Kayınvalidemin yaptığı akıl almaz şeyler

Oglu hastayken aramayan sormayan gelmeyen anne. Sonrasinda nasil hic bisey olmamis gibi gelir ki. Anne ogul arasinda küslükmü vardı. Sogukluk yoksa bile. Desenize geldiginde bunca zorlandik senin oglun boyle yataklarda yattı o zmn nerdeydin simdi mi aklina geldi diye.

Oglu hastayken aramayan sormayan gelmeyen anne. Sonrasinda nasil hic bisey olmamis gibi gelir ki. Anne ogul arasinda küslükmü vardı. Sogukluk yoksa bile. Desenize geldiginde bunca zorlandik senin oglun boyle yataklarda yattı o zmn nerdeydin simdi mi aklina geldi diye.
Umrunda olmazki çok yüzsüz bir kadın daha öncede neler yaptı gene geldi hiçbişey olmamış gibi bide bana laf sokup gidiyor

Çalışırım ben bu yaşa kayınvalidem getirmedi çok şükür ayrıca kendimizi toparladık.Kime ne taktığı beni çok ilgilendirir eşim üzülüp kafasına takıyorsa ve bizim hakkımızı yiyorsa.Sizde kayınvalidesiniz herhalde
Canım seni anlıyorum anlamak istemeyen insana birşey anlatamazsin sadeec eşin anneci değilse annesi bunları yapmasına rağmen annem deniyorsa işini yapmıyorsa yıpratma kendini eşimde bende üzülüyoruz takiyoruzda bölüyor kimin umrunda kimsenin dueycehim şu bir bardak su verme deki yaşlandığında bakmam yigenin baksın bize güvenme de mesafe köy hiç evinede alma kötü günde yoksa iyi gundede keyfine yörede olmasin

Hanımlar merhaba ben 1.5 sene önce evlendim.Yılllardır çalışan bir insandım evlenince başka bir yere taşındık işimden ayrılmak zorunda kaldım sadece eşim çalışıyor.Evlenirken kimseye güvenerek evlenmedik neyse konuya gireyim .Kayınvalidemin bir yeğeni var işi gücü o .eşimi ve görümcemi asla düşünmez ne maddi ne manevi.Varsa yoksa yeğeni.Bizden 1 ay önce evlendi bana takacağı bilezikleri ona taktı.Bizim düğünümüze hiç koşturmadı ne yaptıysak eşim ben ve annem yaptık ama yeğeninin düğününe o kadar koşturduki 3 gün 3 gece oradaydı sorsan hastayım der.Eşimin ayağı kırıldı 2 ay çalışamadı arayıp sormadılar benim babam eşimi en iyi hastanelere götürüp tedavi ettirdi onlar siz ne yiyip ne içiyorsunuz evde demediler yada oğlum seni bi doktora götürelim vs yok ama yeğeninin çocuğu olmuştu onu görmeye gitti 2 tane altın taktı biz zor durumdayken.Allah razı olsun benim ailem hep koşturdu.Ben şimdi bu kadına ne diyeyim 2 gün sonra bişey olmamış gibi benim evime gelip hizmet bekler nefret ediyorum ondan inanın bu anlattıklarım sadece yarısı çok bunaldım
Gerçekten yiğeni mi?

Zor durumdaysanız girin çalışın kadın size yardım yapmak zorunda mı bir de çalışmadığınız halde yardım etmedi diye şikayet ediyorsunuz. Çalışıp ailelere siz destek olacağınıza.
Hanfendi sorun şu elaleme iyi geline oğluna yedi kat el olma durumu ve bu çok mide bulandirici benimkiler de aynı b.k oradan anlıyorum

Siz değil eşinizin tepki göstermesi lazım. O ne diyor? Benim anneme bana değil yeğenine taksa susup oturmam. Aile olmak önce kendi çekirdek aileni düşünmek demek. Ama şöyleki zamanında eşinizden belki bir hayır görmemişlerdir evlat olarak eşiniz tam evlat görevini yapmış mı?
Kanım dondu evlat görevi nedir açar misniz ? Evlat koşullu mu sevilir ? Evlat hata da yapsa evlattir Allah aşkına şu zihniyeti olur verenler üremesin.. Anne olunca anladım anne olunca anladimmm

Yüzsüz olduğu için mesafe koysam bile gelir
Boylelerinin hatalarini sürekli yüzüne vurmalı...arayıp sürekli rahatsız edin..eşinizin ayağı kırıldığında hergun arayıp sitem etseydiniz keşke içinizde tuttukca onlar yaşamlarına devam ediyor çünkü birşey olmamış gibi...sürekli eleştirin bıksın sizden..gelmeye yeltenmez belki

X