Kayınvalidem 😩

Annem onlardandır sağ olsun. Ağzından bir allah razı olsun duymak kısmet olmaz

Yaşadıklarına üzüldüm ama kendisi de gidecek kapı bakacak yüz bırakmamış kimse ile arasında
Kadın cok enteresan biriydi yüz yüze gelecek olsak bakardım iyice yüzüne baksın selam vereyim diye, inatla bakmazdı.
Ölmeden önce esine cok beddua etti.Benden sonra gün yüzü görme demisti.Adamda yeni karısıyla evlendikten 2 ay sonra öldü.Bedduası da tuttu rahmetlinin

Babasi bu yaşta kadinı dovmuş. eskiden esiniz sizi dovermiş. ilerde dövme ihtimali de var. Babası boyleyse hele. Bunu dert edin kendinize bence

Öyle yapıyorum şuan zaten de.
Bütün mahalle, aile duyupta benim duymamamdan korkaması şaşırttı beni.
İllaki duycam yani.
Kii ertesi gün görümcesinin kızı aradı beni.
Aranızda mesafe var samimiyet yok düşman gibisiniz. Duymamanızı istemesi çoook normal niye güvensin size? Aynı durumda siz olsanız sizde onun duymasını istemezdiniz eminim.

Ya sesi o kadar kötüydü ki anlatamam.
O an yaşadıklarım gelmedi bile aklıma.
Sessiz kaldığı da oldu savunduğu da ama sayelerinde ilk 5 senem çöp
Yani dediğim gibi şiddet genel olarak kötü buna diyecek bir şeyim yok. Kimsenin hakkı yok . Ama sanırım ben yine de gel bakarım sana der miydim bilmiyorum Gerçi anlar mı ben bu kıza neler yaptım bu kız ne diyor bak fln bilemem .. bence bnu önce eşinizin anlaması gerekiyor görmesi gerekiyor

Kv size yaptıklarının cezasını çekiyor
Karma denen olay var etme bulma dünyası ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…