Kedim veteriner yuzunden felc geçirdi

Yeni fotograf dimi. Nasıl masum kıyamam 😔Lütfen sarıp sarmalayin sevginize çok ihtiyacı var. Temizlik takıntınızı bi kenara bırakın lütfen
Her gün vet ziyaretimi yapacaksınız ilacı için?
Az once cektim. Evet hergun sabahtan götüreceğiz. Akliniz kalmasın. Vicdanı olan bir insanım. Sizr yemin ederim çok pişmanım. Eğer sizden bu kadar bu denli linç yemeseydim belki aklım başıma gelmezdi. Bu saatten sonra hicbiryere bırakmam artık. Bırakamam. Ben sizden yardım istedim sadece önceki olaydan haklı olarak kimse inanmadı hep art niyet arandı. Ama benlik bisey yok inanın.

20230615_125053.jpg

@Senaaannnnrrr belki yazdığım ağır gelecek size ama bir can için bu kadar uğraşırken başka bir canlının hayatına bu denli kastetmeniiz anlamıyorum. Buradakiler size kızmasaydı vicdanınız hiç mi sızlamayacaktı.
O hayvanı aylarca karanlık ortamda tuttunuz ve nöbetleri o zaman başladı. Şimdi vicdan yapmanız tepkilerden dolayı

Kıyamam kendinden geçmiş kedi. Allah şifa versin.
Ben son resme de inanmiyorum artik. Nerden bileyim resim ismi degistirmedigini. Guncel foto istendi teee marttaki resmi bulmus atmis. Cok mu zor anlik yuklemek. Benim inanip inanmamam tabiki önemli degil, tek istedigim yavrucagin mutlu saglikli guvende olmasi.

Bu
bugün ki

Ben son resme de inanmiyorum artik. Nerden bileyim resim ismi degistirmedigini. Guncel foto istendi teee marttaki resmi bulmus atmis. Cok mu zor anlik yuklemek. Benim inanip inanmamam tabiki önemli degil, tek istedigim yavrucagin mutlu saglikli guvende olmasi.
Tövbe ya. Bilerek önceki sonraki halini attim hanımefendj

Bu

bugün ki

Kedi su an cok iyi durumda dediğiniz icin, sizden son halini bi gorelim rahatlayalim diye resim istendi, onceki sonraki kiyaslamasi istenmedi hanimefendi. Oyle yaptiysaniz, oyle yazsaydiniz o zaman. Onceki diye bisey yazmiyor gonderdiginiz resimde. Uzerinize duseni yapıyorsanız kimseyi inandirmaniza gerek yok. İyi gunler.

Bu

bugün ki

Yaaaaaaaaa sen kimi kandırıyorsunnnn hayırdır kimi kandırıyorsunnnn sen ???? 😡

Gerizekalı mıyız biz ? Fotoğraf istendi anlık halini görmek için, sen geçmişsin galerindeki en iyi halini seçip eklemişsin. Sonra da yok önceki hali sonraki hali diye paylaştım diyorsun. Kimi kekliyorsunnnn be sen ?

Şimdiye kadar yaptığın hatalar bir kenara, bu yaptığın hareketle tutarsızlığını tastik ettin.

Insan gittiği veterinerin adını bilmez mi? Hadi sen unuttun diyelim kocana sor madem şikayet etmiş ismi de adresi de vardır, neden bilgi vermiyorsun?

Bir de UTANMADAN linç yemeseydim aklıma başıma gelmezdi diyorsun. Ağzınla itiraf ediyorsun resmen. Kediciğin çektikleri yetmedi mi de bizim eleştirmizle vicdan yapıyorsun?

Mahvolmuş yavrucuğum elinde. Yazıklar olsun el kadar cana sahib çıkamadın. O yavruyu mutlaka gerçek bir hayvan sever birine verirsen daha iyi olur kedi için. Allah kahretsin yaaa....

Veteriner
Yaaaaaaaaa sen kimi kandırıyorsunnnn hayırdır kimi kandırıyorsunnnn sen ???? 😡

Gerizekalı mıyız biz ? Fotoğraf istendi anlık halini görmek için, sen geçmişsin galerindeki en iyi halini seçip eklemişsin. Sonra da yok önceki hali sonraki hali diye paylaştım diyorsun. Kimi kekliyorsunnnn be sen ?

Şimdiye kadar yaptığın hatalar bir kenara, bu yaptığın hareketle tutarsızlığını tastik ettin.

Insan gittiği veterinerin adını bilmez mi? Hadi sen unuttun diyelim kocana sor madem şikayet etmiş ismi de adresi de vardır, neden bilgi vermiyorsun?

Bir de UTANMADAN linç yemeseydim aklıma başıma gelmezdi diyorsun. Ağzınla itiraf ediyorsun resmen. Kediciğin çektikleri yetmedi mi de bizim eleştirmizle vicdan yapıyorsun?

Mahvolmuş yavrucuğum elinde. Yazıklar olsun el kadar cana sahib çıkamadın. O yavruyu mutlaka gerçek bir hayvan sever birine verirsen daha iyi olur kedi için. Allah kahretsin yaaa.
Veteriner yalanını uydurdu kedi kapalı kalmaktan hasta oldu dese burda herkes bişey diyecekti oda neredeyse 2 hafta önceki aşıyı bahane etti insan götürdüğü veterinerin adını bilir il ilçe bile veremedi bu

Dün sabah 6 da sonkez oldu birdaha olmadı bu saate kadar. Kortizon iğnesi yapıldı. Şuan keyfi yerinde kendinde
Inshallah öyledir nedense hiç inanasımız gelmiyor, o yavrunun biran önce hayırlı bir ailede olmasını temenni ediyorum. Allah rızası için bak iyileşince lütfen SAHIBLENDIR , sokağa atma!!!!

Rabbime emanetsin kuzum 🐈‍⬛

Inshallah öyledir nedense hiç inanasımız gelmiyor, o yavrunun biran önce hayırlı bir ailede olmasını temenni ediyorum. Allah rızası için bak iyileşince lütfen SAHIBLENDIR , sokağa atma!!!!

Rabbime emanetsin kuzum 🐈‍⬛
Iylessede iylesmese de sokağa atmayacam. Ve sahiplendirmiycem. Hayvana evde aç bırakıp eziyet etmiyoruz. Duvardan duvara da vurmuyoruz

X