yok ya saç baş kavga edicem yada böyle susturcam eşim ise hem benim hemde ben olmadığımda gerekeni yapıyor. Kovduğuna şahit oldum yeter artık diyerek. Kadın gidiyor 2 dk sonra tekra telefonu çalıyor ilacım yok al diye böyle bir cinsi işte lütfen anlayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X