Kayınvalidem ve yatak odası problemi

Hahahah girebilirsin diyeceğin anı kolluyormuş resmen

Bence güncellemeden önceki haliyle de gayet anlaşılabilirmiş konun. Kendine ait özel bir alan istemen ve bunu yatak odanla ozdeslestirmenden daha normal bir durum olamaz. Ben kvye direk söyledim yani öncesinde birkaç kez yakaladım alttan alttan söyledim baktim ısrarla devam ediyor söyledim. Hem kendi evlerinde kaldığım odama hem de kendi evimdeki ozel alanıma özellikle ben yokken giriyor kendince topluyor falan dedim bir daha yapma ben yokken girme odama söylendi baya bende söylendim kapandı konu. Yapacak birsey yok.

Valla ben bir sütyeni gördü diye de endişe etmem. Bana bu dağınıklık gibi gelmez mesela.
Bana abartılı geliyor bu bakış açısı. Her zaman aşırı düzenli olmak zorunda değilim yatak odama giren de bunu göze alıyordur. Amaaan çok takıyoruz özetle böyle şeyleri

Kadın dağınık olduğunda rahatsız olmuyor laf etmiyorsa bi odanın ne özelliği olabilir içinde siz de yoksunuz sonuçta . Benim için sıkıntı yok ona . Yani kayınpeder falan olsaydı hayırdır derdim de oda sonuçta yani … bilemedim

Asla tahammül edemem yatak odama izinsiz girilmesine. Hele ki kapısı kapalıyken. Bunu söylemelisiniz ona

Bence haklısın aynı durum bende olsa bende rahatsız olurum zaten girilmesi gereken bir oda olsa açık bırakırsın kapatmazsin bunu direk senin söylemen bence aranızda problem yaratabilir ama eşine bu durumdan rahatsız olduğunu ve ben söylersem yanlış anlaşılır sen tatlı dille uyar diyebilirsin hala eşin ben söylemem derse o zaman ben uyaricam sonradan neden böyle birşey söyledin deme gibi on uyarinj yap derim ben hala sorun devam ediyorsa yapacak birşey yok idare ediceksin her türlü Allah yardımcın olsun anlayışsız insanla olmak zor bunu kaynanan kendi düşünmeli bence

Aynı evde yaşıyorsunuz sandım okuyunca,yada çocuğunuza bakmaya falan geliyor siz yokken takılıyor evde odaya da girip çıkıyor diye düşündüm.
Yatak odasına girilebilir ama evde başka boş müsait odalarda varken girilmesi doğru değil.
Yerinizde olsam,anne şu odaya geç,burası müsait degil der çıkarırım odadan. İnsanın şarti şurtu olmalı yani bu kadar da değil.
Bazen çocuklarla gittiğimiz arkadaş evlerinde evin çocuğu anne/babanın odasına girer ya birşey almaya yada oynayalım diye benim çocuklarimda peşinden giderse ben sokmam,hatta çok yakın bir arkadaşım oynasınlar ne olacak boşver demişti bana kızımı uyardığımda,hayır demiştim evde başka yerlerde var oynayabilecekleri,oraya da girmesinler.
Kızıma da anlatmıştim,orası x teyzenin odası siz arkadaşınızın odasında oynayın,girip dağıtmayın odasını diye. Yani çok zor değil ki girmemek. Ufacık çocuk bile anlıyor anlatınca. Kapı kapalı olmasa bile girmesin,kapalıysa zaten baska müsait oda varken inatla gidip orada oturmasin yani ne alaka?

Yani hepsinde öyle çok fazla sıvı, ter falan açığa çıkmıyor diyorum.
Bunun olması için afedersin tenasül uzuvlarınızı değdirmeniz lazım sadece. Mümkün değil aksi halde yani. Hani o şekilde bile kirlenmemenin imkanı yok konuşturma beni.

Bunun olması için afedersin tenasül uzuvlarınızı değdirmeniz lazım sadece. Mümkün değil aksi halde yani. Hani o şekilde bile kirlenmemenin imkanı yok konuşturma beni.
Sizi bilmem ben çok kirli hissetmiyorum.yani hemen banyoya koşmuyorum.biraz zaman geçebilir bana göre.alıştığım için mi bilmiyorum.

Evet haklısın, eşimle tekrar konuşsam iyi olucak

Kaynanamda misafirlikteydik bize ayırdığı odadaki yatağı toplamadik diye laf etti. Ben de orası bizim odamız sizi ilgilendirmez dedim. Herkes haddini bilmeli

Benim yattigim odaya girip çıkamaz. Ki orası sadece misafirlere ayrılmış bir oda işi gücü yok onun orda. Sizin odaya isteyen girsin çıksın beni ilgilendirmez.

Mevzu sizce odaya girip cikmak mi? misafirlikte yatagimi toplamadigim icin biri beni uyarsa yerin dibine girerim utancimdan. Siz demissiniz ya herkes haddini bilmeli iste butun mesele bu siz haddinizi asmissiniz. Had bildirmeden once insan once bir haddini bilmeli. Kimin evinde kime had bildiriyorsunuz derler adama ama siz cok guzel bir sey yapmissiniz gibi bunu gururla yazmissiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…