Kayınvalidemi uyarmama rağmen hala yemeğe çağırması

Aynen bende bigün oturdum agladım yeter artık ben evimde yemek yapmak istiyorum neden yapamıyorum. Herkeskendi evinde yiyor. Yuzakta olsalardı orayamı gitcektik diye biraz aglandım. Sonra düzeldi zaten
Aynısını yaptım inanki,evde de surat asınca kı benım küslüğüm de uzun sürer hıc cekılmez suratım :) Şimdi annesi onu aradıgında bız evde yıyecegız demıs..Bu benim eşim için büyük başarı:) Herhalde yavas yavas cozecegız bu durumu..

Gorumcede varmis sen onlarin yemegine cayina gece yarisina kadar hizmet ederken o napiyo
Görümcemle şuan kavgalıyız çalısmıyorum diye üstüme yürümüştü o günden beri görüşmüyoruz..Oldugu zamanlar da asla elını bir işe sürmezdi eline cayına kadar verirdim iyi zannederdim o zamanlar..Sonra gercek yüzünü gördüm o varsa kayınvalıdem cagırmıyor zaten..

Esinizin geleceği zaman ocaktan indirin yemekleri. Eşiniz sıcacık sevdiği yemekleri gorunce yukarı çıkmaz. Yorucu olur ama hayır diyemediginiz için bir süre idare edeceksiniz artik

Esinizin geleceği zaman ocaktan indirin yemekleri. Eşiniz sıcacık sevdiği yemekleri gorunce yukarı çıkmaz. Yorucu olur ama hayır diyemediginiz için bir süre idare edeceksiniz artik
Gerek kalmadı canım bugün nasıl olduysa cagırdıgında esım evde yıyecegız demıs kendimi cok paraladım ıse yaradı herhalde

Hazır olunca in, Ye iç kalk evine git otel gibi çayını kendi evinde iç. Bir süre sonra çağırmaz

Bence kendi belirlediğiniz bir zamanda gidin, mesela haftada bir. Yoksa onlar da panik olur daha çok bastırır.
Zaten haftada bır gıdıp daha gıtmek ıstemıyorum canım.Şuan haftada bır de gıtmezsem suphelenırler farklı anlarlar belkı ama haftada bır gıdıp dıger gunler gıtmeyıp alıstırmayı dusunuyorum

Sorun durumun iyi kötü olmaması değil, zaten evinin dolabını dolduramayacak halde brii ile evlenen aptaldır o ayrı bir mesele, restauratta 10 misli para veren adam dolabı doldurmaktan aciz olacak? Sizin hikayenizde net olmayan birseyler var, biz bugün atıyorum bedri ustaya gittik mesala bu aksam 670 tl hesap ödedik, haftalık market alısverisimiz
300 tl , niye daha azını ödemekten gocunsun bir insan? Kafamda oturtamadım sorry

Bence gitmeyin bidaha.. cagirirsa eğer bahane üretmek istemiyorum yemekleri ayıralım herkes evinde yiyip içsin bu zamanlarım geri gelmeyecek rutinden çıksın diyin belli bir süre uzunca yani gitmeyin yemeğe sizde çağırmayın alışınca daha sonra öyle seyrek bı şekilde beraber yemek yenir

Hadi güle güle der kendime her gün yemek yapar oturur yerim tek başıma. Eşiniz tasarruf diyormuş ya evdeki yemek fazla israf olmasın diye çıkmaz yukarı bence

Hazır olunca in, Ye iç kalk evine git otel gibi çayını kendi evinde iç. Bir süre sonra çağırmaz
Evet evet bunu ben yaptım çağırmıyor artık üstüne sen sanki yemek mi yapıyorsun diye bana laf soktu çağırdığında gitmemem için bahanem oldı

size karşı sorumluluğu olan tek kişi eşiniz. kavınvaline ne yaparsa yapsın iş kocada bitiyor bence kızmanız gereken tek kişi kocanız. çocuk mu bu ayol istemediğiniz şeyleri yapmaması için önden anasını uyarıyorsunuz.

Buna sevindim. Bundan sonraki sürecide beraber idare edeceksiniz. Sabahtan filan sor mesela aksama ne yemek istersin gibi. Ya da bunu yapcam gibi . Böyle böyle alısacak. Sonrasında birgün annesini sen davet edersin yemege birde arada özel zamanlarda bir araya geldiniz mi çözüldü bile.

En çok ona kızıyorum zaten,o tavrını koysaydi benim bu kadar stres yasamama bile gerek kalmayacaktı ama mecbur kaldim konuştum annesiyle.Ki ben en son konusacak insandim zar zor yüzüm kizararak konuştum ortada utanacagim bir durum olmamasına rağmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…