Kendi çapımda KUSURSUZ olma günlüğüm

Nxnckdjck

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2014
766
307
Merhaba Niyetim 10-12 aylık kocaman bir beni baştan yarattım günlüğü. Bakımlı hanım hanımcık bir kız olmak istiyorum. Bu niyetle başlıyorum. Yapmayı planladıklarım;
:KK200: 10-15 Kilo vermek
:KK200: Aynı saate kalkıp aynı saatte yatmak
:KK200: Günde en az 2,5 litre su içmek
:KK200: Az da olsa günlük yada haftalık spor
:KK200: Burun estetiği
:KK200: Saçlarımı boyatmayı düşünüyorum
:KK200: Hobilerime zaman ayırmak
:KK200: Gardrobumu yenilemek
:KK200: Para biriktirmeyi öğrenebilmek

Planlarım bunlar daha önce çok tembel bir insan olduğum için ne yazık ki zorlanacağım. Bu sefer de pes etmek istemiyorum. Günlük yazmaya çalışacağım.

:KK200::KK200::KK200::KK200:

Düzenlemee
Aradan baya zaman geçti. Maddeler öle duruyor. Ama işte 3 kilocuk fln verdim tek avuntum bu kıyafet işi de iyi gidiyor aslında ekstradan yeni kararlar alıp Dil öğrenmeyi de listeme katıyorum. Bide kendi kıyafetlerimi dikebilmeyi öğrenmeyi. Etekten başlamayı düşünüyorum. En azından etekler olsun

Son düzenleyen: Moderatör:
Dikiş biliyorsan ya da annen biliyorsa pazarlardan ucuza kumaş alıp kendi zevkine ve vücut tipine göre kıyafet tasarlanir hem de daha uygun fiyata gelir

Dikiş biliyorsan ya da annen biliyorsa pazarlardan ucuza kumaş alıp kendi zevkine ve vücut tipine göre kıyafet tasarlanir hem de daha uygun fiyata gelir

Bunu düşündüm ama anca teyzem yardım edebilir oda uzakta artık tatillerde biraz gösterir dikiş makinesi de var. Olucak bu iş. Olmalı.

Bunu düşündüm ama anca teyzem yardım edebilir oda uzakta artık tatillerde biraz gösterir dikiş makinesi de var. Olucak bu iş. Olmalı.
Zaten dışarıdan gereksiz paralar vererek aldığımız kıyafetlerin çoğu çok basit kesimler. sadece güzel bir kumaş alıp biraz süslemek gerek.

Zaten dışarıdan gereksiz paralar vererek aldığımız kıyafetlerin çoğu çok basit kesimler. sadece güzel bir kumaş alıp biraz süslemek gerek.
Kesinikle öyle. Hem daha ekonomik hemde yeterince uğraşırsak tam zevkimize göre

Aynı saate kalkıp aynı saatte yatmak
Günde en az 2,5 litre su içmek

su ikisini hic yapamadım:KK53: suyla alakalı doktor bana vucudun ihtiyac duyarsa zaten icersin kendini zorlama demisti:halay:

merhaba.. Nasıl gidiyor değişim planları? benimde böyle bir değişime ihtiyacım var seni takip edeceğim:))
Bu yazıyı yazdığımdan beri gardobumla uğraşıyorum bitti sayılır. 65 ürünü internetten satışa çıkardım. Oda felaket halde biran önce bitirmeye çalışıyorum daha kahvaltımı bile yapamadım.

Aynı saate kalkıp aynı saatte yatmak
Günde en az 2,5 litre su içmek

su ikisini hic yapamadım:KK53: suyla alakalı doktor bana vucudun ihtiyac duyarsa zaten icersin kendini zorlama demisti:halay:
Ben hiç su içmeden günü geçirdiğimi biliyorum ve sırf üşengeçlikten bende anca zorlama ile olucak gibi

Bu yazıyı yazdığımdan beri gardobumla uğraşıyorum bitti sayılır. 65 ürünü internetten satışa çıkardım. Oda felaket halde biran önce bitirmeye çalışıyorum daha kahvaltımı bile yapamadım.
hadi bakalım kolay gelsin:)) en azından bir yerlerden başlamışsın:)) bende neler yapacağımı bir kenara yazıp hemen işe koyulmalıyım:))

Suyu üşengeçlikten ben de içmem ama tupper aldım onu bitirmeye çalışırken bakıyorum 1 litre su içmişim tavsiye ederim.
zaten mottodan çıkıp 2-3 fazla bardak su içmek bile yetiyo şimdilik biranda 2,5 litre içicem diye sartlamayın kendinizi

Suyu üşengeçlikten ben de içmem ama tupper aldım onu bitirmeye çalışırken bakıyorum 1 litre su içmişim tavsiye ederim.
zaten mottodan çıkıp 2-3 fazla bardak su içmek bile yetiyo şimdilik biranda 2,5 litre içicem diye sartlamayın kendinizi

Tupperlar baya tatlı ama plastik diye kullanmıyorum. Onun yerine cam öneririm. Ben cam süt şişesi kullanıyorum 2 litre alıyor.

Bu gün 2. gün dün geceden beri gardrobumla boğuşuyordum. Kıyafetler bitti. Sırada koca bir dağınıklık kamıştı. Onuda hallettim. Nevresimlerin kurumasını bekliyorum. Son bir kez daha süpüreceğim ardından uzun bir duş diliyorum. Saçımda badem yağı :KK70: Niveanın peelingini ve garnierin yüz temizleyicisini kullanıcağım bide niveanın toniği. tırnaklarıma şekil verip oje sürmeyi planlıyorum. Bu gece uyku yok bana. Ardından asıl önemli bitirmem gerekenler.
Temizlik sırasında artık tarihi geçmiş kullanılmayan bir türlü atamadığım kozmetik ürünlerine elveda diyebildim.

:KK200::KK200::KK200:

Bu gün 2. gün dün geceden beri gardrobumla boğuşuyordum. Kıyafetler bitti. Sırada koca bir dağınıklık kamıştı. Onuda hallettim. Nevresimlerin kurumasını bekliyorum. Son bir kez daha süpüreceğim ardından uzun bir duş diliyorum. Saçımda badem yağı :KK70: Niveanın peelingini ve garnierin yüz temizleyicisini kullanıcağım bide niveanın toniği. tırnaklarıma şekil verip oje sürmeyi planlıyorum. Bu gece uyku yok bana. Ardından asıl önemli bitirmem gerekenler.
Temizlik sırasında artık tarihi geçmiş kullanılmayan bir türlü atamadığım kozmetik ürünlerine elveda diyebildim.

:KK200::KK200::KK200:
Hadi bakalım banada ilham kaynagi olun azcik çeki düzen vereyim kendime baya bi hatta baya baya saldim.

X