Erkek İnfertilitesi KEÇİBOYNUZU KÜRÜ VE HAVUÇ KÜRÜ MUCİZESİİİ

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Bana yazabilir misiniz? Nasıl uygulanır diye .Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
Rica ederim keçiboynuzu 3-4 tane keçiboynuzu içme suyuyla kaynatıp ılıyınca içiliyor yatmadan önce, bir ay sonrada her akşam 3-4 tane çıtır havucu katı meyve sıkacağında sıkıp suyunu sabah ya da akşam içirmek, çakşırda aktarda satılıyor hazır çakşır suyu. O da sabah akşam çeyrek su bardağına üzerine içme suyu. Kesinlikle çakşırı seyreltip kullanın. Fazlası karaciğere zararlı

Rica ederim keçiboynuzu 3-4 tane keçiboynuzu içme suyuyla kaynatıp ılıyınca içiliyor yatmadan önce, bir ay sonrada her akşam 3-4 tane çıtır havucu katı meyve sıkacağında sıkıp suyunu sabah ya da akşam içirmek, çakşırda aktarda satılıyor hazır çakşır suyu. O da sabah akşam çeyrek su bardağına üzerine içme suyu. Kesinlikle çakşırı seyreltip kullanın. Fazlası karaciğere zararlı
Havuç suyuna başlarken keçi boynuzu kürüne devam edebilir miyiz

Önce keçiboynuzu uygulayın isterseniz. Havucu daha sonra uygulayın. İkiside şekerli olduğu için aynı Anda ağır gelebilir.
Peki , çok teşekkür ederim .Rabbim kucagimizi boş bırakmasın. Inşallah hayırlısıyla isteyen herkese tez vakitte nasip eder.

Sadece proxeed plus vermişti işte yarın gideceğiz doktora bakalım hız için ne diyecek bir şey verecek mi 😥
Keçiboynuzu kürü , havuç kürü , çakşır suyu. Ama hepsi bir arada değil. Hepsini ayrı aylarda uyguladık.
Hepsini aynı anda kullanmak sakıncalı mı doktor bize de proxeed plus verdi bu ilaçla birlikte keçinoynuzu kürü başlayayım ben de o zaman. Bizim sayımız 8 ml ileri hızımız 1 morfoloji 4 :KK43:

Hepsini aynı anda kullanmak sakıncalı mı doktor bize de proxeed plus verdi bu ilaçla birlikte keçinoynuzu kürü başlayayım ben de o zaman. Bizim sayımız 8 ml ileri hızımız 1 morfoloji 4 :KK43:
Proxeed bizde kullandık aynı zamanda sadece keçiboynuzu kürü yaptık canım İnşallah size de faydası olur 🌹

X