Kedim veteriner yuzunden felc geçirdi

Yazdığım yazıyı tekrar okuyun lütfen başka bir veterinere götürdük ve orada tedavi görüyor dedim
Şuan veterinerden döndüm. Herkes demis neyi bekliyorsun kediyi veterinere gotutmek icin diye sabah olmasını bekledim arkadaşlar. 7/24 açık veteriner kliniği sadece teşhis koymak için 750 istedi. Ben 4 gün boyunca antibiyotik tedavisine 1000 tl verdim. Bunu söylüyorum çünkü kendimi pohpohlamak için değil fazla durumum olmadığı için. Sadece kan tahlili alınıp neyi olduğunu söyleyecekleri kliniğe gitmektense zaten tedavi gördüğü yere gidip o parayla tedavi sürecini uzatmaya çalışmayı tercih ettim. Veterinere gittik sabah. Bu olay 3 yıl önce başka Bi kedinin başına gelmiş ve 40 gün boyunca antibiyotik tedavisi sonucu iyileştiğini soyledi. Belki bizim tedavimizinde 40 gün surebileceginj söyledi. Tedavi sonunda ise kedide ufacikta olsa bir hasar kalabileceğini söyledi. Şuan dünkü kriz ve kasilmalardan eser yok keyfi yerinde. Yine bir doz antibiyotik ve adını bilmediğim 2 ilaç daha yapıldı. Herkese ilgisi için teşekkür ederim. Ben sizler sayesinde dersimi aldım. Önceki konuda ağzımın payinida aldim. Bundan sonra akıl almak fikir ismetek ne olursa olsun asla buraya herhangi birsey sormayacagim. Kedinin Şuan ki halini bile benden biliyorsunuz. Dün size Acil yapabileceğim ne var nasıl rahatlatabilirim kediyi diye yazdım. Herkes dönmüş senin by hale getirmedigin ne malum yazmış. Ben sizi de kendimi de Allaha havale ediyorum.
Ben sizi çoktan Allah'a havale ettim. çocuk oyalar gibi sıralı yalan saydırıyorsunuz bide.

Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce kediyi veterinere götürdük ic diş aşısı parazit yapsin diye. Hayvana ineklere yapılan yüksek dozda aşıyı yapmış. Ve ise gidip geldik Bi baktım hayvan felç geçirmiş. Eli ayağı tutmuyor elimizde yag gibj kayıyor. Sonra başka Bi veterinere götürdük o dedi zaten bize büyük basa yapılan aşıyı küçücük kediye yapmış diye. Antibiyotik tedavisine başladık. 4 gün boyunca Antibiyotik yaptırdık. İyi gidiyordu ama tedavisi biteli 2 gün oldu bugün akşam yine biseyler oldu. Şuan aşırı derecede kasiliyor hareket edemiyor. Beynini kontrol edemiyor napacagimizi bilmiyoruz.
Hayvancagızın çekmediği kalmadı

Adını hatırlamıyorum klinigin ama veterinerin kendi ismi denizdi. Eşimle kavga ettiler zaten. Benim suçum yok hayvanın bunyesi zayıf dedi geçti gitti. Sonra çevre esnaftan biri bana daha önce de böyle oldu kadının birinin kedisi ölmüş bu yüzden polis bile cagirmislardi dedi.
4 gün antibiyotik için gittiğiniz veterinerin adını bilmiyor musunuz

Birazdan buna da baska turlu bir aciklama gelir. Ben artik bu konuya yazmayacagim cunku bizi haksiz cikarmaya calisiyor
parazit aşısından 1 hafta sonra olacak birşey değil bu.
Benim kedim birkaç saat kustu, onun dışında gayet normal devam etti. Bazen insanlar hayvanlara sadece öylesine hayvan gözü ile bakıyor, onlarında Allah'ın verdiği bir cana sahip olduğunu unutuyor. Sanıyoruz ki dünya bize özel bize ait..

Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce kediyi veterinere götürdük ic diş aşısı parazit yapsin diye. Hayvana ineklere yapılan yüksek dozda aşıyı yapmış. Ve ise gidip geldik Bi baktım hayvan felç geçirmiş. Eli ayağı tutmuyor elimizde yag gibj kayıyor. Sonra başka Bi veterinere götürdük o dedi zaten bize büyük basa yapılan aşıyı küçücük kediye yapmış diye. Antibiyotik tedavisine başladık. 4 gün boyunca Antibiyotik yaptırdık. İyi gidiyordu ama tedavisi biteli 2 gün oldu bugün akşam yine biseyler oldu. Şuan aşırı derecede kasiliyor hareket edemiyor. Beynini kontrol edemiyor napacagimizi bilmiyoruz.
Ay bu nasıl olur veteriner küçük hayvanlar büyük hayvanı na yapılan tedavi yi nasıl bilmez yeminle çok uzuldummm inşallah inşallah bira önce iyileşir 😪

parazit aşısından 1 hafta sonra olacak birşey değil bu.
Benim kedim birkaç saat kustu, onun dışında gayet normal devam etti. Bazen insanlar hayvanlara sadece öylesine hayvan gözü ile bakıyor, onlarında Allah'ın verdiği bir cana sahip olduğunu unutuyor. Sanıyoruz ki dünya bize özel bize ait..
Parazit asisina suc bulmuyor veteriner hekim yuksek dozda buyukbas hayvan asisi yapmis diyor. Hala anlamadigim tutarsizliklar var listelemek istemiyorum ama artik kendimi yormak istemiyorum

Adını hatırlamıyorum klinigin ama veterinerin kendi ismi denizdi. Eşimle kavga ettiler zaten. Benim suçum yok hayvanın bunyesi zayıf dedi geçti gitti. Sonra çevre esnaftan biri bana daha önce de böyle oldu kadının birinin kedisi ölmüş bu yüzden polis bile cagirmislardi dedi.
Ay hemen şikayet edin ben olsam orayı yıkardimmm yaaaa

Oy yavrumm benimmm kıyamam kuzum sana 😞😞😞😞. Kimin hatası varsa hayvanı şu hale getiren kim olursa olsun umarım aynı duruma kendisi de düşer. 🤬

Eklentiler

• 20230329_123554.jpg
    20230329_123554.jpg
    118,9 KB · Görüntüleme: 104
Yeni degil. Fotograf ismi 20230329. 3. ayin 29unda cekilmis yani.
Yeni fotograf dimi. Nasıl masum kıyamam 😔Lütfen sarıp sarmalayin sevginize çok ihtiyacı var. Temizlik takıntınızı bi kenara bırakın lütfen
Her gün vet ziyaretimi yapacaksınız ilacı için?

X