Vajinismus-keçiboynuzu-soğan kürü-Gebelik

Eylul0465

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2022
36
26
29
Kızlar merhaba
18 aydır evliyim maalesef 16 ay boyunca vajinismus ile uğraştım.
Çocuk istiyorduk ama o işi bile yapamıyorduk neyse ki 16 ayın sonu güzel oldu.Yendikten hemen sonra b bebek istedik .
Ben de adet düzensizliği hormon bozukluğu , eşimde de varikosel vardı öncesinde ameliyat da olmuş.
Sadece eşimin değerleri için hastaneye gittik ve normal çıktı.
İlk ay olmadı gebelik..
İkinci ay hemen kendim için soğan kürü eşim için de keçiboynuzu kürü hazırladım eş zamanlı uyguladık. Ovulasyon testi ile çatlama günümü takip ettim.
Eşim tekrar değerlerine baktırdı ve sperm sayısı yüzde 50 artmıştı.
İkinci denememizde şükür çift çizgiyi gördük.
Bilmediğim çoğu bilgiyi bu site sayesinde öğrendim. Allah razı olsun yazanlardan. Vajinismusu da ovulasyon testlerini de kürleri de..
insanlar deneyimlerini yazarken aslında başkaları için umut olabiliyorlar .
Benim bu yazdıklarım da sizler için umut olur inşallah.

Kızlar merhaba
18 aydır evliyim maalesef 16 ay boyunca vajinismus ile uğraştım.
Çocuk istiyorduk ama o işi bile yapamıyorduk neyse ki 16 ayın sonu güzel oldu.Yendikten hemen sonra b bebek istedik .
Ben de adet düzensizliği hormon bozukluğu , eşimde de varikosel vardı öncesinde ameliyat da olmuş.
Sadece eşimin değerleri için hastaneye gittik ve normal çıktı.
İlk ay olmadı gebelik..
İkinci ay hemen kendim için soğan kürü eşim için de keçiboynuzu kürü hazırladım eş zamanlı uyguladık. Ovulasyon testi ile çatlama günümü takip ettim.
Eşim tekrar değerlerine baktırdı ve sperm sayısı yüzde 50 artmıştı.
İkinci denememizde şükür çift çizgiyi gördük.
Bilmediğim çoğu bilgiyi bu site sayesinde öğrendim. Allah razı olsun yazanlardan. Vajinismusu da ovulasyon testlerini de kürleri de..
insanlar deneyimlerini yazarken aslında başkaları için umut olabiliyorlar .
Benim bu yazdıklarım da sizler için umut olur inşallah.
Soğan kürünü nasıl uyguladiniz peki ☺️

Soğan kürünü nasıl uyguladiniz peki ☺️
2.5 su bardağı suyu kaynatıp orta boy soğanı da ince kabuğunu soyarak 4 e bölüp ekledim.
Sonrasında 5 dk kaynatıp altını kapattım. Sabah akşam birer bardak aç karna ılık olacak şekilde içtim.
Kürü hergün taze hazırladım ve 15 gün boyunca kullandım

2.5 su bardağı suyu kaynatıp orta boy soğanı da ince kabuğunu soyarak 4 e bölüp ekledim.
Sonrasında 5 dk kaynatıp altını kapattım. Sabah akşam birer bardak aç karna ılık olacak şekilde içtim.
Saolun çok teşekkür ederim 💗 rabbim evladinizi kucağınıza almayı nasip etsin insallah ☺️❤️

Peki bunu reglinizin kaçıncı gününde başladınız

Yani kimse alınmasın da bu işin direckt pisikolojinizle bağlantılı olduğunu hiç düşüneniniz olmadımı? Benimde merakım bu...

X