Kedim depresyona girdi, Acil yardım

Geçen sene tatile giderken kıyamadım kvdemin üst katında olan eve bıraktım maması dökülür yemez suyu dökülür içemez diye her gün kontrol ediyorlardı bi geldik daha eve girmeden gece 3 te onu alıp öyle geçtik eve bizi görürgörmez deli gibi tıslamaya başladı ilk gördüğünde herşey normal diye eşim kucağına alıcaktı adamı kevgire çevirdi 1 hafta asla koltuğun altından çıkmadı geceleri yemek yiyip içiyordu biz görmeden tuvaletine gidiyordu bir hafta sonra balkonda otururken kucağıma geldi kendi kendine geçmişti siniri kucağıma geldiğinde ağladığımı hatırlıyorum çok özlemiştim biraz zaman verin geçer siniri
İnşallah öyle olur elimden geleni yapıyorum :KK43:

Umarim düzelir. Kedim iyi ki hassas değilmiş ev degistirdik hatta arada sehir vs degistirdik. Evde de kumunun oldugu yeri degistirdik ve bu degisimler o kadar da umurunda olmadi cocugumun. Ben yaninda olduğum sürece endişelenmiyor. 🥺
Bol bol ilgi ve oyun mutlaka duzelir.

Benim kedim de tepki olarak girer dolaba işer😅 dolap kapagi kapalıysa çıkar yatağa işer, halıya sıçar, psikolojisi bozulduysa girer kum kabına, b.klarin içinde uyur 😂😂😂
Bir şey olmaz ya, güzel güzel konuş, kucağına al, sev...kendine gelir

Arkadaşlar merhaba, çocuk odası hazırladığımız için kedimin odasını değiştirdik. Normalde dikkatli ve sürekli araştırarak bir şeyler yapan bir insanım fakat bilmediğim için olacakların sonunu göremedik. Kedim odası değiştiği için depresyona girdi kumu dışında bir yere işedi ve pisledi. Bugün ona yeni oyuncak ve yaş mama aldım ki biraz morali düzelsin ama yok ne oyun oynuyor ne doğru düzgün yaş mama yedi. Suratıma bile bakmıyor hayvan. İşin kötüsü odayı tekrar eski düzene getiremem bütün eşyalar o odaya göre alındı. Kedim için ne yapabilirim daha önce böyle bir sorun yaşayıp çözümünü bulan var mı?
Kedi odası ilk defa duyuyorum,bizimki evin her köşesine malak gibi yayılıyor.Her yer onun😆.

X