Kayınvalidem eve bombayı attı gitti

Hiç konuşmadım konuşmam da çünkü benim konuşmama gerek kalmio zaten kayınvalidem de o sebeple çıldırdı

Yok şuandan bahsediyorum annen kötü kalpli dersen sonuçta annesi alınır bu eselsu da az değil der, arkasından konuşmaktan bahsediyorum şuan çok doğru bi noktadasınız çünkü çekirdek aile olarak.

Eş sağlam da anası baya bozuk.
Bu tipler oğullarının kendisine değil de başka bir kadına yardım (onlara göre hizmet) etmesini kaldıramıyor. Kendilerini gelinle yarıştırıp gelini ezmeye çalışıyor.

Hiç muhatap olmayın, çok doğru gidiyorsunuz. Eşiniz zaten farkında herşeyin belli ki, siz kenarda durun sadece.
Benim kenarda durmam da rahatsız edio çünkü o zaman oğlu ile karşı karşıya olduğu için iyice bilendi

Yok şuandan bahsediyorum annen kötü kalpli dersen sonuçta annesi alınır bu eselsu da az değil der, arkasından konuşmaktan bahsediyorum şuan çok doğru bi noktadasınız çünkü çekirdek aile olarak.
Haklısınız ne de olsa kötü bile olsa anne annedir .

Gitmiş bir de kayınpedere anlatmış artık ne anlattı bilmiyorum evden kovmus olduk .
Kovun zaten sinsi şeytan. Çocuk olsa bile kahvaltı hazırlarmış rezil bu covid döneminde bebeğin yanında işi yok zaten

Kovun zaten sinsi şeytan. Çocuk olsa bile kahvaltı hazırlarmış rezil bu covid döneminde bebeğin yanında işi yok zaten
Ooo öncesinde beni aradı dua et pandemi var şansın varmış gidip gelemedik diye goz dağı da verirdi . Ben kavgayi tartışmayı kendimi bildim bileli sevmem o sebeple ya duymazdan gelirim yada anlamazdan . Bu onu cildirtiyor

Bu olay için kv ile öncelikle görüşmeyi kesin. Sakın bu olayı sineye çekip hemen yelkenleri suya indirmeyin ki, nasıl olsa bu herşeyi kabullenir deyip devamını getirmesin. Eşinize de durumun ciddiyetini belli edin ki oda bunun kabuk edilemez bir şey olduğunu kafasına iyicr kazısın. Çünkü siz bu konuda hanımefendi modunfa takılırsanız herşey size müstehak gibi görülüp bütün yapılanlar misliyle tekrarlanır. Ve son olarak bundan sonra evinize geldiğinde önüne yemek koymak için kendinizi paralamayın artı barışsanız bile fazla muhatap olmayın. Saygı iki taraflı olur ve hak edene gösterilir hak etmeyene değil unutmayın.

Ooo öncesinde beni aradı dua et pandemi var şansın varmış gidip gelemedik diye goz dağı da verirdi . Ben kavgayi tartışmayı kendimi bildim bileli sevmem o sebeple ya duymazdan gelirim yada anlamazdan . Bu onu cildirtiyor
Valla abla ben 23 yıllık hayatımda 20 yaşına kadar akrabalarımı hep alttan aldım psikolojimi altüst ettiler evi bile terk ettim en sonunda bağırıp çağırmayı öğrendim şimdi bana çıt diyemiyorlar.. boşver bunlara iyi niyet gelmez

Ay devam et, ya he he de geç. Derdi belli, kavgaya çekip kötü gösterecek seni herkese. Ne yapıyorsan devam et, adı iyice deliye çıksın da kimse tek lafını kale almasın.

Dün de konu açmıştım kayınvalidemin gözle görülür eziyeti için . Dün geldi bize sabah kahvaltıyi bebeğim durmadigi için eşim hazirladi kayinvalidemden de yardım istemiş . Bebeğim de fıtık var emziriyorum uzun süre memede duruyor . Her ne kadar yapabildiğim kadarını yaparım desem de elimden geleni yine yapmaya çalıştım . Kahvaltı hazırlarken eşime "biz eskiden boylemiydik baban küçük çocuğun var demezdi kahvaltı hazirlatirdi" diyor . Eşim de " eski zaman mı kaldı ne yapalım şimdi çocuğu bıraksın kahvaltı mı hazirlasin , ha o hazırlamış , ha ben hazırlamışim ne farkeder " dedi . O gün normal bir şekilde geçti akşam yemeğini bebeğimi uyuttuktan sonra yaptım öyle üstün körü de değil güzelce masayi kurdum yemeği yedik bebeğim uyandi masayı topladım apar topar çay koydu eşim de . Sonra oturma odasına geçip bebeğimi emzirdim uyutmaya çalıştım . Uzun bir süre sonra bebeğim uyudu . Mutfağa bulaşık makinasini boşaltıp kirlileri yerlestiricektim sonrasında da biraz uzanicaktim ben daha bulaşık makinasini boşaltırken kayinvalidem geldi eşim mutfakta yanımdaydı . Biz oraya geçiyoruz siz buraha geçiyorsunuz sizin derdiniz ne sürekli bunu yapıyorsunuz ben aptal değilim ne yapmaya çalıştığınızin farkındayım ile başlayan hakaret beddua ve iftira ile biten uzun kötü ve yüksek sesle cümleler kurdu . Eşim sis derken ne demek istiyorsun bu kız ne yaptı sana elinden geleni yapıyor bi saygısızlık mı yaptı ,dört dönüyor etrafında dedi .ben onun annesiyle konusucam , ona dicem diyeceğimi dedi . Ben de sesten korkuyor diye bebeğimin yanına gitmiştim odaya geri döndüm ne yaptım anne dedim yanında oturmadim da geçip ayrı bı odada keyif mı yaptım akşam yediğimiz masayı topladım sen çok zekisin benden de akıllisin oğlumu sen böyle yaptın ama senin ağzına s....k dedi . Eşim bu defa ses tonunu dahada yükseltti . " Benim huzurumu kaçıramazsin derdin problem çıkarma9ktı zaten sesin dedi kayınvalidem evi terketti gitti kaynım da yanındaydı o götürdü . Kaynım evden çıktıktan yarım saat sonra eşimi aradı . " Abi yengemden de senden de annem adına özür dilerim kusura bakmayın "dedi . Neler oldu bitti anlamıyorum amacı neydi anlamıyorum . Bizden ne istiyor
Yani eşin yanında ve seni koruyor bunun için şükret ...eşlerinden bu desteği göremeyen yüzlerce kadın boşanıyor maalesef ...k.v.gelince canı cehenneme küssün de bidaha barışmasın canı nasıl isterse..

Valla abla ben 23 yıllık hayatımda 20 yaşına kadar akrabalarımı hep alttan aldım psikolojimi altüst ettiler evi bile terk ettim en sonunda bağırıp çağırmayı öğrendim şimdi bana çıt diyemiyorlar.. boşver bunlara iyi niyet gelmez
Bugün annem de öyle dedi sesin çıksın ezdirme kendini dedi . Eşime de söyledi eselsu kavgayı tartismayi sevmez o yüzden de didinir durur ki kavga çıkmasın tartisilmasin diye annenin derdi ne dedi

Yani eşin yanında ve seni koruyor bunun için şükret ...eşlerinden bu desteği göremeyen yüzlerce kadın boşanıyor maalesef ...k.v.gelince canı cehenneme küssün de bidaha barışmasın canı nasıl isterse..
İşin tuhafı ne biliyor musunuz küsmüyor . Hiç birşey yok gibi aklına esince gelir konuşur

Annesi de bizdeydi zaten sorun kahvaltıdan başlamadı ki . Akşam yemeğinden sonra . Konunun kahvaltı ve yemek ile hiç alakası yok . O aklında kurmuş problemi yaratmış zaten tartışacakmis uygun zaman kollamis yemekten ve çaydan sonra tam yatma saatinde çıkardı tartışmayı
O zMan eşiniz gerçek yüzünü gördüğüne göre bir daha eve almayacak. Cidden manyak bir kadın

X