Kedi Katili'nin üniversiteden atılması için destek !

Feza_

Ol emrine muhtacım RABBİM !
Kayıtlı Üye
26 Mart 2010
341
47
Sevgili arkadaşlar kedi katili Esogü üniversite öğrencisi Mustafa Can Aksoy'u şikayet edelim esogü rektör 0222 239 37 50

Kediyi işkence ederek bıçaklamış ve 1,5 saat ölmesini beklemiş sonra da video ya çekmiş. Arkadaşlar dayanamıyorum gerçekten. İnternette imza toplanıyor. İmzamızı atalım bu adresten lütfen.

www.change.org/tr/kampanyalar/eskiş...an-aksoyun-okuldan-atılmasını-istiyoruz#share

http://www.guncellik.com/kedi-katili-can-aksoy-kimdir-nereli-kac-yasinda/

Kedi katilinin resmi

$can aksoy.jpg

Sevgili arkadaşlar kedi katili Esogü üniversite öğrencisi Mustafa Can Aksoy'u şikayet edelim esogü rektör 0222 239 37 50

Kediyi işkence ederek bıçaklamış ve 1,5 saat ölmesini beklemiş sonra da video ya çekmiş. Arkadaşlar dayanamıyorum gerçekten. İnternette imza toplanıyor. İmzamızı atalım bu adresten lütfen.

www.change.org/tr/kampanyalar/eskiş...an-aksoyun-okuldan-atılmasını-istiyoruz#share

http://www.guncellik.com/kedi-katili-can-aksoy-kimdir-nereli-kac-yasinda/

dilerim kendisinin başınada aynı şeyler olur canavar savunmasız bir hayvana çok yazık yazıkkk

canim kedi icin gercekten cok uzuldum ama, suriyede olen binlerce insan icin bu kadar uzulmuyorsunuz .bukadar konusmuyorsunuz .

Son düzenleme:
canim kedi icin gercekten cok uzuldum ama, suriyede olen binlerce insan icin bu kadar uzulmuyorsunuz .bukadar konusmuyorsunuz .

Çok önyargılı bir yaklaşım maalesef. Çok yazık...

Siz beni ne kadar tanıyorsunuz da neye üzülüp üzülmediğimi biliyorsunuz. Benim yaşadığım yerde çok fazla Suriyeli aile var ve burda onlarla komşuluk içerisindeyiz. Neyse şu an konu bu değil....

İnsan kalbi hiç bir canlının işkence çekmesine dayanamaz ama gerçekten insan kalbine sahip olabilen için !

Allah senin belanı versin !

Sabah sabah sinirim tepeme çıktı .

Ruhsal sorunun mu var , psikopat mısın , çok mu çektin gece malı her ne haltsan sana ettiğim bedduanın haddi hesabı yok şuan .

Önce vatanımın insanı gelir.Suriye,şu bu değil.Irak ta da milyonlarca müslüman öldü.Niye kimse konuşmadı o zaman.
Hem burda kediye yapılan bir vahşeti kınamakla,suriye de ki insanların kıyaslanması ne alaka.İyi o zaman yapılan hiçbirşeye ses çıkarmayalım.Sadece Suriye lileri düşünelim.

Çok önyargılı bir yaklaşım maalesef. Çok yazık...

Siz beni ne kadar tanıyorsunuz da neye üzülüp üzülmediğimi biliyorsunuz. Benim yaşadığım yerde çok fazla Suriyeli aile var ve burda onlarla komşuluk içerisindeyiz. Neyse şu an konu bu değil....

İnsan kalbi hiç bir canlının işkence çekmesine dayanamaz ama gerçekten insan kalbine sahip olabilen için !

ben ne dedimde bukadar hisimla cevap veriyosun .kedi videosunu izledim agladim ben .ben senin icin demedim kisuriyeli konusunu kendimide icine katarak soyledim .hepimiz icin soledim .ben her olen insan icin aglarim insanda olsa hayvanda olsa

Her konuda aynı terane...

Nerden biliyorsun üzülmediğimizi ? Yardım göndermediğimizi ?

Allah'ın merhameti yalnızca insanlara değildir.Hayvanlara da merhamet eder.

Ve merhamet etmeyene merhamet edilmez.:KK34:

Her konuya sıçratmayın artık,cidden sıktı.

Her can taşıyan önemlidir,bir hayvan katledilmiş konumuz bu suriyelilerle işimiz ne şimdi ? Tabi ki kimse ölmesin, dünya güzel bir yer olsun ama bunu bu konuya sıkıştırmanın anlamı nedir ? İnsan canı hayvandan daha mı önemlidir ? Daha mı vahimdir ? Bence değildir, yaşama özgürlüğü can taşıyan her türe eşittir. Nedendir bu sürekli damara basmak anlamıyorum

O hayvanı katleden adi cani kanun maalesef yok ama ilahi adalet var, Rabbim'e havale ediyorum senin gibileri, o cezanın en iyisini bilir, kahrol inşallah

Yapmayın yahu harbiden yapmayın şunu .

Adam kedinin bağırsaklarını deşmiş , videosunu çekmiş insafsızca , kınayın , gidin imza atın .

İnsanların neye ne kadar üzüldüğünü ya da tepki verdiğini nereden biliyorsunuz ?

Siyaset gündeminde Suriye için günlerce tartıştığımızda var mıydınız ?

Forum BDV den ibaret değil , Suriyeyi de Filistini de konuşuyoruz.

Bir tek insanlara mı üzülebiliriz, gerçekten aklım almıyor. Hayvanların canı yok mu, üstelik hepsi insanlardan daha masum.
Her şeyi böyle 'ona üzülüyosunuz, bilmem neye üzülmüyorsunuz' diye bağlamayın.

Ben imzamı attım, elbet bir gün cezasını bulacak bu insan kılıklı şeytan.

Suriyeli de gectim kediyi de. Sadece kendimi dilusunuyorym kediye bunu yapan sokajta beni kistirsa ne yapmaz ki. Adamda vicdan duygusu gelismemis. Bunun icin gereken mutlaka yapilmali. Alsinlar tedavi etsinler ya. Tuylerim urperdi..

Mevzu sadece üzülmek değil, elimizden bir şey geliyor olması. Suriye'deki ya da dünyanın her yerinde zulüm gören tüm insanlara üzülebiliriz fakat bu konuda imza toplayip ya da bir yere telefon açıp canilerin cezalandırılmasını sağlayamayız değil mi? Kaldı ki ordakilere üzüldüğümüzü söylesek biri de çıkıp şehitlerimize bu kadar üzülmediniz diyecek. Kimin neye ne kadar üzüleceği kimsenin tekelinde değil, olmamalı. Ortada bir vahşet var ve bunu bugün savunmasiz bir hayvana zevkle yapabilen bu şahsın yarın öbür gün onu kızdıran bir arkadaşına yapmayacağı ne malum?

ya sabah sabah göstermeyin böle şeyleri valla canımız sıkılıyo çok kötü oldum şuan Allah belasını versin satanist töbe estagfurullah yaaa

Bide suriye ne alaka şimdi arkadaşlar Allah aşkına:44:

dün bütün gece kabuslar içinde kaldım bu ruhu bozuk yüzünden.
videoyu izlemiş bulundum, böyle bir işkence şekli olamaz.
dilerim o da acılar içinde, bağırsakları dışarda geberir pislik herif.
kendisi yakalanmış bartında adliyeye sevk edilmişti en son.
ayrıca suriye için üzülmüyorsunuz diyen arkadaş konuyu provoke etme
biz üzülmüyor bir şey yapmıyoruz madem siz napıyorsunuz?
en azından biz her canlının yaşam hakkına saygı duyuyoruz
sadece suriyeli, filistinli diye ayırmıyoruz.

Son düzenleme:

Vicdanın varsa böyle cümleler kurma.. Can candır. Hem onlarla ilgilenenler var bu minik canları kimsenin gördüğü yok malesef.. Yazık..

Suriyeli de gectim kediyi de. Sadece kendimi dilusunuyorym kediye bunu yapan sokajta beni kistirsa ne yapmaz ki. Adamda vicdan duygusu gelismemis. Bunun icin gereken mutlaka yapilmali. Alsinlar tedavi etsinler ya. Tuylerim urperdi..

Emin ol o adi seni görse bir şey yapmaz , gücü ancak dolap altına kaçıp acı çeken kediye geçer . Ellerim titredi sinirden .

X