Kaynanasiyla küs olan varmi aranizda ?

canim bende bursadan almanya ya geldim ama gelmez olaydim dedim senin gibi.hatta bizim durum siddete kadar gitti.kaynanamdan bir tokat yedim ve o anda gözüm döndü.allah ne verdiyse kadini benzettim.iyi yapmadim biliyorum ama kadin kedi gibi oldu.sakin yanlis anlamayin kimseye böyle bir sey yapin demiyorum.

walla canım hakedıyolar bazen benımde bı kayananam war offfff delı kıyafetıme bıle karısıyodu bende ogluna söle oglun böle sevıo dedımm walla öle gelemem alahtan nısanlım hıc bısey dedırtmıyo bana yoksaa herseyıme karısırdı emınımm:jeyyar::içelim:

degilmi yani kendileride gelin oldu onlara demek öyle davranmislarki bunlarda bize öyle davraniyor. bende de öyle oluyordu gelenime gidenemi soruyorlar karisiyorlardi. ama hangi lafin yaniti verceksinki.Artik cahiliktenmi bilmiyorum ..

ay walla benım kaynanam ve görumcem kadar kötu dusunene we cahıl yokturr herhalde ben yenı ünıden mezun oldum nısanlım lise mezunu buna takmıslar kafayı neden kumus kızz benım olumla ewlncekk manyakmıdırr nedrr anlamadım gıttıı wallaa:1shok::enbuyukkk:

taviz vermicen bunlara valla.dise dis kana kan.az bi ezik görsünler tepene cikmaya yer ariyolar

valla öyle kızlar en iyisidir resmi olmak yoksabisüre sonra bozuluyo yanien iyisi baştan tavrını koymak diyedüşünüyorum

taviz vermicen bunlara valla.dise dis kana kan.az bi ezik görsünler tepene cikmaya yer ariyolar

cok haklısın ben hıc saygıda kusur etmezdım bıde sımdı hıc takmmıyorum nısanlımda kalıyorum bugun walla askım işe gıdınce odadan bıle cıkmıyorum dısarı ders calısıyorum nete takılıyorum wala hıc ugrasamam Çok üzgünüm çoook:jeyyar:

bıde benım yaşim kücük dıye salak zannettıler benı sessız dırıyorum bıde aılemde uzaktaa son zamanlarda bölee bana laf sokmalar basladıı sınır oldum hemen nısanlıma söledım

ne demek ya sana nasıl el kaldırabilir?? kocaman evli barklı kadına nasıl vurur? bu cesareti nerden almıs yani... walla cnm aynı şey benım başıma gelseydı sanırım ben de senın yaptiğini yapardım bana vurmaya ne hakkı var ya. o mu beni doğurup büyütmüş ne demek koskoca kadına tokat atmak. geliniz die küçüğüz die hiç saygıyı hak etmiyoruz sankı.:kızgın::kızgın::kızgın::kızgın::kızgın:

Çok üzgünüm çoook
insanın ıcınde köuluk olunca herseyı yapıyo bölee

ya ben bunu yazarken aslinda biraz cekinmistim.anne yerinde bir insana nasil vurursun diye bir tepki bekliyordum.sagol benim yanimda olan biri oldugunu bilmek güzel.

ya ben bunu yazarken aslinda biraz cekinmistim.anne yerinde bir insana nasil vurursun diye bir tepki bekliyordum.sagol benim yanimda olan biri oldugunu bilmek güzel.

canımmmm başlatan o sonucta.. gelinleriysek onlardan küçüksek bu bize istedıklerini yapma hakkını vermez.. bize saygı duymak zorundalar eğer saygı görmek istiyorlarsa. ne yapacaktın ya eşinin annesi die her istediğinde tokati yapiştirsin sana oh ne ala. biz de ana kuzusuyuz analarımız gözümüzün içine baka baka büyüttüler bizi kaynanadan tokat yiyelım die deil... valla büyüğe nasıl saygı duymak gerekırse küçüğüne de duyacaksın... bizi gelinimiz kızımız die saysınlar ki biz de sayalım onlari deil mi ama

bnm kaynanam yok ama babannemden biliorum annemi üzdüğünü herşei biliorum babannem çok mutsuz bi insan bunu babama ve anneme yansıtıyo.ama babamı çok takdir ediorum annem haklı ve her zaman onun yanında.

hanimlar hic düsündünüzmü bu neden böyle kaynana gelin neden hic anlasamaz.aslinda aynisi annede kizina yapar. bagirir belki vurur bile ama kaynana yaptigi zaman göze batar sorun bu. yaslilar kendilerini daha bilmis görmüs zannediyorlar biz genclerinde daha saygili olmasi lazim bence unutmayalimki bizde birgün yaslanacagiz gelinlerin tabiriyle kaynana olacagiz bazende gülün gecin olsun onlarin istedigi olsun ne olacakki önemli olan esinizle araniza böyle sorunlar olmasin mutlu yasayin ölümlü dünya .benim fikrim bu sadece

ben hiç küsmedim ama kırıldım.
dünde oturdum konuştum böyle böyle diye.
umarım yeniden yaşanmaz bu kırılmalar.
mesafeyi herzaman korumak gerek

valla ben evlı degılım ama bu kaynana gorumce eltı muhabbetlerı cok oluyor ve genelde herkes sıkayetcı yaaa bu uclu cokmu tehlıkelı ınsan gerım gerım gerılıyor yahu

cok haklısın ben hıc saygıda kusur etmezdım bıde sımdı hıc takmmıyorum nısanlımda kalıyorum bugun walla askım işe gıdınce odadan bıle cıkmıyorum dısarı ders calısıyorum nete takılıyorum wala hıc ugrasamam Çok üzgünüm çoook:jeyyar:

Iyi yapmiyorsun be gülüm hic iyi yapmiyorsun!!!

Yorumlarinizi tek tek okudum ve gercektende sasirdim biraz, sasirdigim su nisanlin veya diger arkadaslarin esleri nasil böyle davranmaniza müsade ediyor????

Hayret dogrusu, bak güzelim kaynanani sevmek onunla allim ballim olmak zorunda degilsin, ama nasil sen ilerde esin olacak adamin senin ailene saygili olmasini istiyorsan bir sekilde sende onlara saygili olman lazim, mesafeli ol ama yinede saygida kusur etme.

Hem sunuda söylemeden gecemicem, vallaha askin simdi sesini cikartmiyor sana laf kondurmuyor olabilir ama evlendikten sonra bu cookkkk farkli olacak güzelim bunuda bilmeni isterim, yarin öbür gün sana "Bana bak anneme böyle davranamazsin anneme git is yap veya sen nasil benim anneme böyle konsurusun" derse hic sasirma.

Ben sana sadece tavsiyede bulunabilirim canim ister kulagina küpe et ister etme ama iylikten zarar gelmez, sen iyi ol büyüklerini say onlar bilmezse bile allah bilir.

Sevgiylea.s.

Kayınvalidem ile aramda çok büyük sorunlar oldu,yeni yeni problemler çıkmaya da devam ediyor.. Gerçekten küsebilirdik birbirimize.. Açıkçası ben de çok melenk gelin değilim..kaydirigubbakcemile3
Kendisi küslük çıkarmaya da çalıştı ama hiç bir zaman müsade etmedim. Kötü de olsa,yanlış da olsa annedir dedim sustum,yeri geldi hakkımı da savundum. Ama hep anlaşamasak bile konuşmaktan yanayım.. Günaha girmekten,ah almaktan öyle korkarım ki..benneyaptımki
Hep derim ki; ortada bir problem varsa iki kişide de sorun vardır.:nazar:

tam 5 yıldır küsüm barışmayı da hiç mi hiç düşünmüyorum.
bana yaşattıklarını affetmeyeceğim. inşallah kendi kızı da bana yaşattığını yaşar nasıl oluyormuş gelini üzmek yaralamak kızında anlar:kızgın:

bidaa evime gelirse küs kalırım ona göre :dilcikar:
gel 1 ay kal git öle 6 ay yok anam kaydirigubbakcemile

X