Kedimle 5 saat otobüs yolculuğu

Mavi_gokyuzu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2016
709
1.278
Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda kedimle 5 saatlik otobüs yolculuğu yapacağım. Çok stres oldum. Yolda bağırır mı miyavlar mı, insanlara rahatsızlık verir mi diye. Gimcat anti stres macun aldım yolculuktan birkaç gün önce vermeye başlayacağım. Siz hiç yolculuk ettiniz mi ve bu macunu kullanan var mı?

Arkadaşlar merhaba. Yakın zamanda kedimle 5 saatlik otobüs yolculuğu yapacağım. Çok stres oldum. Yolda bağırır mı miyavlar mı, insanlara rahatsızlık verir mi diye. Gimcat anti stres macun aldım yolculuktan birkaç gün önce vermeye başlayacağım. Siz hiç yolculuk ettiniz mi ve bu macunu kullanan var mı?
benim papagani otobuste bagaja koyarsam goturebilecegimi soylemislerdi. Ve beni gordugu surece otmeyen bi kustu. Sesinden degil de alerjisi olanlar icin sanirim kedileri almiyorlar trende kopekle bile gittik arkadasla kimse neden aldin kucagina demedi . Otobus biraz degisik sanirim sordun mu? Bazilari sorun cikarabiliyo. Kusura bakmasinlar da hayvan daha sessiz 2 miyav 3 hav der biter. Bazi cocuklar bindigimden indigime agliyo buguz yapiyo🤔🤔🙄🙄 napalim simdi. Kedi miyavi gayet sakinlestirici bisey 🤗🤗sen firmaya sormadan gitme.

Bayram tatili kaç gün olacak onun haberini bekliyorum. Ona göre bilet alıp gideceğim. Sorarım tabi ki firmalara. Gerekirse çift kişilik koltuk alacağım yapacak bir şey yok 🤦🏻‍♀️

Kesinlikle ses çıkaracaktır, kedimle kendi arabamizla yarım saatlik veteriner yolculuğunda bile ağlıyor 😢 ama yapacak bir şey yok kedi sesi tatlıdır ses sorun değil de benim dert ettiğim tuvaleti olurdu, onu nasıl yapacaksınız ya tuvaleti gelirse ?

Bayram tatili kaç gün olacak onun haberini bekliyorum. Ona göre bilet alıp gideceğim. Sorarım tabi ki firmalara. Gerekirse çift kişilik koltuk alacağım yapacak bir şey yok 🤦🏻‍♀️
İnsanı sinir etmesinler.
Milletin anira anira telefonda konuşurken esseklerin binmesi niye yasak olmuyo da kedi köpek kuş almak yasak oluyo.

Bence de ağlar benimkiler veterinere gitsek bile asla durmuyor hep ağlıyorlar. Uzun yolda yavrucaklar yorulurlar ağlamaktan :KK43:

Trenle seyahat edeceğiz. Biletleri aldım. Ağlarsa da artık yapacak bir şey yok. Trenin wcsine götürüp sakinleştiririm. Göğüs tasmasını takıp kucağıma alırım uyarılana kadar 😀kusma çişini yapma gibi durumlara karşı yeme içmeyi kesin diyor internettekiler.

benim papagani otobuste bagaja koyarsam goturebilecegimi soylemislerdi. Ve beni gordugu surece otmeyen bi kustu. Sesinden degil de alerjisi olanlar icin sanirim kedileri almiyorlar trende kopekle bile gittik arkadasla kimse neden aldin kucagina demedi . Otobus biraz degisik sanirim sordun mu? Bazilari sorun cikarabiliyo. Kusura bakmasinlar da hayvan daha sessiz 2 miyav 3 hav der biter. Bazi cocuklar bindigimden indigime agliyo buguz yapiyo🤔🤔🙄🙄 napalim simdi. Kedi miyavi gayet sakinlestirici bisey 🤗🤗sen firmaya sormadan gitme.

2018 veya 2019 yılında bir kanun çıktı, evcil hayvanları yanında taşımak serbest. Yani otobüste, dolmuşta, trende, 8 kg aşmamak şartıyla uçakta... kafeste taşımak şartıyla yanınızda götürebiliyorsunuz. Geçen sene pandemiden önce köpeğimle kendime bilet almak için otogara gittiğimde köpeği sadece bagaja koyabileceklerini söylediler, tabi cingar çıkardım, çıkan yasadan haber verdim. "Yasa bizi ilgilendirmiyo uymak zorunda değiliz" cevabını alınca polis çağırmaya yeltendim sonra başka bir yetkili geldi de sakinleştirdi beni. Bileti aldım, bu arada köpeğim de kucağımda gitti. :KK53:
Bagajda asla havalandırma yok lütfen müsade etmeyin.

X