Kaynana ile yaşar mıydınız

Fol yok yumurta yok boşuna gerilmişsiniz

Bir de belki hiç sizinle yaşamalık bi durum olmayacak keşke boş yere eşinize anneni evde istemem mesajı vermeseydiniz.

Merhaba arkadaşlar eşimin annesiyle babası ayrı 3 yıldır evliyiz.annesi köyde kendi annesiyle kalıyor aynı zamanda İstanbul da da bizim yaşadığımız yerde evi var orası kirada şuan, başka bir konu anlatıyordum eşime bir abi vardı annesiyle yaşıyor. eşi de şikayetçi bu durumdan bende hangi devirdeyiz ki kaynanayla yaşayacak dedim eşim de olamaz mı dedi ,bende eğer ilerde annenle yaşama gibi bir fikrin varsa söyle de ona göre denk alayım ayağımı dedim sustu muhtaç olunca senin annene de bakılacak benim anneme dedi yalnızlık da muhtaçlık dedi, bende ben 3 yıldır yalnızım 1 kez bile söylemedin şimdi annene gelince yalnızlık muhtaçlık mı oldu ben yaşayamam kimseyle dedim ,sinirimden ağladım. elbette bakmam demiyorum hasta olur bakar ederim ama ben kimseyle yaşayamam yanlış mı düşünüyorum sizce elden ayaktan düşmüş olur neyse evi var muhtaç değil kendini geçindirebilecek durumda .
Bahsettiğiniz tarzda bir durumda aynı apartmanda bir daire tutulabilir ama aynı evde kalınmasını doğru bulmuyorum hiçbir açıdan.

X