kayinvalidemmi haksizlik yapiyor benmi kuruntu yapiyorum?

Yazarhanim

The Pursuit of Happyness!!!
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2021
364
652
Niye direk demiyorsunuz kaynana kaynana huyyy beni neden öpmüyorsun. Kaynanan eğer eskiden aranızda sorun olmamışsa size haksızlık yapıyor. Sorun olmuşsa da kinci unutmamış.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.688
20.590
Sineye cekme sebebim elbette bu değil. Sineye cekmeyede devam edecegim cünki ilahi adalete inaniyorum. Ileride gelinimin bana nasil davranmasini istiyorsam bende onlara öyle davranmaya calisiyorum. Ancak o anda bütün sartlar esitken iki gelin arasinda adaletli davranmak gerekirdi.
Güzelim altı üstü kadın giderken seni öpmeyi unutmuş
Bi kere daha oku yazdığını valla
Şu an duyguya kapıldın gidiyorsun
Öpülmek o kadar dünyanın en gerekli sevgi gösterisi değil yani

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-12-2021

Hamileliğimin 8. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 226 gün kaldı.

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2 gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cokzorbirsecim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2015
2.075
3.623
Sineye cekme sebebim elbette bu değil. Sineye cekmeyede devam edecegim cünki ilahi adalete inaniyorum. Ileride gelinimin bana nasil davranmasini istiyorsam bende onlara öyle davranmaya calisiyorum. Ancak o anda bütün sartlar esitken iki gelin arasinda adaletli davranmak gerekirdi.
Şartlar eşit sayılmaz..
Biri Alman disiplin ve özgüveni...ki her zaman Alman mali alirim.
Biri Türk merhameti ve anaçlıgı...ki her zaman bir Türke misafir olmayi tercih eder ondan yardım isterim.

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.083
81.399
34
Sorun cikarmiyorum, kirildim sadece. Eger gidip ona onu öptün beni niye öpmedin deseydim ozaman sorun cikariyor olurdum :)
nıye opmedın desenız cocukluk yapmıs olurdunuz kendınıze guldururdunuz :)
kayınvalıdenız gercekten haksızlık yapıyor olsa kotulugunu gormus olsaydınız emın olun bu yasadıgınızı sandıgınız seyın aslında bır sorun olmadıgını bılırdınız :)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1942 gün geçti.

inekobasi

Guru
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2011
1.006
1.916
Deveye diken, insana.... diye bir söz vardır
Sizinki tam o hesap
Lafı ağzımdan aldınız yemin ederim aynı yorumu ben yapacaktım nerden vardım bu kanıya tabi ki kaynanamdan 😜yazın ben eltimim evine çocuk görmeye gitmem kadın bizi evden kovdu dedim. Bana kovduysa hepimizi kovdu yalnız seni kovmadı ya dedi.. Eltim yüzüne tükürse ne güzel yıkadım yavrum diyecek.. ben binde birini yapsam arkamdan neler söyler..

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-09-2021

Hamileliğimin 23. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 119 gün kaldı.

Seks hayatınız etkilenebilir. Baba bebeğinize veya size zarar verme korkusuna kapılabilir. Hamilelik boyunca daha fazla seks arzusu veya cinsel dürtü düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Seks, sevgi dolu bir ilişkinin parçası olduğundan dolayı hamilelik sırasında seks teşvik edilmelidir. Tabiki komplikasyonlar, vajinal kanama ve sıvı kayıpları gibi durumlarda, ayrıca ikiz veya çoğul gebelik durumlarında seksden kaçınmalısınız.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 550 gr. - Yaklaşık boyu : 27.8 cm. (Baştan Topuğa)

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.083
81.399
34
Sizin eltinizi bilmem ama ben neleri ses cikarmadan sineye cektigimi cok iyi bilirim. Kötü olmamak icin sineye cektigimin karsiliginda muhattap olmayan gelinin daha cok deger görmesi herseyi sorgulamama neden oluyor...
kımse sıze sıneye cekın dememıs sız kendınız tercıh etmıssınız bunu
ben o kadar sıneye cektım dıyorsunuz ya kaynana duysa e cekmeseydın bır sorun varsa soyleseydın allah allah der :)

buyuk seylere susup boyle kucuk seylere fırtına koparmayın
gercekten yanlıs seyler yapıldıgı zaman tavrınızı koyarsanız sonrasında kımse sızı uzecek seyler yapamaz

eger opmemesı sızın ıcın bu kadar sorun ıse o esnada hayırdır benı nıye opmedın deseydınız , dıyemıyorsanız da uzatmayın unutun

_Mihrimah_27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
105
-49
Güzelim altı üstü kadın giderken seni öpmeyi unutmuş
Bi kere daha oku yazdığını valla
Şu an duyguya kapıldın gidiyorsun
Öpülmek o kadar dünyanın en gerekli sevgi gösterisi değil yani

Olabilir 😀 bende cok merakli degilim öpüsmeye. Ama unutkanlik oldugunu sanmiyorum. Eltimle yanyana duruyorduk cünki. Birisini öpüyorsun öbürüne sira gelinceye kadar unutmak icin balik hafizali olmasi lazim insanin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1568 gün geçti.

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.688
20.590
Olabilir 😀 bende cok merakli degilim öpüsmeye. Ama unutkanlik oldugunu sanmiyorum. Eltimle yanyana duruyorduk cünki. Birisini öpüyorsun öbürüne sira gelinceye kadar unutmak icin balik hafizali olmasi lazim insanin.
Bak yukarda biri yazmış
Eltinize veda etmiş sizi görecek diye öpmemiş olabilir diye

Yani gerçekten eltiniz mesafeli siz iyisiniz diye sizi öpmemiş olduğu ihtimaline inanmak çok daha tuhaf değil mi?
Hani tartışırsınız peşine öpmez anlarım tavır mı yapıyor deriz
Önü yok arkası yok yani konunun

Anne beni öpmedin çok alındım dese gelinim gülerim ben o derece

Bebeğinizin gözleri artık pigmentleşti. (bebeğinizin göz rengi doğumdan sonraya kadar belirlenemeyecektir.) Bebeğinizin bebek dişleri yada ilk dişleri diş etleri altında gelişiyor. Geçen 40 günlük gelişim boyunca bebeğiniz günde 1 mm büyümüştür. Fakat bu büyüme bütün vücut için geçerli değildir. Bir gün ayakları bir gün iç organlkarı şeklinde gelişme devam etmiştir. Bebeğinizdeki cinsel bezler belirginleşmeye başladı.

_Mihrimah_27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
105
-49
Niye direk demiyorsunuz kaynana kaynana huyyy beni neden öpmüyorsun. Kaynanan eğer eskiden aranızda sorun olmamışsa size haksızlık yapıyor. Sorun olmuşsa da kinci unutmamış.

Cok büyük sorunlarımiz olmadi. Ufak tefek oluyor elbet bazen. Ama bacim ben sustugum halde yaranamiyorum, konussam benden nefret ederler herhalde.

_Mihrimah_27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
105
-49
Bak yukarda biri yazmış
Eltinize veda etmiş sizi görecek diye öpmemiş olabilir diye

Yani gerçekten eltiniz mesafeli siz iyisiniz diye sizi öpmemiş olduğu ihtimaline inanmak çok daha tuhaf değil mi?
Hani tartışırsınız peşine öpmez anlarım tavır mı yapıyor deriz
Önü yok arkası yok yani konunun

Anne beni öpmedin çok alındım dese gelinim gülerim ben o derece

Bak o olabilir. O yüzden buraya yazip fikirlerinizi merak ediyorum acaba seytan bosyeremi vesvese veriyor yoksa cidden düsündügüm dogrumu diye

giggles

Shady's back.🥴
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2020
4.688
20.590

nscckts

Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
36.083
81.399
34
Cok büyük sorunlarımiz olmadi. Ufak tefek oluyor elbet bazen. Ama bacim ben sustugum halde yaranamiyorum, konussam benden nefret ederler herhalde.
hakkınızı savunmanız gerektıgı yerde cevap vermenız gerektıgı yerde bıle susuyorsanız nasılsa ne desek bu yutuyor deyıp tepenıze bınerler
sonra cevap vermeye kalktıgınızda da tum sulale sızı kotu bılır
susmak sessız kalmak ıyı bırsey degıl sız dusunun bırıne laf sokup laf soyleyıp duruyorsunuz karsınızda pasıf pasıf duruyor ne dusunursunuz onun hakkında, oyle gorunursunuz ıste

kendı kul hakkınız var susarak kendı hakkınızı yedırmeyın
mesela burada ben sıze bır laf soylesem kendınızı savunup cevap vermezmısınız ? verırsınız
kayınvalıdeye nıye cevap veremıyorsunuz ? bende ınsanım o da ? kımsenın kımseden ustunlugu yok sonucta

_Mihrimah_27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2015
105
-49
hakkınızı savunmanız gerektıgı yerde cevap vermenız gerektıgı yerde bıle susuyorsanız nasılsa ne desek bu yutuyor deyıp tepenıze bınerler
sonra cevap vermeye kalktıgınızda da tum sulale sızı kotu bılır
susmak sessız kalmak ıyı bırsey degıl sız dusunun bırıne laf sokup laf soyleyıp duruyorsunuz karsınızda pasıf pasıf duruyor ne dusunursunuz onun hakkında, oyle gorunursunuz ıste

kendı kul hakkınız var susarak kendı hakkınızı yedırmeyın
mesela burada ben sıze bır laf soylesem kendınızı savunup cevap vermezmısınız ? verırsınız
kayınvalıdeye nıye cevap veremıyorsunuz ? bende ınsanım o da ? kımsenın kımseden ustunlugu yok sonucta
Benim gecmisten kalan travmalarim fikrimi söylemekle ilgili. Insanlar cok acimasizca cezalandirdi fikrimi söyledigim icin. O yüzden hakkimi aramayi unuttum desem yeridir. Bugün artik biliyorum sorun fikrimi söylemek degil, sorun o Insanlardi. Ancak size hak veriyorum ve bu konuda kendimi gelistirmem gerektigini kabul ediyorum.