Kayınvalidem kaynanalığa başladı :(

Kv baştan beri siz tarafından ilgi alakaya çok alışmış.Siz bence yavaş yavaş kırmadan çok belli etmeden mesafe koyun aranıza.Tepenize çıkmış belli.Esinize bir şeyleri dediğini ona söyleyip ben sana annem gibi davranırken sen neden eşime şikayet edion anne diyin bence.Hatta üstüne aramız mi bozulsunu ekleyin.Belki sizle kötü olmamak için çeki düzen verir kendine

İlgi görmek için problem çıkaran cinsten. Kavga etmeden tavrınızı koruyun. Zamanla alışacaktır

ya ahahahahahh yorumlara bak kız sakın bize güvenip gidip kavga çıkartma
Aynen yeminle bunu düşündüm kız zarif birine benziyor. Belli ki kv de artık o dönemlerde ilgi beklemiş. Yani bu kayinvakide çekilmez diyenler vsr . Anaaa bu kadınlar valla fena. Ortada fol yok yumurta yok bence konu sahibi olduğu gibi davranmaya devam etmeli. Eşine de yanlış birseyler yok diyip geliştirmeli

hahahahah de mi ya utanmasalar köy meydanında kv yi yakacaklar

Tavrını hiç bozma söylenenleri ciddiye alma. Kırılıyorsan bile duvar gibi dur, sadece ben öyle demedim de ama ikna etmek için çaba gösterme. Kv premses sendromuna girmiş. Eşin objektif bakmaya çalışıyor böyle devam edecektir. Gerekmiyorsa arama, telefonla konuşmayı sevmiyorum de, üzerine alınma. Ve bir daha sonra ararım deme. Belli ki her lafı silah olarak kullanacak pozisyonda.

Ortada problem yok ama kadın benim kişiliğim böyle diyor kvdede gelinin kendisini pohpohlamasini istiyor sahteden yapacağına bence hiç yapmasın.valla bunlar yaptıkça daha fazlasını istiyor.ben anlamadım kaynana kafasini

Çok sıkı fıkı olmanın sonuçları bunlar.Çok yaşlı değillerse niye 2 haftada bir gidiyosunuz ki.Benimkiler de1,5 saat uzağımda oturuyor gitmiyorum niye ,zamanında senin yaptıklarını yaptım düzenli gittim şimdiki aklım olsa taaa o zamandan mesafeyi koyardım kafam rahat olurdu.

Kayinvalidenizin hic mi mesguliyeti yok Bu ne ya. Cocuk gibi. Dirt pirt arayip inciğinden cinciğine herseyi ogrenmeye calismak cok ayip ya. Bir de ustune herseye alinip kapris yapmak. Cocuk da olursa yandiniz ki ne yandiniz. Kayinpeder yok galiba, kadin boşluktan sizlere sarmis. Ben olsam yavas yavas mesafe koyardim.

Öncelikle teşekkür ederim :) Evet kayınvalidem zor bir insan ama ben de çekilmez olduğunu düşünmüyorum tabi yılların deneyimi ya da çevrelerinde şahit olduklarıyla insanlar öngörülü ya da önyargılı düşünmüş olabilirler onu henüz kestiremedim yıllar beni de pişirecek. Dilerim önyargı olsun kv çekilmez diyenlerin yorumları

Yav işte hayat herkesin bir zor yani var yani eğer ki çok fazla bir sorun yoksa he he deyip geçmek gerek diye düşünüyorum umarım hakkınızda hayırlısı olsun

Öncelikle bence eşinle konuş annenin benimle sorunu varsa bana anlatmasını istiyorum beni sana şikayet etmesinden hoşlanmıyorum bu konuda onunla konuş bende konuşucam de hâlâ devam ederse art niyet aramaya başlıcam de gerçekten kayınvalidenlede konuş anne alındığın kızdığın üzüldüğün birşey olduğunda bana söyle oğluna şikayet etmen hoş olmuyor onu üzüyorsun falan de eşinide uyar aranızda ki sorunu siz çözün onluk bir durum yok çünkü eşiniz ne sizin ne de annesinin velisi sorunu olan açıkça konuşsun de

Konu iki sene öncesinin konusu ama madem hortladı son durum ne konu sahibi?

Uzak durun, cahil.

Ben böyle nokta atışı bir yorum görmedim.
Ayakta alkışlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…