Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Kimsenin gazına gelmedi. Kendi kendine gaz verdi. Herkes yapma derken o gidip tek bir kişinin yap demesini dikkate alıp kayınvalidesine mesaj attı mesela.
Ya akacak kan damarda durmaz :) olan oldu, bugün olmasa yarın patlak verirdi

Banka konusunu ben söyledim, böyle bir şey olması mümkün değil. Hiçbir bankada isminizi not edelim denmez, devletin verdiği kimliğe geçersiz demez. Bu konulardan sonra konu sahibi cevap yazmadı zaten.
Deseydi ki o zaman eşim gidip kasa kiraladı güvendim böyle olacağı aklıma gelmedi olabilir derdik. Biz evlendiğimizde ben kiraladım eşim bankaya gelmedi. Yok kimliğim gelmedi bankacı geçersiz dedi şuraya not edelim dedi bunlara gerek yoktu. Ben konuya inanmıyorum. @piraye hanım boşuna taşlandı.
Pirayenin yazdığı zamanlar bu konular yoktu. Bambaşka noktalara takılmıştı ve konuyu çok sabote etti. O noktada pirayeye hiç katılmıyorum.

Banka konusunda da geçici kimliğe geçerli değil denildi demedi sanki, ya da ben kaçırdım yazmışsa da.
Hatırlayamıyorum bir şeyler oldu yazdı ben oraya da takılmadım aslında sadece en kötü zamanlarında bile girip dakika dakika yazarken ne oldu da şimdi bakamıyor buralara.
Eşiyle barışmış olabileceği geliyor aklıma ya da allah korusun çok kötü şeyler mi yaşıyor..
Konuyu sallıyor olabileceğini düşünmüyorum öyle ise baya zahmete girmiş ekran görüntüleri kayıtları vs zamana yazık..

Pirayenin yazdığı zamanlar bu konular yoktu. Bambaşka noktalara takılmıştı ve konuyu çok sabote etti. O noktada pirayeye hiç katılmıyorum.

Banka konusunda da geçici kimliğe geçerli değil denildi demedi sanki, ya da ben kaçırdım yazmışsa da.
Hatırlayamıyorum bir şeyler oldu yazdı ben oraya da takılmadım aslında sadece en kötü zamanlarında bile girip dakika dakika yazarken ne oldu da şimdi bakamıyor buralara.
Eşiyle barışmış olabileceği geliyor aklıma ya da allah korusun çok kötü şeyler mi yaşıyor..
Konuyu sallıyor olabileceğini düşünmüyorum öyle ise baya zahmete girmiş ekran görüntüleri kayıtları vs zamana yazık..

Banka konusunda tam olarak soyle dedi, cevap verdigim icin biliyorum.

"O sirada yeni evli oldugumuz icin kimligim yoktu, gecici kagidi da bankaci kabul etmeyip ismi eklenecek diye not etti"

Diye anlatmisti ozetle,

Cunku hemen balayina gideceklermis altinlari guvene almak istemisler.

Hatta ben o kagitla islem yapabilmeliydiniz deyince labellevie labellevie soze girdi, bankaci oldugunu ve islem yapabileceğini anlatti.

ben Burcu'ya inanan tayfadanim.

Her seferinde Sali gunleri ortadan kaybolmasi ise aklima gebelik kontrollerini getiriyor, karin agrisi (kanama varmiydi hatirlamiyorum) sikayetiyle acile gittikleri icin kontrollerini sikilastirdilar mi diye dusundum ama 3.ayda bu tarz seyler sık kontrole sebep olmuyor (ilk 3 ay kanama yasadigim 2 gebelik gecirdim) Yanlis hatırlamıyorsam 14.haftasindaydi, gecmiste bir kolon kanseri yasadigi icin tabiki kendisinde durum bambaska olabilir.

Umarim bu ortadan kaybolus sebebi kotu birsey degildir ve mutludur. Belki de kiz arkadaslariyla falan kafa dinlemeye, teknoloji detoxu yapmaya gitmistir.

Burada bir yerden sonra mesajlara cevap vermek de stres sebebi, riskli gebelik, boşanma var, evi dağıldı. Eşle aile ile tartışma var. Belki barıştı belki başka bir hadise oldu belki uzak kalmak istedi kim bilir🤷🏻‍♀️

Salon Kadini Salon Kadini

Burada bir yerden sonra mesajlara cevap vermek de stres sebebi, riskli gebelik, boşanma var, evi dağıldı. Eşle aile ile tartışma var. Belki barıştı belki başka bir hadise oldu belki uzak kalmak istedi kim bilir🤷🏻‍♀️

Salon Kadini Salon Kadini
Yani katiliyorum, barismayi tercih ettiyse de kendi hayati kendi evliligi. Ama simdi buraya gelip baristim yazsa linc yiyecek strese girecek.

Ben girmemesini anlayabiliyorum ama mesela kendisiyle ozelden iletisime gecen birine en azindan sagliginin yerinde oldugunu yazsa cok guzel olur, tabiki bu da kendi tercihi, umarim saglikli ve mutludur, sekli ne olursa olsun.

Yani katiliyorum, barismayi tercih ettiyse de kendi hayati kendi evliligi. Ama simdi buraya gelip baristim yazsa linc yiyecek strese girecek.

Ben girmemesini anlayabiliyorum ama mesela kendisiyle ozelden iletisime gecen birine en azindan sagliginin yerinde oldugunu yazsa cok guzel olur, tabiki bu da kendi tercihi, umarim saglikli ve mutludur, sekli ne olursa olsun.
Olumlu bir sonuc olabilecegi gibi olumsuz seylerde olmus olabilir. Mesela bebegiyle ilgili ? kendisiyle ilgili de olabilir yada esi bir seyler yapmis olabilir, kisacasi her sey olmus olabilir.(Size demiyorum) ama hemen yargilaniyor buraya yazan insanlar cunku yargilamak en kolayi , sizinde basiniza gelebilir (Allah korusun)
buradakilerin gazina geldi veya gelmedi kendisi 35 yasinda bir kadin, onun tercihleri ama hemen baristi da , kacti da vs demek yalis geliyor bana. Kacmis olsa da yani , diger arkadaslarinin dusundugu gibi de olsa ne fark eder ki ? onun evliligi.

Olumlu bir sonuc olabilecegi gibi olumsuz seylerde olmus olabilir. Mesela bebegiyle ilgili ? kendisiyle ilgili de olabilir yada esi bir seyler yapmis olabilir, kisacasi her sey olmus olabilir.(Size demiyorum) ama hemen yargilaniyor buraya yazan insanlar cunku yargilamak en kolayi , sizinde basiniza gelebilir (Allah korusun)
buradakilerin gazina geldi veya gelmedi kendisi 35 yasinda bir kadin, onun tercihleri ama hemen baristi da , kacti da vs demek yalis geliyor bana. Kacmis olsa da yani , diger arkadaslarinin dusundugu gibi de olsa ne fark eder ki ? onun evliligi.

Evet, ben kotu sonuclari aklima getirmek istemedigimden olumlular uzerinden yorum yaptim. Gebelere karsi hassasimdir, kotu bisey olduğunu hiç dusunmek istemem. Ama her ne olduysa dediginiz gibi kendi hayati, kendi evliliği.

Size ozel yazmadim yanlis anlamayin 💜

Genel olarak yorumlara baktim da , yazan arkadaslarinda kendilerine gore cevreden vs tecrubeleri vardir mutlaka saygi duyuyorum ancak bu kadin hamile ve evliligi bitmek uzere hemen yargilamak yerine anlamaya calismak da lazim az da olsa dediklerinde hakli da olabililer orasini bilmem ama dedigim gibi yargilamak yerine biraz daha beklemek lazim

Size ozel yazmadim yanlis anlamayin 💜

Genel olarak yorumlara baktim da , yazan arkadaslarinda kendilerine gore cevreden vs tecrubeleri vardir mutlaka saygi duyuyorum ancak bu kadin hamile ve evliligi bitmek uzere hemen yargilamak yerine anlamaya calismak da lazim az da olsa dediklerinde hakli da olabililer orasini bilmem ama dedigim gibi yargilamak yerine biraz daha beklemek lazim
Yargılamanın sebebi bence yıllar boyu bazı konularda kandırılmak.
O kadar dertlenip günlerce yorum yazdığımız nice konu fake çıktı.

X