Kayınvalidem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
yani erkek kardeş sabah sesle uyanmaktan rajatsız olmuş olabilir sizdende pek haz etmiyor , senin uyandırdıysam kusura bakma demen gerekirdi.
bide kendinizi 8 -9 kere direksiyon dersine götürtmüşşsünüz zorla, adam tavır koymuş surat asmış hala yüzsüzce devam etmişssiniz .sanki 8 -9 ker az bir sayıymış gibi 8 -9 kere ne ki diye buraya yazmışssınız.
hayretler içindeyim kendi yükünüzü başka insanların üstüne atmaya yok meyiilisiniz.

Ay bana fenalık geldi okurken. Ne var bunda yahu. Sizinle geçinebilene aşk olsun. Ota bka alınmaya yer arıyan tiplerdensiniz. Sizin gözünüzle gören biri illa ki kusur bulur, kim bilir kendiniz neler yaptınız ettiniz hiç düşünmezsiniz. Mıy mıy mıy… yaptıkları bir şey yok ama pusuda bekliyorum kocacım sana anlatmak için. Ota bka alındım nasıl büyütebilirim de anlatabilirim. Aileni kötülemeye alınmaya yer arıyorum kime sarsam…
Bu nasıl bir kafa yahu. Başkalarına demişsiniz ki kime kızıp bana saydırıyosunuz. Bence sizin geçmişle ilgili sevgi, ilgi eksikliğiniz ve öfkeleriniz var bir şey olsa da alınsam kızsam kırılsam diye bekliyorsunuz.

yani erkek kardeş sabah sesle uyanmaktan rajatsız olmuş olabilir sizdende pek haz etmiyor , senin uyandırdıysam kusura bakma demen gerekirdi.
bide kendinizi 8 -9 kere direksiyon dersine götürtmüşşsünüz zorla, adam tavır koymuş surat asmış hala yüzsüzce devam etmişssiniz .sanki 8 -9 ker az bir sayıymış gibi 8 -9 kere ne ki diye buraya yazmışssınız.
hayretler içindeyim kendi yükünüzü başka insanların üstüne atmaya yok meyiilisiniz.
Bana bir kere öyle saygısızlık yaparsa her zaman yapar diyr korktum. Bir kere bir şey demezsem, her zaman öyle sert konuşur hatta zamanla dozunu artırır diye çekindim. Bir tavır koymalıymışım gibi tepki verdim. Yani bu açıdan değerlendirince, hayatta yalnız kalmaktan korkmuyorum ki, insanların bana saygısızca konuşmasını sert davranmasını istemiyorum, yani ben ince düşünen biriyim. Birini kırsam gider kusura bakma der kalbini alırım. O gün kimse umursamadı. Hani burada herkes alttan alınabilir görmezden gelinebilir eşine söylemeyebilirdin diyor. Ben kendimi ve bana karşı davranışları önemsiyorum yani. Biri sürekli öyle davranırsa bir sonraki sefer dozu kalkar. Hani siz mesajla okuyorsunuz ama ben onlara ya da hayatımın hiçbir yerinde insanlara laf sokan biri değilim ki, sakin bi yapım var, genelde de önceden bana söylenen edilen şeylere de sustum ettim. Belki kaynımın bu davranışı benim için bardağın son damlası oldu? Ki onda da kusura bakma rahatsız ettiğim için dedim.Ama sanırım ne desem nafile. Okudugum tüm mesajlardan çıkan sonuç şu. Empati kurarsam insanları alttan alırsam yalnız kalmazmışım. Belki ben yalnız kalmaktan korkmuyorum, belki ben zaten cocuklugumdan beri yalnızım, gerçekten anlaşabildiğim insanlarla beni anlayabilen insanlarla mutluyum belki. Hani çocuk değilim ki, hayatta birbirini alttan alan insanları da gördüm, birbirinin yüzüne gülüp arkasından demediğini bırakmıyorlar. Oysa ben ne hissediyorsam ortaya döküyorum

ya ben sizleri bile tanımıyorum ama söylediklerinize ağlıyorum şu an. çok acımasızsınız. haklı oldugunuz noktaları da biliyorum. ugrasıyorum ama böyle hissediyorum , napabilirim ki alıngansam
Alingan bir yapiniz olabilir cok normal ama siz bunu napayim yaa bende boyleyim diye kullaniyosunuz. Ve dunya etrafinizda donuyormus gibi bi haliniz var. En onemli duygu sizin. Alingansaniz bunu frenlemeyi durup dusunmeyi duygularinizi tartmayi ogrenmeniz lazim. 23 yasinda bir insanin sizi 8 9 kere( ki toplasan tabiriyle yazmissiniz kac defa goturdugunu azimsarcasina) bi yerlere goturmektense baska bir sey yapmayi tercih edecegine adim gibi eminim. Siz alingansiniz naaaapicaksin yapin boyle dimi? E kayninda sinirli bi insan demek ki yapisi boyle naaaaapsin? Anlatabildim umarim.. Kayinvalidenize deginmiyorum bile melek gibi kadin bence. Eger boyle triplenicekseniz gorusmeyin bencede kadini uzmemis olursunuz.

Herkese merhaba, aslında daha önce tam bu konu değilse de eşimin ailesiyle ilgili bir yazı yazmıştım, herkes beni eleştirmişti :KK70: bende de hata vardı o konuda. neyse benim yine aklıma takıldı bazı şeyler , yani hislerimden bahsetmek istiyorum ve lütfen çekinmeyin eleştirin beni eğer varsa hatam.

2, 3 ay kadar eşimin ailesinin yanında kaldığım bir dönem oldu ( annemi kaybetmiştim ve eşim uzakta çalışıyor diye yalnız kalmak istemedim yas sürecinde) ama tabii ki çok uzun süre misafirlik yapmış oldum. yani kimse rahatımı bozmadı , ellerinden geleni de yaptılar. sadece ben bu süreçte ister istemez insanız sonuçta kusurlarını da görmüş oldum. özellikle eşimin kardeşinin.

Kayınvalideme gelecek olursak, bu süreç boyunca kadın beni el üstünde tuttu. hani peşimde döndü durdu, ne istiyorsam da yaptı kadın , allah var. o yönden hakkını ödeyemem. sadece ona kırgın olduğumu hissediyorum , ki büyük bi şey yapmadıgı halde. özellikle iki olay yüzünden, atandıgım gün kontenjan çok verilince sabah çok çok mutluydum saat da 10 gibiydi, neşeyle kv me seslendim, geldi sarıldık sevindik vs , tabii ben o heyecanla biraz ses yapmışım, eşimin kardeşini de uyuyorken kaldırmış bulundum. ona gidip gülümseyerek bir tebriğini alırım dedim, o da çok sert bir şekilde anlıyorum en iyi günün de rahatsız oldum uykuma ettin demeye getirdi ve attıgı bakış o kadar sertti ki. ve konuşması. hani nefret eder gibi. o an gözlerim doldu ama diğer tarafa gidip bir gün de uykusuz kal ne olacak ki dedim. abin eskisi kadar çok çalışmak zorunda kalmayacak, onun için de mi sevinmiyorsun dedim ağladım , annesi de bunu gördü bana sarıldı konuyu sevinmeye çekti , kardeşi de sustu gitti. sonra ogün kimse benden özür de dilemedi, hani böyle olmamış gibi davrandı geçtiler. ben de eşimle paylaştım , o da ailesine birdaha sofiaya böyle yaparsanız oraya gelmeyecek ben de gelmem lütfen saygılı davranın falan demiş biraz da kızmış. neyse gelip bana ailesi eşimin kardeşinin cahil oldugunu ona bakmamam gerektiğini söylediler, ama bunu bir kere söyleyip sonra habire şunu söylediler anne ve babası. işte eşin uzakta her şeyi ona yansıtmaman lazım vs. ben de dedim ki , o benim en yakınım , bu hayatta tek eşim var yani. hislerimi paylaşacagım kişi o. ben de o an uzatmamak için ve eşimin böyle kızacagını tam düşünemediğimden ( daha sakin bir şekilde olursanıyordum) uzatmadım konuyu. yani biliyorum uzun süre kaldım ama önceki yazımda da söylemiştim. kalma sebebim direksiyon sınavına yazılmaktı, bilen bilir uzuyan bir şey. 1 ayda biter sanırken 3 aya yayıldı cunku mulakatımla vs çakıştı. kendi evim de uzak bir ilde oldugundan eşim kal direksiyonu hallet öyle git dedi. inanın ben de direksiyona orda yazıldıgıma bin pişman oldum.

bu noktada biliyorum ben bir çocuk değilim kimsenin beni korumasına o an eşimin annesinin küçük ogluna (23 yaşında) kızmasını beklemezdim ama en azından aynı gün , yanıma gelip abla ben sana sabah sert çıktım kusura bakma diyebilirdi. bir önceki yazımda sen uzun süre kalmış insanların düzenini bozmuşsun diyen arkadaşlar olmuştu. yani bende de suç biliyorum. ama burada kayınvalidem yerinde olsam, ne olursa olsun cocuguma bi ayar verirdim gibi geliyor. en mutlu günümdü ve ben cidden çok üzüldüm.

diğer olaylarda , köy gibi bir yerde oturdukları için ve ben arabayı kullanmayı bilmediğim için o müsait oldugu için sürekli o bizi direksiyon dersine götürdü. yani eşimin kardeşi. ama hani toplasanız 8 9 kere falan gittik. onda da her zaman teşekkür etmişimdir. ama böyle sürekli sinirlenmeler , yoruldugunu belirtmeler vs. eşime ben de kızdım yani , keşke burada kalmasaydım yakalım direksiyonu dedim. yani az kaldı vs diye diye baya kendimi istenmemiş gibi hissettim. ve bir de eşimin kardeşinin abisiyle ilgili para hakkında konuşmalarını da duymamla zaten direksiyonun bitip evime gelmem bir oldu. kardeşi eşimle ilgili konuşurken çekiştirirken anne babası da susuyordu. hani ilk olayda susması ve burda susması. yani kadın bana hep iyi davrandı gül gibi davrandı , kendi kendime diyorum ki, arada kaldı belki de kadın ona neden darılıyorsun. ama darılıyorum elimde değil. içten içe kırgın oldugumu hissediyorum. eşime de kızgınım ama konuları açmamaya çalışıyorum, çünkü uzakta calıstıgı için pekçok şeyi ailesine yükledi belki de rahatlıkla. ama uzakta oldugu için farkında değil ama ben bu birkaç ayda gözlemledim. adamlar ugrasmak istemiyor işte , maddi konularda da küçük küçük sıkıntılar çıktı ama buraya yazınca ben maddiyatcı oluyorum direkt o yuzden bosverin. ama inanın onlarda kaldıgım süreçte, kimseye karışmadım , hani hep kendi halimdeydim , gidip kimseye laf sokmam iş çıkarmam gerekmedikçe, ne biliyim almam gereken bir şey varsa alırım ince düşünürüm vs. ama yani yine de battım haliyle.

şu anda sorum şu , ben onlara bir daha gitmek istemiyorum eşim giderse gitsin diyorum bi yanım saçmalama kadın seni el üstünde tuttu sen böyle mi yapacaksın diyorum. eşime çok değer veriyorum ama ailesine kuruluyorum gibi hissediyorum. siz ne düşünüyorsunuz. bakalım inş yine millet beni gömecek :KK43:
Ay ne simariksiniz.

Bana bir kere öyle saygısızlık yaparsa her zaman yapar diyr korktum. Bir kere bir şey demezsem, her zaman öyle sert konuşur hatta zamanla dozunu artırır diye çekindim. Bir tavır koymalıymışım gibi tepki verdim. Yani bu açıdan değerlendirince, hayatta yalnız kalmaktan korkmuyorum ki, insanların bana saygısızca konuşmasını sert davranmasını istemiyorum, yani ben ince düşünen biriyim. Birini kırsam gider kusura bakma der kalbini alırım. O gün kimse umursamadı. Hani burada herkes alttan alınabilir görmezden gelinebilir eşine söylemeyebilirdin diyor. Ben kendimi ve bana karşı davranışları önemsiyorum yani. Biri sürekli öyle davranırsa bir sonraki sefer dozu kalkar. Hani siz mesajla okuyorsunuz ama ben onlara ya da hayatımın hiçbir yerinde insanlara laf sokan biri değilim ki, sakin bi yapım var, genelde de önceden bana söylenen edilen şeylere de sustum ettim. Belki kaynımın bu davranışı benim için bardağın son damlası oldu? Ki onda da kusura bakma rahatsız ettiğim için dedim.Ama sanırım ne desem nafile. Okudugum tüm mesajlardan çıkan sonuç şu. Empati kurarsam insanları alttan alırsam yalnız kalmazmışım. Belki ben yalnız kalmaktan korkmuyorum, belki ben zaten cocuklugumdan beri yalnızım, gerçekten anlaşabildiğim insanlarla beni anlayabilen insanlarla mutluyum belki. Hani çocuk değilim ki, hayatta birbirini alttan alan insanları da gördüm, birbirinin yüzüne gülüp arkasından demediğini bırakmıyorlar. Oysa ben ne hissediyorsam ortaya döküyorum
*tavır koymanı gerektiğini düşündüysen tavrı sen koymalısın ama sen yüzlerine kusura bakma deyip arkadan koşa koşa kocana şikayet edip dolduruyorsun , yüzlerine bişey diyebildiğin yok .

*kaynın seni umursamak zorunda değil . anlaşabildiğin insanlarla mutluysan kaynında aynı evde kalma.başkasının evinde yaşarken onların kurallarına ve tavırlarına uyman gerekir .

*üstelik kaynın seni 8 9 kere -ki ehliyet kursu okadar kez oluyor -zaten götürmüş sende bikere onun hatrını sayıp susabilirdin .adam hem iyilik yapıyor ama en küçük şeyde ispiyonlanıp azarlanıyor. ben insanlara laf sokmuyorum diyorsun yanında yaşadığın insanlara seni ehliyet kursuna götüren adama zaten neyine güvenip laf sokacaksın ?

Bana bir kere öyle saygısızlık yaparsa her zaman yapar diyr korktum. Bir kere bir şey demezsem, her zaman öyle sert konuşur hatta zamanla dozunu artırır diye çekindim. Belki kaynımın bu davranışı benim için bardağın son damlası oldu?
E belki sizinde bu tavirlariniz onlar icin ilk degil. Belki kayninizda 3 aydir ayni sekilde biseylerden biktigi icin boyle tepki vermistir? Kibar olunca sinir bozuculugu ortadan kalkmiyor bir insani.. Kendi acinizi anlatirken cok ince bir insan oldugunuzu soyluyorsunuz ama varsa yoksa sizin aciniz. Kayinvalide kayinpeder ve kayniniz acisindan olabilecek seyleri kucumseyerek gecistiriyosunuz gibi geliyor bana.+ Biriyle bir sorunum varsa kocamin ailesinden ozellikle gider onunla hallederim.. oldu ki sizin gibi yaptim ve kocam ailesine boyle bi tepki verdi gider o insanlara aciklama yapar gonullerini asil ben alirdim. İyilikten maraz dogarin tanimi olmussunuz insanlar icin.

*tavır koymanı gerektiğini düşündüysen tavrı sen koymalısın ama sen yüzlerine kusura bakma deyip arkadan koşa koşa kocana şikayet edip dolduruyorsun , yüzlerine bişey diyebildiğin yok .

*kaynın seni umursamak zorunda değil . anlaşabildiğin insanlarla mutluysan kaynında aynı evde kalma.başkasının evinde yaşarken onların kurallarına ve tavırlarına uyman gerekir .

*üstelik kaynın seni 8 9 kere -ki ehliyet kursu okadar kez oluyor -zaten götürmüş sende bikere onun hatrını sayıp susabilirdin .adam hem iyilik yapıyor ama en küçük şeyde ispiyonlanıp azarlanıyor. ben insanlara laf sokmuyorum diyorsun yanında yaşadığın insanlara seni ehliyet kursuna götüren adama zaten neyine güvenip laf sokacaksın ?
Tamam da, eşim de onlar için çok şey yapmış ya da yaşamım boyu hayat bu belki ben de onlar için çok şey yapıcam, dünyanın bin bir türlü hali var, belki eşim mislini onun eşine yapacak. Hani aile demek bu demek ya? Tamam ben her defasında teşekkür ettim getirdi götürdğ diye. Her zaman da iyi davrandım. Ama neden kendimi ezdireyim ki? Yani ben evimde kalan birine öyle davranmam. Bir ömür kalacak halim yoktu. Bak bitti gitti kendi evime geldim. Bence siz ben ne desem de bana karşı çıkacaksınız o yüzden boşverin. Eşime de doldurmadım. Normal konusacak sanmıştım aşırı tepki vermiş, o benim en yakınım, her gün ne yiyorsam onu bile söylüyorum o da söyler. Hani o an üzüldüm söyledim. Neyse ya ne desem de, kimse tamam senin de haklı oldugun kısım var demiyor. Bi siz haklısınız

Tamam da, eşim de onlar için çok şey yapmış ya da yaşamım boyu hayat bu belki ben de onlar için çok şey yapıcam, dünyanın bin bir türlü hali var, belki eşim mislini onun eşine yapacak. Hani aile demek bu demek ya? Tamam ben her defasında teşekkür ettim getirdi götürdğ diye. Her zaman da iyi davrandım. Ama neden kendimi ezdireyim ki? Yani ben evimde kalan birine öyle davranmam. Bir ömür kalacak halim yoktu. Bak bitti gitti kendi evime geldim. Bence siz ben ne desem de bana karşı çıkacaksınız o yüzden boşverin. Eşime de doldurmadım. Normal konusacak sanmıştım aşırı tepki vermiş, o benim en yakınım, her gün ne yiyorsam onu bile söylüyorum o da söyler. Hani o an üzüldüm söyledim. Neyse ya ne desem de, kimse tamam senin de haklı oldugun kısım var demiyor. Bi siz haklısınız
eşinin yaptığı şeyleri sahiplenme , bak geçmişte yapmış etmiş .sen daha yapacan edecen , çocuk evlenecekte yapacakta edeceksiniz . boş laf . sizden muhtemelen böyle bişey bekleyende olmayacak .
oh ne ala hem gir milletin evinde kal , kendini arabayla götürt getirt sonrada ortalığı karıştır.kimse sana prenses gibi davranmak zorunda değil.birilerine bişey söyleyeceksen arkadan konuşup kocana şikayet etmek yerine yüzlerine söyle, özgüvenin gelişir.

Neyse ya ne desem de, kimse tamam senin de haklı oldugun kısım var demiyor. Bi siz haklısınız
Yok cunku 😀 hanimefendi sizde alinganlik oldugu kadarda inat var heralde 10 sayfa yorum almissiniz haksiz oldugunuza dair hala bi siz haklisiniz diyosunuz. Tamam bu kadar insan kosemize cekilip dusunelim bi en iyisi.... Sabit fikir is coming

E belki sizinde bu tavirlariniz onlar icin ilk degil. Belki kayninizda 3 aydir ayni sekilde biseylerden biktigi icin boyle tepki vermistir? Kibar olunca sinir bozuculugu ortadan kalkmiyor bir insani.. Kendi acinizi anlatirken cok ince bir insan oldugunuzu soyluyorsunuz ama varsa yoksa sizin aciniz. Kayinvalide kayinpeder ve kayniniz acisindan olabilecek seyleri kucumseyerek gecistiriyosunuz gibi geliyor bana.+ Biriyle bir sorunum varsa kocamin ailesinden ozellikle gider onunla hallederim.. oldu ki sizin gibi yaptim ve kocam ailesine boyle bi tepki verdi gider o insanlara aciklama yapar gonullerini asil ben alirdim. İyilikten maraz dogarin tanimi olmussunuz insanlar icin.
Tamam da napmışım. Bana sert davranan birini, küfür edercesine yüzüme bakan birini, eşime direksiyonu yakalım dediğimde kabul etmedi. Her gidip gelişimizde yolda mahçup hissettim sustum. Defalarca bir şeye ihtiyaç duydum merkezden söylemedim alalım diye. Kimseye yük olmayayım diye. Rahatsız etmeyeyim parmak uclarımda yurudum hep. Hani bu süre bitsin evime gelicektim zaten. Ama neden bana öyle davranmasına izin veriyim ki, ben de istemedim yük olmak ama oldu, yani demek ki evimiz yıkılsa maddi durumumuz çökse insanlar habire öfleyecek püfleyecek yani yanlarına gitsek ve bu normal dimi. Kusura bakmayın da biri evime gelse rahatsız olsam yine kimseyi azarlamam kötü sert bakmam ben, ha belki eşime yoruyor beni derim. Ama eninde sonunda gidicektim. 10 kere birini 10 dk bir yere götürmek zor öyle mi, hani eşim kardeşi için tonla şey yapmış, nolmuş yengesini 10 kere bıraktıysa, yani cidden öyle bir konusuyosunuz k kafam almıuor

Yok cunku 😀 hanimefendi sizde alinganlik oldugu kadarda inat var heralde 10 sayfa yorum almissiniz haksiz oldugunuza dair hala bi siz haklisiniz diyosunuz. Tamam bu kadar insan kosemize cekilip dusunelim bi en iyisi.... Sabit fikir is coming
Hanfendi, zaten ben kendimi bu yorumlardan sonra çok eleştirdim ama hani full haksızsınız diyenlere karşı, hayır hatam olsa da full haksız değilim diyorum

eşinin yaptığı şeyleri sahiplenme , bak geçmişte yapmış etmiş .sen daha yapacan edecen , çocuk evlenecekte yapacakta edeceksiniz . boş laf . sizden muhtemelen böyle bişey bekleyende olmayacak .
oh ne ala hem gir milletin evinde kal , kendini arabayla götürt getirt sonrada ortalığı karıştır.kimse sana prenses gibi davranmak zorunda değil.birilerine bişey söyleyeceksen arkadan konuşup kocana şikayet etmek yerine yüzlerine söyle, özgüvenin gelişir.
En büyük suç kayınvalidede aslında.
Oğlu arayıp bunları dediğinde basacaktı kalayı ogluna.
Gel karını da al git bir daha da evime yöreme yanaşmayın diyecekti ki kıymetli olsun.
Bilmiyorum açıkcası erkek kardeşim var, karısı şunları anneme yapsa pohpohlamam üzerine de hadi gülüm eve gitme zamanın gelmiş senin der postalarım.
Alıngansa bana ne der geçerim.
Alındıgı ile kalsın madem.

Tamam da o araba bizim zaten. Eşimin kardeşi istediğinde alır gezer dolaşır kimse bi şey demez. Ne biliyim ailesinin bir şeye ihtiyacı olsa ilk eşimle biz koşarız, ama konu bize gelince onları kullanmış mı oluyoruz

Tamam da napmışım. Bana sert davranan birini, küfür edercesine yüzüme bakan birini, eşime direksiyonu yakalım dediğimde kabul etmedi. Her gidip gelişimizde yolda mahçup hissettim sustum. Defalarca bir şeye ihtiyaç duydum merkezden söylemedim alalım diye. Kimseye yük olmayayım diye. Rahatsız etmeyeyim parmak uclarımda yurudum hep. Hani bu süre bitsin evime gelicektim zaten. Ama neden bana öyle davranmasına izin veriyim ki, ben de istemedim yük olmak ama oldu, yani demek ki evimiz yıkılsa maddi durumumuz çökse insanlar habire öfleyecek püfleyecek yani yanlarına gitsek ve bu normal dimi. Kusura bakmayın da biri evime gelse rahatsız olsam yine kimseyi azarlamam kötü sert bakmam ben, ha belki eşime yoruyor beni derim. Ama eninde sonunda gidicektim. 10 kere birini 10 dk bir yere götürmek zor öyle mi, hani eşim kardeşi için tonla şey yapmış, nolmuş yengesini 10 kere bıraktıysa, yani cidden öyle bir konusuyosunuz k kafam almıuor
Hastasınız siz neler kuruyorsunuz kafanızda
Bir ehliyet için bile evlerinde kaç ay kaldığınız sizi ağırlayan kadın için 'Kayınvalidem' konusunu açmanızdan ve defalarca direksiyon kursuna götüren oğlunu linç etmemizi istemenizden daha da beter yazdıklarınız

Esinizin kardesi icin yaptiklari sizi baglamaz. Size ne kardesi o yapar. Yani bu misafir oldugunuz evde bu kadar dusunceli saygili davranmissiniz bravo tebrikler. Yengesi olarak 23 yasinda bir bireyden ne istiyosunuz ki anlamadim ben sanki ustune yuruyup dovmeye kalkmis gibi anlatiyosunuz. Yengesi olarak alttan alip olabilir yasi kucuk ters bi vaktine geldi demek ki diyemiyosunuzda sanki herkesin dunyasinin merkezi gibi bi tavirla ama bunu bana yapamaz diyosunuz. Kalkip evinize o an gitseydiniz bi zahmet ortaligi karistiracaginiza. Herkes ayni seyi soyluyo benim aklim almiyo yaziyosunuz. Anladik zaten o kadarini. Tuhaf insansiniz vallahi

Hastasınız siz neler kuruyorsunuz kafanızda
Bir ehliyet için bile evlerinde kaç ay kaldığınız sizi ağırlayan kadın için 'Kayınvalidem' konusunu açmanızdan ve defalarca direksiyon kursuna götüren oğlunu linç etmemizi istemenizden daha da beter yazdıklarınız
O bu yaptıklarını lütuf gibi görüyor
Oysaki olması gereken o zaten :)
Yengesini kulkuluna bindirip evin içinde gezdirmesini bekleyemezdi zaten :KK70:

Hatasınız siz neler kuruyorsunuz kafanızda
Kötü biri olsam, onlar iyi insanlar zaten ama ben gelir burda kötüler derdim. Dimi? Hani bazı insanlar var iyi insanları kötülerler. Ben onları kötülemedim. Bana yaptıkları iyilikleri de yazdım, çünkü iyi insanlar zaten. Ama alındım onu yazdım. Ne kadar hınca hınç yazıyorsunuz sank naptım ya

Kötü birisiniz tam da bunu yazacaktım içten içe sizde biliyorsunuz kendinizi .Biz sizi şımarık alıngan olarak hafife almışız hatalıyız.
Fesat çıkarcı dedikoducu haset çıkaran tahammülsüz birisiniz net
EK..Pardon nankörlük de vardı
Siz dünden beri sert şeyler yazıp duruyorsunuz, inanın yazdıgınızı umursamıyorum boşu boşuna kendinizi yormayın, dikkat ederseniz dünden beri çoğu yazdıgınıza cevap yazmadım, sizin demenizle kötü olmuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X