Kaynanam bana saldırdı.

Valla Allah senin gibi gelinden de korusun o laflar ne öyle tövbe est

Canıımm yazdiklarina inanamadim Yani Bukadar cani kaynanalar varmı gerçekten ..allah onu bildiği gibi yapsın.. uzak durun o ortamdan uzaklaşmanız gerek yani başka yere taşının söylemeyin bile yani bi anda yok olun allah aşkına eşin ne yapti orda sana saldırınca ?? Umarım eşin anne kuzusu değildir yoksa çekeceğin var .. bende kaynanamla başka sebeplerden dolayı konuşmuyorum türkiyedede değiliz iyikide değiliz cünkü başa çıkılmaz onlarla .. mesafeni koy geri dur .. ben senin yerinde olsaydım çocuğu hiç kucağına. Vermezdim adi kadın sinir oldum hepsi ayni b**k wallaha nalet olsun ..

Ayyy bu iskenderci olan kiz miyuh ya yuh bana kahvaltı hazırlamadi diyor ,niye sen bebek misin?30 gun olmus dogum yapali.La havle.Koca da bostan korkuluğu

Ne okudum ben ya

Psikiyatriste götürdünüz mü hiç daha önce bu konuya yorum yaptırmış hatırlamıyorum ama kv şizofren olabilir

Maalesef bu insanlarla sorun aşılmaz, bilakis kat kat katlandı ve sonuç olarak tamamen sildik. Yüzlerini şeytan görsün. Allah'a yakın (tabi yüce rab böylelerini kabul ederse), benden uzak
Siz eşinizin ailesi ile görüşmeyebilirsiniz ama eşiniz için aynı şey söz konusu değil. Böyle birşey bekleyemezsiniz. Evliliğinizde geri döndürülemez hasarlar oluşur. Sizin de kayınvalideden altta kalır yanınız yok.

O eşimin kararı, ben karışmam. Sizin de çocuğunuz olsa anneniz babanız 8 ay aç mı tok musunuz ne haldesiniz diye sormasa, beş dakikalık mesafede oturduğunuz halde kapınızı çalıp bir çorba bile vermese bakalım görüşür muydunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…