Kaynana ve sütten kesilmemiş eş

Kız bu ne sabır kim oluyor onlar... Senin o kocan denen pislik herif alsın anası neyse . Ay nasıl sinirlendim okudukça. O gorumcenin de kaynananın da eşinin de Allah karşılarına getirsin yaptıklarını. Bence çok iyi bir karar vermişsin. Bununla ömür mu geçer. O kök ailesiyle bağını kesip kendi bir aile olamis . O heriften bir cacık olmaz. Valla boşver değer gördüğün yerde ol

Allah bunların topunun belasını versin. Başkalarının hayatına gölge olanlardan isteyerek huzur bozanlardan , ve evlatlarının arkasında durmayıp sadece kendilerini düşünen ebeveynlerden , ve sünepe koca ya da adam olamamislar kepazelerden bıktım usandım artık. Çocuklara sabah akşam bakabilen yuvalar kurumlar var. Uğraşıp bulmak lazım. Kazancınız iyiyse , alın cocuklari bu beyinsiz heriften kurtulun ailenize de mesafe koyun. Ama kendini kollayın o erkek musvettesndn

Açıkçası soluksuz okudum diyebilirim.benim eşimle anneside birbirine çok aşırı bağlı hatta görümceme bir gün annesinin memesinden ayrilamayan evlenmesin demiştim tabi ne demek istediğimi anladı mı sanmam.sizinki kadar sorun yaşamamış olsamda çok iyi anlıyorum sizi.su an durumunuz ne merak ettim

2 yil öncesinin konusu ve konu sahibi de sadece 1 gun girmiş platforma. Yani neden hortlatiyosunuz ki böyle konulari, meraktan çatlayalim diye mi

Konu hortlamış ama okurken sen ben misin diye düşündüm tekrar ismi falan kontrol ettim tek fark benim eşim yanyanayken kv ile çok anlaşamıyor,uzaktan çok iyiler. Bu tarz toksik insanları nereden bulduk anlamadım.

Yaşadıklarıniz çok zor ama iş bu boyuta geldiyse gerisi de gelir. Nafaka davası açın kararlı olduğunuzu gösterin aileniz mecbur kabullenir

Çok üzüldüm okurken ya ( lütfen çocukların için güçlü ol maalesef ki kv zorbalığına maruz kalanlar olarak zor bi durum ahh bu eşler ahhh terbiyesilik yapmasınlar anneleri ama sınırıda çizmeyi bilsinler ya eşler birbirine Allahın emanetidir derler insan emanetine böylemi sahip çıkar eşine çok sinir oldum çok kv ise tam bi leş ayrıca görümcelerinde çok fena oladabilir tartışma yaşanadabilir avukatlık yapmak ne illa yazmak istiyolarsa orta yol bulsunlar annelerine alttan al lohusa kadın üstelik ikiz prematür bebekler anlayış göster desin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…