Kaynana ve sütten kesilmemiş eş

Aileniz yönünden çok şanslıymışsınız gerçekten. Bende hamileyken ilk annemi istemiyorsun tartışmasında ayrılmak istwedim. Ama maalesef annem ah annemm.. Sanki evladı değil evlatlığıtım. Hep ben haksızım.
Ailem, birinci derece akrabalarım hepsi kız çocuklarını eşlerine asla ezdirmezler.
Hem şans hemde acayip ileri görüşlü insanlardır.
Fakat buraya bu kadar yazdığınız şeyleri kabul etmiyorsanız ayrılacaksınız.
Sizde mesafeli olmayı deneseniz.
Evlenmeden önce bu durumlari yaşayacağınız belliymiş.
Kadın gayet huysuz ve huzursuz olduğunu belli etmiş.

Bende birebir aynı seyleri yaşadım belki fazlasını bu dogum sirasi bunlar oyle cok yaşanıyor ki yalniz benim esim cok yanımda durdu hatta onlar öyle yaptıkça saydi sovdu herkes haddini bilecek seklinde davrandi ona rağmen cok kötü lohusalık depresyonu yaşadım Rabbim size yol açsın inşallah tez zamanda kurtulursunuz inşallah

Hepsini okudum ve çok üzüldüm 😢 sürekli taviz vermişsiniz keşke en başta tepkinizi koysaydınız siz alttan aldıkça hareketlerine devam etmişler . Eşiniz ikizlerden daha bebek . Bebekleriniz büyüyünce boşanın yoksa psikolojik rahatsızlıklar peşinizi bırakmaz

Hakediyorsun neden diyeceksin tabii. Sürekli ama sürekli alttan alıyorsun. Bir ezikliğin mi var bir noksanın mı var? İkiz annesi lohusa kv gönlünü yapıyor.Niye koca aşkı mı oraları anlamadım. Özür dilemeler hediye almalar sen kendine değer vermiyorsun ki. Kapıda meme ucu yok derken yıkacaktın hastaneyi anneni sustur ya da gönder gitsin diyecektin . Neden bu kadar iyi olmak zorundasın?
Ben ilk başlarda konduramadım cahilliğinden yapıyordur dedim ayrıca o an ben bebeklerimin derdine düştüm onunla laf dalaşınamı gireceğim? İlk gebelik iki tane 1800 gr bebek 1 ay erken doğum... ne zaman ki kadın bahane buldu gitti üstüne anneöi anneannemi arayıp dedikodumu yaptı ozaman bende yıktım ortalığı. Yoksa ne ezikliğimden ne noksanlığımdan koca aşkı da değil çocuk aşkından...

Bende birebir aynı seyleri yaşadım belki fazlasını bu dogum sirasi bunlar oyle cok yaşanıyor ki yalniz benim esim cok yanımda durdu hatta onlar öyle yaptıkça saydi sovdu herkes haddini bilecek seklinde davrandi ona rağmen cok kötü lohusalık depresyonu yaşadım Rabbim size yol açsın inşallah tez zamanda kurtulursunuz inşallah
Keşke benim eşimde bir kez olsun diyebilseydi. Ama maalesef garip anam,çileli anam...Öyle acındırıyor ki kadın 2 de gözyaşı tamam.

Hepsini okudum ve çok üzüldüm 😢 sürekli taviz vermişsiniz keşke en başta tepkinizi koysaydınız siz alttan aldıkça hareketlerine devam etmişler . Eşiniz ikizlerden daha bebek . Bebekleriniz büyüyünce boşanın yoksa psikolojik rahatsızlıklar peşinizi bırakmaz
Teşekkür ediyorum okuduğunuz için❤️ Doğumdan 15-20gün sonra kendime geldim kayınvalidem 7. Gün falan gitti😀

Senin yuvani yikan kv degil emin ol. Su yazdiklarinin aynisini yasamayan gelin yoktur. Birincisi sen cok kafaya takmissin, benim gibi. Ikincisi esin olacak adam aile olmayi becerememis. Sonuc olarak yuvani yikan ana kuzusu kocan. Bu adamo bir de baba yapmissin. En basinda bu kadar anneci oldugunu göremedin mi? Keske birazcık daha bekleseydin bebek icin. Olan olmus, mumkun olan en kisa zamanda kurtulursun umarim. Allah sana ve bebeklerine saglik versin.
Kesinlikle haklısınız. İlk başlarda annesi bir densizlik yapacak diye çok korkardı beni onlara yaklaştırmak bile istemezdi bozarlar diye nişanlıyken. Asla laf söyletmezdi. Ama doğumda ana oğul lohusa depresyonuna girdiler

Nişanlıyken sorun çıkardığında daha dehleyecektin bunu neyse zararın neresinden dönsen kar çocuklara bir süre annen baksa sende iş bulup düzen kursan Nasıl olur ? Dönmeyi düşünme bile şiddet uygulamış hem psikolojik hem fiziksel şimdi otursun kıymetli anasıyla kukumav kuşu gibi
Annem çalıştığı için maalesef bakamaz. Ayrıca zaten hep beni haksız bulur. Bir kez olsun şu yaşadıklarımı dinlemedi bile nezamsn şikayet etsem ne var bunsa deyip kestirip attı ben sana demiştim bir evin bir oğlu evlenme demiştim... hep aynı laflar!

Annem çalıştığı için maalesef bakamaz. Ayrıca zaten hep beni haksız bulur. Bir kez olsun şu yaşadıklarımı dinlemedi bile nezamsn şikayet etsem ne var bunsa deyip kestirip attı ben sana demiştim bir evin bir oğlu evlenme demiştim... hep aynı laflar!
Bakıcı falan bulsanız bir şekilde hallolur sorununuz umarım

Cilbir yilan a kadar okudum el insaf kardeşim insan bi paragraf koyar :KK57:

Eşin anneci ve lohusa halinle ilgilenmeyip anasinin arkasından ağlıyor hayretler icinde okudum elim ayagim titredi Allah nasil bi sabir vermiş her şeye eyvallah deyip susup oturmuşsun. Çok bile dayanmaşsin boşan hayatini zindan etmeye değmez.
Evliliğin oturmadan bebek dusunmeseymissn keske 🤷🏼‍♀️

Cilbir yilan a kadar okudum el insaf kardeşim insan bi paragraf koyar :KK57:

Eşin anneci ve lohusa halinle ilgilenmeyip anasinin arkasından ağlıyor hayretler icinde okudum elim ayagim titredi Allah nasil bi sabir vermiş her şeye eyvallah deyip susup oturmuşsun. Çok bile dayanmaşsin boşan hayatini zindan etmeye değmez.
Evliliğin oturmadan bebek dusunmeseymissn keske 🤷🏼‍♀️
Kesinlikle.. Telefonun notlar kısmından kopyaladım oraya yazmıştım ilk.çokta heyecan yaptım paylaşırken unutmuşum paragraf koymayı. Teşekkür ederim okuduğunuz için

Susup susup ağır konuşuyorsun olay anında normal bir şekilde ifade etsen o kadar göze batmaz sonradan bir şey dense bile kendini savunacak lafın olur

yaşadıklarınız çok çok zor. Bence birlikte bir aile danışmanına gidin. boşanmak çözüm değil. Aile danışmanı eşinizin herşeyi farketmesini sağlayacaktır.
Aile danışmanınasa gittik. Beni terapi için tekrar çağırdı diye bana sorun sende bak birdaha çağırdı dedi😀

X