Kendi çapımda KUSURSUZ olma günlüğüm

Bugün ilk sporumu yaptımmmm. :sampiyon:
1 saat yürüyüş yaptım. Biten maden suyunu sonunda aldım. Yeşil çayımda var.

1 maden suyu
yarım litre yeşil çayı
limon
karışımını içerek zayıflayan arkadaşlarım olmuş. Düzenli denemeyi başaramadım ama bugün ilk gün olsun. Para biriktirmeyi beceremedim. Bunu yapamıyorum. Ya az önce maden suyu almaya indim. Gereksiz ama hoş bir defter bide hiç lazım olmayan bir kupa. Ama güzeldi. Bu konuda ne yapsam bilemiyorum. Biraz sonra akşam yemeğini yiyeceğim. Küçük bir tabak kullanmayı deneyeceğim. Bir yerlerde okumuştum. Tabak dolu gözüksün gözümüz doysun.:KK59:
Uzun süredir gözüme kestirdiğim bir çocuk var. Aynı binadayız. Ne yapıcam bilemiyorum. Kilo vermeye başlıyım güvenim artsın onu bekliyorum. :KK23:

:KK200::KK200::KK200:

3. gündeyim.
Bugünde zor olsada sporumu yaptım. Fırtınada uçuyordum spor spor diye :KK70:
Maden suyumu içiyorum başlamadan önce 64 kiloydum şu an 62yi gördüm. Daha yolun başındayım bıraktım mı hemen geri alırım. Bu yüzden dişimi sıkıyorum.
Nasıl yaptım bilmesem de çevremdeki negatif insanlardan kurtuldum. Artık tamamiyle yalnız kaldım derken arkadaşta edindim. Umarım kiloları geri almamm..

Dünün telafisi uyuya kalmşımm :)

Yürümeyle beraber koşmayada başladım. Ayaklarım su toplamış. Tabi haklı bünye hiç spor görmemişti. 61i gördüm. Büyük ihtimalle su kaybıydı. Ayriyetten yarım saat dans ettim. Umarım bir faydası dokunur.

Bu günden itibaren üniversite sınavlarına hazırlanmaya başlıyorum. Sporu genelde akşam 5-6 arası yapıyorum. Artık geldiğimde başlarım. Soru sayısını bile yazabilirim. Hobi konusunda kendime bir limit koydum. Sınava hazırlanma sürecinde belli bir noktaya geldiğimde seçtiğim bir kursa yazılıyorum. Plan şimdilik bu. İlk sınava 3 ay küsürlü birşey vardı.

64 kilo ile başladım 61i gördüm. Korktuğum başıma geldi ve 63e çıktım. Sinirlenip pes ettim. Dün saat 6 gibi yeniden başlama kararı aldım giyinip kendimi dışarı attım. 1 saat kadar yürüdüm ve bugün yediklerime dikkat etmeye başladım sabah kahvaltı olarak otlu bir poğaça ve çikolatalı süt içtim öğlen tuzsuz tatsız pirinç patlaklarından aldım 3-4 tanesini yedim. Paketi yavaş yavaş bitirmeyi planlıyorum. Akşamda porsiyonları küçültmeyi planlıyorum. Yürüyüşler ara vermeden devam edicek. Kesin kararlıyım artık s bedenin olmasını istiyorummmm

64 kilo ile başladım 61i gördüm. Korktuğum başıma geldi ve 63e çıktım. Sinirlenip pes ettim. Dün saat 6 gibi yeniden başlama kararı aldım giyinip kendimi dışarı attım. 1 saat kadar yürüdüm ve bugün yediklerime dikkat etmeye başladım sabah kahvaltı olarak otlu bir poğaça ve çikolatalı süt içtim öğlen tuzsuz tatsız pirinç patlaklarından aldım 3-4 tanesini yedim. Paketi yavaş yavaş bitirmeyi planlıyorum. Akşamda porsiyonları küçültmeyi planlıyorum. Yürüyüşler ara vermeden devam edicek. Kesin kararlıyım artık s bedenin olmasını istiyorummmm
Tabiki yılmak yok tatlı kız.. ben 24 kilo verdim azimle aç kalarak bol su ve spor yaparak.. gerçi benim doğum sonrası kilolardı ama sonuçta 81den 56 ya düştüm 1 senede sende yapabilirsin.. para biriktirme konusunda da azimli olmalısın seni dürten şeytana uyma kupa çok güzeldi defter beni al beni al diye çağırdı bırak duyma bunları maden suyu almaya gittiysen maden suyunu al çık.. seni takip edeceğim belki birinin seni düzenli izlediğini bilmek motive eder seni.. anladığım kadarıyla yaşında genç daha hadi bakalım s beden olmak hayal değil azim işi:KK200:

Tabiki yılmak yok tatlı kız.. ben 24 kilo verdim azimle aç kalarak bol su ve spor yaparak.. gerçi benim doğum sonrası kilolardı ama sonuçta 81den 56 ya düştüm 1 senede sende yapabilirsin.. para biriktirme konusunda da azimli olmalısın seni dürten şeytana uyma kupa çok güzeldi defter beni al beni al diye çağırdı bırak duyma bunları maden suyu almaya gittiysen maden suyunu al çık.. seni takip edeceğim belki birinin seni düzenli izlediğini bilmek motive eder seni.. anladığım kadarıyla yaşında genç daha hadi bakalım s beden olmak hayal değil azim işi:KK200:
Başarıcam :KK31:
Takibiniz motivasyonunuz için teşkekkürler :)))

Merhaba:KK54: Benimde boyle bastan asagi degisme hakkinda bir plan defterim var sadece birkac fark var

-en az 6 kilo almak(vermekten cok cook daha zor :mad:)
-meme buyutme ameliyati
-sac uzatma(kalcama kadar olan saclarimi yaktim kut kestirdim :mad:)

Onun disinda digerleri ayni.Yazin calisip para biriktirebildim ve dolabimi yeniledim bende ygs ye hazirlaniyorum bu yuzden sporu biraktim ve sosyal aktivitem 0 ve su uyuma saatlerini bir turlu ayarlayamadim.Bir de su icmek benim icin iskence gunde 1 lt icsem sukredicem:dua: Umarim hedeflerimize ulasiriz konunuzu takip ediyorum :KK200:

Merhaba:KK54: Benimde boyle bastan asagi degisme hakkinda bir plan defterim var sadece birkac fark var

-en az 6 kilo almak(vermekten cok cook daha zor :mad:)
-meme buyutme ameliyati
-sac uzatma(kalcama kadar olan saclarimi yaktim kut kestirdim :mad:)

Onun disinda digerleri ayni.Yazin calisip para biriktirebildim ve dolabimi yeniledim bende ygs ye hazirlaniyorum bu yuzden sporu biraktim ve sosyal aktivitem 0 ve su uyuma saatlerini bir turlu ayarlayamadim.Bir de su icmek benim icin iskence gunde 1 lt icsem sukredicem:dua: Umarim hedeflerimize ulasiriz konunuzu takip ediyorum :KK200:

Merhaba :)
Umarım sizde başarırsınız. Defter tutmaya çalıştım sonuç her yer yarım defterlerle dolu :KK70:

Uzun bir süre geçti neler değişti hayatımda :) değişen pek birşey olmasada umudum tükenmedi 62 kilodayım başladığımdan 2-3 kilo gitti. Şu gardrop yenileme işi en iyi giden giymediklerimden 5 parça sattım ki bunun içinde bir mont birde abiye elbise tişört çanta kazandıklarımla yeni ürünler aldım. Saçımın rengine karar verdim ama iyi kuaför istediğim için birikim yapmalıyım. Sevmediğim insanlara artık arkadaşım dememeyi öğrendim. Korkunma yüzleştim. Yalnızlık korkusuyla. Uzakta olsalarda sımsıkı eski 1-2 dostuma tutundum. Daha güçlü hissettirdi tabiki :KK70:

İlk başta 2 kilo fazlam var 13 kilo verdim ben 2 kilom kaldı. Saçımı gittim istediğim kuaförde kestirdim ve gerçekten herkes kesimimi soruyor demek ki doğru yoldayım dedim kendi kendime :KK200::KK200: şimdi vitamin takviyesi yapacam kendime omega 3 falan eczaneden alacam. Biraz üşengeçlik biraz halsizlik var sanırım bundan kaynaklı çünkü doktor olumsuz bir şey görmedi :KK54: hadi bakalım bir birimize gaz verip 28.02.2017 de görüşelim:21:

Biriken param olsada yılbaşı şeyine gidiyoo :/// Şu gün bir geçsin kuaför araştırıyorum e tabi bide paramı biriktiriyorum :) dip boyası derdi olmaması için hani şu kumral saçların ucuna soluk bir sarı ekliyorlar ya şimdi hatırlayamadım adını :KK70: öyle birşey düşünyorum. Doğal bir geçiş olması içinde iyi bir kuaför şart die düşünüyorum. Şimdilik durum böyle :KK200::KK200::KK200:

Biriken param olsada yılbaşı şeyine gidiyoo :/// Şu gün bir geçsin kuaför araştırıyorum e tabi bide paramı biriktiriyorum :) dip boyası derdi olmaması için hani şu kumral saçların ucuna soluk bir sarı ekliyorlar ya şimdi hatırlayamadım adını :KK70: öyle birşey düşünyorum. Doğal bir geçiş olması içinde iyi bir kuaför şart die düşünüyorum. Şimdilik durum böyle :KK200::KK200::KK200:
Aman saclarina dikkat et ben degisim ugruna kalcama kadar olan dogal saclarimi yaktirdim bi kuafore :mad:pahalida bi yerdi ustelik oyle kenarda kosede degildi.Luks diye gittigimiz yerler bile boyle cikabiliyor.Mutlaka internetten yorumlarini oku gidecegim kuaforun.

Aman saclarina dikkat et ben degisim ugruna kalcama kadar olan dogal saclarimi yaktirdim bi kuafore :mad:pahalida bi yerdi ustelik oyle kenarda kosede degildi.Luks diye gittigimiz yerler bile boyle cikabiliyor.Mutlaka internetten yorumlarini oku gidecegim kuaforun.
Uyarınız için çok teşekkürler yazık olmuş bide bele kadar :I araştırmaya başlıyorum o zaman :)

Şu an bi durup düşününce en iyi giden yine kıyafetler onun haricinde verdiğim kiloyu koruyorum en azından artmıyor :KK70: yediklerime dikkat ediyorum. Zamanı kullanma hakkında çoook ciddi sorunlarım var. Tüm gün bıraksalar yerimden kımıldamam. Uyku sorunum hiç düzelmedi. Ama uzun zamandır isim ekletmeyi planlıyordum. Avukat tutmadan da 100 tllik bütçeyle başarabilirmişim. İsmimde sorun şu Türkiye de en çok kullanılan ismi vermişler. Her yerde karşıma çıkıyor oldum olası sevemedim zaten. Çevremdekilerde yakıştıramıyor e tabi bende. Kaldırmaktansa ekletmeyi düşündüm. Kuaför konusunda arkadaşımın gittiği olmadık bir rengi tam tutturduğu yere gideceğim. :KK70: Maddi anlamda uçtu birikim. Ne biriktirdiysem gitti bu yılbaşında. Her yerde bir çekiliş.

bende kendimde değişime karar verdim. saçımda siyah var kuaförle konuştuk ilk önce orjinal rengine dönecez sonra ombre yapacaz. kilo sorunum var 40 kiloyum 10 kilo almam lazım ama hiç bi zaman alamadım. makyaj yapmayı bıraktım başlamam lazım ama sabahın köründe uyanıp makyaj yapmak işkence.
eşim spora başlayacak evde ağırlıkları var bende başlasam olur en azından squat yaparsam belki kalçamda değişiklik olur :)

hadi değişelim kızlarr:))

Uzun bir süre geçti neler değişti hayatımda :) değişen pek birşey olmasada umudum tükenmedi 62 kilodayım başladığımdan 2-3 kilo gitti. Şu gardrop yenileme işi en iyi giden giymediklerimden 5 parça sattım ki bunun içinde bir mont birde abiye elbise tişört çanta kazandıklarımla yeni ürünler aldım. Saçımın rengine karar verdim ama iyi kuaför istediğim için birikim yapmalıyım. Sevmediğim insanlara artık arkadaşım dememeyi öğrendim. Korkunma yüzleştim. Yalnızlık korkusuyla. Uzakta olsalarda sımsıkı eski 1-2 dostuma tutundum. Daha güçlü hissettirdi tabiki :KK70:
canım bence gayet başarılı gidiyorsun çok özel değilse kıyafetleri nasıl sattın canım

X