Kaynanam bana saldırdı.

Düşmüyorum çok şükür. Farkında olmak bile düşmemek zaten
Sinirlenerek tepki vermişsiniz sürekli. Sözleriniz aşırı sivri. Haklıyken bile haksız yapar böyle davranmak. Hala içiniz soğumamış kendinize yediremedikleriniz var. Ama bence sakince ve ciddi konuşarak alt ederdiniz kolayca. Ailesine gitme konusunda bir şey demeyin eşinize. Bırakın vakur durun.
Farkında değilsiniz onlar gibi olmuşsunuz. Aslında oyuna düşmüşsünüz. Bundan sonrasında yoklarmış gibi düşünün. Sakin kalın. Ve ne dertleri varsa eşinle görsünler. Sana tek kelime bile etseler, bırak eşin konuşsun. Kötü olacak biri varsa çirkinleşecek biri varsa eşin ve onlar olsun. Sen çocuğunla huzuruna bak. Senin huzurun olmazsa çocuk da mutlu olmaz.

Doğru söyleyen dokuz köyden kovulur aynen öyle. Asıl akılları çıldırtan hastalar, sonra dönüp derler ki "sen iyi değilsin beybi". Yes, bu bir gaslighting taktiği. Harika
Ben size kv niz ile tencere kapak olmuşsunuz diyorum, başka birşey demiyorum. İyi günler.

Ayyy bu iskenderci olan kiz miyuh ya yuh bana kahvaltı hazırlamadi diyor ,niye sen bebek misin?30 gun olmus dogum yapali.La havle.Koca da bostan korkuluğu
Bu hikayede surekli annesine yorum yapilmista 1)Kocan nerede?
2) Kocan neden denge kuramiyor onlarla konusucak olan kocan
3)Neden hala evde olanlarfan sonra evlerine gidiyor
4) sezeryandan sonra 5. Gunde evi terkettim ne kahvaltisi ev kurdum
6) gelmedi gitmedi muhabbeti sacmalik gelmesin zaten kayinvaliden delinin teki crhenneme
Kadar yoku var niye hala gidiyorsun sen? Kaynanan normal degil ama yasadiklarim yonetilebilir seylermis eger hikaye goreceksen dram ariyorsan gel benim yasadiklarimi oku bunlar sacmalik yarisida senin ona geri gitmendenn olmus zaten uzak dur bir dahada gorusme ama
Kocan da is yok sana diyim ben kocami lohusaligimda bosadim

Aynen kv şikayet ediyoruz.Koca bozuntulari annelerini susturamiyor.

3 kadın çok iyi anlaşsak bile bir sorun çıkar evlerden ırak cocuğum olursa vallahi tek bakıcam

Şu an ne durumdasınız merak ettim.Bence eşiniz annesine dönmüştür.Pısırık anasından göbek bağını koparamamış bir adama benziyo

Çok benzerini bende yaşadım ve gebelikten önce eşimin babası üstüme yürümüştü eşime şunu soylemistim benim üstüme hangi ayağıyla yuruduyse o ayağı kırılsın kopsun gebeligimin son günlerinde öğrendim ki tüm damarları tıkanmış ve kesilme noktasına gelmişti kesilmedi ameliyat oldu ama sonuçta bir sekil de o artistliginin bedelini odetti ona diyeceğim şu ki yapanın yanina kalmıyor. Bu arada en azindan eşin tepkisini koymuş benim eşim onu da beceremiyor.

Okuyordum herşeye ok de
33. Gün lohusayken sana zeytın vermemişler
Yok kahvaltı vermemişler
Siz bu lohusa olayını nasıl anlıyorsunuz
40 gün yatın biri size yedirsin içirsinmi
33 gün diyorsun kalk bi zahmet kahvaltını yemegını yap
Neden bırılerınden beklıyorsunuzki
3 gün bilemedın bir hafta yat
Zaten sezeryan olan bırısınede doktorlar yatma devamlı ayakta ol derler
Gerisini okuyamadım haklı olabılırsınız Allah yardımcınız olsun ama yok kımseden bısey beklemeyın

Nasıl ya karısının üzerine yürüyen adama ağzını açıp birşey diyemedi mi

Doğum yapmadığım için yorum yapamam.Ama sezaryen bile olsa en fazla bir hafta yatılır diye düşünüyorum.

İkinci doğumumda hastaneden çıktım eve geldim yemek hazırladım. Büyük kızım 3 yaşındaydı. Lohusa derken eliniz ayağınız mı kırıktı? Küçücük eve hem anne hem kayınvalide çağırılıyor? Konu eski ama tam bir saçmalıkmış. Ne kadar abartılı saçma sapan bir hayat…

Biliyorum.Ama yapılanları hazmedemiyorum.İnanir misin gelinlige para yok dediler.Koluna boynuna altın Zümrüt kolye takan kadın.Kizina ayrı ayrı hem nisan hem isteme yapmis.Bize ayrı olmaz dedi.Evde nisan istedi.
Siz engelli kardeşin aylığı ile geçinmeyi kabul ederken hakka girmiyor muydunuz mesela ?

Benim kaynanam bana yeni gelin gibi davranmadi.Kizinin nişanına istemesine özenmiş.Asla ve asla onlara hakkımı helal etmiyorum.Bana çektirdiklerini öz kızında görürsün İnşallah.
Valla bende kaynanama hakkımı helal etmiyorum.
İnşAllah bi karşılığı vardır bu hayatta bunun.
Nyse enazından eşim destekçim.
Diğer türlüsü daha zor olurdu.

Valla bende kaynanama hakkımı helal etmiyorum.
İnşAllah bi karşılığı vardır bu hayatta bunun.
Nyse enazından eşim destekçim.
Diğer türlüsü daha zor olurdu.
Ben de düğün zamanı hiçbir şeyle ilgilenmeyip misafir gibi takılan eş ailesi için inşallah biz evlendikten sonra Allah başlarına öyle bir dert verir ki o zaman da bizle ilgilenmeye (uğraşmaya) vakit bulamazlar demiştim. Bedduam kabul oldu kayınpederim evi terketti ve sapıttı. Şimdi onunla uğraşıp dert edinmekten su bile içemiyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…