Kaynanam bana saldırdı.

Sizi de çok akıllı göremedim

neden lohusalıkta halden anlamaz insanlar eski öğretilerini gelinlerine diretirler anlam veremiyorum .zaman değişti kuşak atladık.el kadar bebeğe oğluna gelinine yazık .
oğlunu aleni doldurmaya çalışması cabası allahtan eşiniz sizşn yanınızda asla yumuşamayın ve görüşmeyin .bu laf dalaşından şiiddete dönmüş

Doktorlar yat dese de sezeryan doğum yapan kadınların 8 tabaka bölgenin kesildigini hesap ederek ve en ufak vücut hamlamasi sonucunda günlerce ağrı veren kasların sezeryan sırasında kesildiğini üstüne katarak dusundugunde ve tecrübeyle sabit olarak 2 hafta boyunca desteksiz lavaboya gidemedimi de ben katayim üstüne isterseniz bı düşünün derim. Şimdi kalkıp da bende sezeryan doğum yaptım 3 günde ayaklandim yazicak olursaniz her bünye aynı acıyı hissetmiyor ve de süresi degisiyor konu sahibinin ne yazdığını göremiyorum şu anda ama mesela 40 gün boyunca yatmayin vs yazmissiniz kendimden yola çıkarak şunu söylemeliyim ki 40 gün boyunca yoğun şekilde kanamam devam etti üstüne bebeğimi emziriyordum proklatin hormonu müthiş uyku yapıyordu zaten yapmasa bile bebeği 2 saatte bir emzirmem gerekiyordu gunduzunu değil de gecesini hesaba kattiginda ne kadar yardıma muhtaç bir süreç olduğunu düşünün o da yetmezse size 20 günlük lohusa iken lohusalık hastalığına yakalandığımi ve hastanede yattığımda bahsedebilirim. Sorun su ki herkes sizin sandığınız kadar güçlü olmayabiliyor bu süreçte bence biraz anlayışla karşılamak gerekir diye düşünüyorum psikolojiye de işin içine katarsak lohusalık zor bir süreçti benim için. Annem çok şaşırmıştı mesela en küçük kardesimi sezeryanla dünyaya getirmesine rağmen eve gelir gelmez çamaşır katlamaya baslamisti hatta beni öyle görünce o kadar korkmuştu ki karnimda gazlı bez faaln unuttuklarini düşünmüştü. Herkes güçlu olmak zorunda değil tekrardan belirtiyorum konu sahibinin ne yazdığını göremiyorum sizin yazdiklariniza istinaden cevap vermiş bulundum

ben de ekleme yapayım normal doğum yaptım ama o yorgunluk o uykusuzluk o kas tutulmaları aman allahım geçmek bilmedi aylarca. bu süreçte ben sabaha kadar beşik sallamış bebek emzirmişim vücut iyice acıkmış susamış sabah evdekilerden kahvaltı beklemek çok normal. kaldı ki zaten o kahvaltı ve bakım beklentisini karşılamak için orda değiller mi o insanlar?? ben kahvaltımı yemeğimi kendim yapacak evimi temizliycek duruma geldiysem onların ne işi var zaten hala evimde değil mi?

Kesinlikle çok doğru sonuçta kucaklarına alıp sevsinler sevmeleri bitince üstümüze atıp yan gelip yatsınlar diye çocuk dogurmadik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…