Kayınvalide tekrar aranır mı ?

Bu aile arama olayları ilginç geliyor. Bence isteyen arasin istemeyen aramasın. Ben ararim kayinvalidemi. Eşim benim ailemi aramaz. Ama goruşunce de cok sayar sever ailemi. Ben ona ara diye baski yapmam. Mesela birkac aydır kayınvalidemi aramiyirym coddi bir sorun yasadık. Eşime bahsetmedim annesiyle giruşmeyi keser cunkü. Aramiyirum şimdi esim niye aramiyirsun demiyor. Velhasil icinizden gelen neyse onu yapın

Bence arama niye arıyorsun ki bosver kaynana her zaman kaynanadir seni kizi gibi gormezler asla ben ne cektim hala cekiyorum Allah dusmanima vermesin benimki gibi birini disaridan insanlara o kadar melek birde bana sor seytan tam seytan

Çok haklısınız aramadım aramayı da artık düşünmüyorum

Kayınvalideniz telefonu iyi kullanıp kendisini kimler aramış bakmayı biliyor mu? Mesela benim annem o an telefona cevap verememiişse, kimin aradığına bakmayı bilmiyor. Hatta bazen arayıp sen mi aradın kızım, beni biri aradı ama kim acaba diye soruyor.

Ama yok kayınvalideniz biliyorsa ve ona rağmen dönüş yapmadıysa ben aramazdım açıkçası. Tavır yaparsa da anne arıyorum,o an müsait olmasan bile sonra dönüş yapmıyorsun derdim.

Bazı şeyler çok net ya, benim kayınvalidem bana whatsaptan direk " şunun resmini bana at" dedi. Ben de atar mısın demek istedin galiba anne dedim. Hoşuma gitmeyen şeyleri söylemeyi tercih ediyorum, sustukça üzülen biz oluyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…