Kedi Katili'nin üniversiteden atılması için destek !

ben ne dedimde bukadar hisimla cevap veriyosun .kedi videosunu izledim agladim ben .ben senin icin demedim kisuriyeli konusunu kendimide icine katarak soyledim .hepimiz icin soledim .ben her olen insan icin aglarim insanda olsa hayvanda olsa

bunu ilk sayfada yazmıştım ...hem kimseye kendimi anlatmak zorundada değilim

burda vakit kaybedeceğine
gidip suriyeliler için bir şeyler yapmayı denesene.
en azından burda imza toplanıyor, bilinç oluşturulmaya çalışılıyor
sen de laf değil icraat göster madem.
birileri hayvanlar için bir şey yapmaya çalışırken
sen de onlar için yap ki eleştirme hakkın olsun.

serbest bırakılmış !! bide dalga geçmiş bilseydim domuz keserdim diye !!

Acikca soyliyim suriyeli fakir zor durumda bircok insanla beraber bir dolu zengin suriyeli su an en iyi semtlerde fahis kiralarla ya da ev sahibi olarak yasiyor luks arabalarla gezip tozup cocuklarini arapca egitim veren okullarda okutuyolar. Bunlari suriye ilgili topic acarsan orda konusuruz. Burada vicdansiz can aksoy hakkinda konusuyorz hepsi bu. Sen burda suriyeli degil de vanli kardeslermze uzulun deseydin yine ayni tepkiyi alirdin.

ÖNCELİKLE BU TUTUMUNUZ HİÇ HOŞ DEĞİL...HERKES İNSANLARI SAVUNUYOR BİRİLERİDE HAYVANLARI SAVUNSUN..HEM HAYVANLARA İŞKENCE TECAVÜZ VB...ŞEKLİNDE YAPTIRIMLARDA BULUNAN KİŞİLER ÇOCUKLARADA AYNISINI YAPAR...BU GERÇEKTİR..bu kedi katilini bizim arkadaşlar bulup kendisiyle görüşecceklerdi..noldu bilmiyorum ayrıca bu suriyelileri türkiyede istemiyorum sürekli olay çıkartıyorlar bebewklere hastalık bulaşma riski yüzünde ek aşı koydu sağlık bakanlığı, mersinde kızalra sarkanlarmı dersin çocukalara dilencilik yaptıranlarmı dersin hırsızlıkmı dersin yok yok..birde benim ülkemde yabancı statüsünde daha üstün oluyorlar...üniye sınavsız geçiş vergi indirimi sağlıkdan bedava yararlanma , maaş bağlanması falan...istemiyorum hiçbirini[/QUOT ben aksinimi söyledim.............?

suriyelileri savunman aksini göstermniyor

Bu konuyla suriyelilerin alakasını çözemedim ama neyse..

İnsanlar neyin kafasını yaşıyor çok merak ediyorum. Hayır ister hayvan ister insan kim ölümüyle zevk alabilir ki. Manyak resmen bunlar :KK19:

burda vakit kaybedeceğine
gidip suriyeliler için bir şeyler yapmayı denesene.
en azından burda imza toplanıyor, bilinç oluşturulmaya çalışılıyor
sen de laf değil icraat göster madem.
birileri hayvanlar için bir şey yapmaya çalışırken
sen de onlar için yap ki eleştirme hakkın olsun.

tamamda canim ben yazip gectim .habire yazimdan alinti yapip bana laf yetistirip tartisma ortami yaratiyorlar.siz benimle ugrasmayin canim suan konu kediyse onu konusun yeter artik be .topa tuttunuz beni .

kuzum siz kk olarak sinirinizi bendenmi çıkarıyorsunuz..birini gözünüze kestirmeyiveresiniz ,ne demişim benya, halla halla ben kedi için çok ağladım o yapana çok bela okudumuda yazdım, onuda okudunmu ..sadece Suriyelilere üzüldümüde yazdım hepsi bu yani, ne var canım bukadar insanın üstüne gelmeye meraklısınız anlamdımki ..buda benim düşüncem ne yargılıyosun

Kusura bakma arkadaşım ama,konuyu başka bir elden alıp,insanla hayvan arasında kıyaslamaya giren,knedi vatan evladı dururken günümüzde artık siyasi bir obje haline gelip insanlara gına getiren Suriye meselesini buraya taşırsan alacağın tepkilere de açık olmalısn.İnsanları tahrik edipte ben ne dedim HALLA HALLA !!! demen çok garip.(halla halla neyse artık)

$1012294_764117676946822_398397841_n.jpg $1779196_390503547756782_2091445669_n.jpg

Katil her şeyi mesajında itiraf ediyor. Bu mesajlaşma önceden yaşanmış. Mesajlaştığı arkadaşı babasıyla tartışmış canla dertleşirken babamı öldürebilirim gibi şeyler söylemiş. Can da ona anlatıvermiş. Delil olarak mahkemeye vericekmiş kendisi..

300 liralık para cezası karşılığında bir kaç saat içinde serbest kaldığını okudum , doğru ise şaka gibi!!!

Üniversitesi bile daha büyük bir ceza peşinde helal olsun , genel duyuru yapmış , disiplin yönetmeliği çerçevesinde en ağır şekilde ceza alacaktır diye duyuru yapmış okulu .

Eki Görüntüle 970545 Eki Görüntüle 970548

Katil her şeyi mesajında itiraf ediyor. Bu mesajlaşma önceden yaşanmış. Mesajlaştığı arkadaşı babasıyla tartışmış canla dertleşirken babamı öldürebilirim gibi şeyler söylemiş. Can da ona anlatıvermiş. Delil olarak mahkemeye vericekmiş kendisi..

ALLAH BELASINI VERSİNNNNN!!!!!!
Asıl HAYVAN oooooooo!!!!!!!
Elim ayağım buz kesti dün den beri..

İçinde kedinin resmi olayan bir haberi facebookta paylaşmak isterim. Ama bulamadım. Ben dayanamıyorum hamile, yaşlı arkadaşlarım hiç dayanamaz.

Dip not: yapmıyorsunuz etmiyorsunuz diye kullanılan fiillere kendimizi katmış olmuyoruz. Direk SİZ diyerek karşı tarafı yaftalıyoruz. Velev ki kendimizi de katıp yapmıyorz etmiyoruz diyelim gene de karşı taraf için konuşma hakkı verilmemiştir kimseye. En azından yapılan edilenlerden haberdar olmadan.

Ruh ve Sinir hastalıkları hastanesine ömür boyu kapatılması gereken bir cani var burda.

Hani eskiden böyle en ücra köşelere uzak adalara falan tımarhane yaparlarmış. Atarlarmış oraya giderlermiş delileri. Ne kadar insanlık dışı diye üzülürüz. Ama böyle heriflere hala lazım ne yazık ki..

arkadaşlar serbest kalması şaşırtıcı değil
hakkında dava yok çünkü
eskişehirde bu sahiplendirmeyi yapan cafe sahipleri gidip şikayetçi olduğunda
kişi hakkında dava açılacak
ama cana kasttan değil tabi mala zarardan, kedi burda mal çünkü
o dava sonucunda da bir şey çıkmaz para cezasından başka muhtemelen
kabahatler kanunu değişmediği müddetçe
ama artık değişmeli bimere lütfen sizde yazın. bu kanun değişmedikçe ortada psikopatlar
hayvanlara tecavüz, işkence yapmaya devam edecek.

İmzamı attım.
Haberi gördüğümden beri düşünüyorum.
O kendini insan zanneden hayvanın twitter hesabına baktım, bu arada bakmak isteyenler rahatlıkla bulabilir, ilk adını kullanmadan kalan adı ve soyadı ile açmış.
Paylaştığı fotoğraflar, yazdıkları...
O kadar ucuz, o kadar dikkat çekmeye çalışan, o kadar asosyal bir kişiliğin göstergesi ki.
Kimseye kendini anlatamamış, horlanmış, saçma sapan bir kimlik.
Hatta ortada kimlik bile yok!
Daha 21 yaşında!
Ama sanki hayatla ilgili çok şey biliyormuş gibi tavırlar, zırvalar.
Tüm bunlar ne için?
Diye düşündüm.
Sanırım sadece kendini ispat çabası.
Dikkat çekme çabası.
Gerçek hayatta bir yere varamamış, bir şey başaramamış olmanın sosyal medyadaki dışa vurumu.
Bu video, bu fotoğraflar, arkadaşıyla paylaşımı.
Hep bir özenme peşinde.
Çok uzattım.
Demem o ki, İnşallah biz çocuklarımızı sosyal medyanın çığrından çıkan yaklaşımlarından uzak, kişilik sahibi bireyler olması için elimizden geleni yaparız.
Çünkü bu konu, üzülerek söylüyorum ki masum kedinin katlinden bile daha ciddi :KK14:

Bir programda seri katillerin öldürmeye hayvanlarla başladığını söylemişlerdi. Bugün kediye işkence eden yarın öbür gün bizlere kim bilir neler yapar.

Ben açıp izleyemedim sadece bir resim gördüm ama o bile yetti
:KK50:

Eki Görüntüle 970545 Eki Görüntüle 970548

ben bu mesajlaşmalardan, sananist arkadaş grubundaki bir kıza yaranma ve hava atma çabası görüyorum. bana öyle geldi.

X