Kedim kayboldu 😭

İnstagram facebook gibi hayvan sahiplendirme gruplarına vs bakın. Oraya ilan verin. İtiraf sayfaları oluyor üniversitelilerin oralara da mutlaka bakıp ilan verin. İnşallah bulunur

2 sene once yavru bir kediye gecici yauva olmustuk. Bir sabah kalktim kedi ortada yok, cam kapi kapali ihtimal dahilindeki heryere baKmistim, icinde boncuk olan topunu yere attigimda calisma odasinda, icerisinde battaniyeler olan acilir koltugun arkasindaki acikliktan esneye esneye cikip gelmisti. Koltugun sandigina girmis uyumuș.

Bir de Kayip sayisi ni okuyun,
Aynı şekilde kızımın da benim kulaklığıma zaafı var. Adıyla çağırırsam gelmez ama kulaklığı bir yere vurup şıngırdatırsam koşa koşa gelir. Sabahtan beri ses yapıyorum ama yok. Evde olsa çoktan gelirdi diye düşünüyorum.

Kirada otururken birkaç sene önce sokak kedisi sahiplenmiştim sokak kedisiydi adını aşkım koymuştum ilk başlarda sadece karşıma geçip otururdu bakardı bana sonra top oynamaya başladık bahçede bildiğiniz kaleci gibiydi daha sonra hiç beklemediğim biranda kucağıma geldi iki patisiyle sarılıp öptü beni böyle böyle derken 2 sene bizimleydi dışarı çıkmak istediğinde kapıya giderdi bahçede oturur hava alırdı tüm aşılarını yaptırmıştık yanımda bana sarılarak uyurdu
Sonra birgün dışarı çıkmak istedi yanımda oturuyordu birden yokoldu ve bir daha bulamadım..arka komşu Allah’ın belası pis bunak öldürcem bunları diyordu aynı anda arkadaşımın da kedisi ve benim de aşkım kedim yokoldu öldürdü pislik herif
Fotoğrafta benim kucağımdaydı sokak hayvanlarını sahiplenin 1 kap mama 1 kap su verin kışın sularına birkaç damla zeytinyağ damlatırsanız suları donmaz ve Allah’ın cezası iki ayaklı canavar insanlar eğer şiddet tecavüz gösterirse direk sokak hayvanlarını koruyun

Eklentiler

• B38FDC9C-1112-4B94-BC7C-775C2ED27433.jpeg
    B38FDC9C-1112-4B94-BC7C-775C2ED27433.jpeg
    92,3 KB · Görüntüleme: 98
Cins. Beyaz British Shorthair. Renkli gözlü. Çok da güzeldir benim kızım. Bu yüzden ben de çalındığını düşünüyorum artık. Komşumuzun da aynı şekilde camdan atlayıp kayboldu. Bahçede çalıların dibinde bulundu.
Ahh umarım birisi almamıştır. Sosyal medyanızda paylaşın ve mahallenin çevresine fotoğraflı ilan asın bence.

Patibuldularda,
bulundugunuz yerin yerel haber kaynaklarina ulasip sosyal medyada paylasin.
Twitterda yüksek takipcili hesaplarda paylaşın,
Insanlarin yogun kullandiklari; bakkal, market, manav, k. Yemisci tarzi yerlere ilan birakin.
Oturdugunuz binanin ve cevre binalarin varsa depo, bodrum kati, merdiven altlarina bakin ve ya apartman görevlilerinden rica edin baksinlar.

Instagramda il/ilce ile ilgili gruplar var. Oraya ilan verseniz?

Komsumun disi kedisi 3.kattan atlayip evden kacmisti. Ciftlesip birkac gun sonra geri dönmüş. Insallah sizinkide geri gelir

Bu kis ayni sey benimde başıma geldi. Aramadık haber vermedik yer bulamadık hiçbir yerde yoktu. Ustelik 6 aylikti daha. 2 gun sonra sabah namazi kendiliğinden çıkıp geldi. Oyle cok korkmustu ki zaten miyavlamasina tum evi ayağa kaldirdi. Insalalh sizinki de kendiliğinden çıkıp gelir

Kumu dışarı koyun..
Maması aşağıdaydı, şimdi kumunu da indirdim.

Lütfen gelirse haber verin
Tabii ki vermez miyim, çok sağolun.

Bu kis ayni sey benimde başıma geldi. Aramadık haber vermedik yer bulamadık hiçbir yerde yoktu. Ustelik 6 aylikti daha. 2 gun sonra sabah namazi kendiliğinden çıkıp geldi. Oyle cok korkmustu ki zaten miyavlamasina tum evi ayağa kaldirdi. Insalalh sizinki de kendiliğinden çıkıp gelir
Ay çok sevindim. Sonu kötü olacak diye korkmuştum okurken. İnşallah benim kızım da böyle gelir. İnletsin her yeri gelsin yeter ki. Zaten gözüm kulağım en ufak tıkırtıda.

X