kaynanam ve saçmasapan düşünceleri

bence kaynananız sıyrık birine benziyor akıl sağlığının da yerinde olduğunu düşünmüyorum..bizm akrabalarımızdada vrdı böyle biri gide gele kızınn yuvasını 2 ayda bozdu... eşiyle uyurlarken yatak odanızın kapısını niye kapatıyorsunuz açık dursun merk ederim bn sizi göreyim diyormuş dha 2 aylk evli kızı ve damadına... Allah ıslah eylesn böylelerini.kocasız kaynananlar nedne hep böyle sorunluuu :44: :44:

kaynanam öyle biriki görümcesi dahi kaynanama deli diye hitap ediyormuş yani biraz sıyrık işine gelmediği zaman ben bilmem ayaklarına yatıyor sebebi nedir bilinmez eşim anneme ben derdimi 30 senede anlatamadım sen 2 günde mi anlatacaksın diyor :KK43:(

benimkide aynı konyalıyı aldın konyalı oldun dıyor ogluna benım yanım da senı okuttu bu kaonyalılar dıyo manyak yaa... sana önerım eşinle asla arnı bozma o senın haklılıgına ınansın bılsın yeter . onların yaptıgını dedıklerını dırdır etmeden anlat bılsın kendı karar versın. dır dır ederek solersen senden sogur mantıklı ol. haa yalnızkende kaynana na de dıyebıldıgını sok sokustur. ama eşin senın ona gıcık oldugunu bılmesın annen neden bole yapıyokı falan de bıseylerı anlatırken uzuuyomusun gıbı sankı :KK34:

biraz değil canım dediğin gibi bir hayli üzüyorum içimde dolanları biranda bırakıveriyorum kendime sınır koyamıyorum olduğu gibi döküyorum :KK43:((

X