Kendi guzel sehrini birakip esinin yasadigi sehre tasinan sonra sehri sevmeyip pisman olan var mi?

Cok kalabalikta etkinligin, imkanlarin benim icin bir anlami yok.
Istanbuldayim. Bi yere gidecek zaman yogun olmayan gün ve saatlere bakiyorum cunku asiri kalabalikta yaptigimdan, gördüğümden bir şey anlamiyorum kendi adima.

En son bir sergiye gitmiştim, ücretsiz bir sergiydi mesela ve sirf bedava diye fotograf cekilmek icin gelmiş kuru kalabalik vardi sanki cok anliyorlar gibi bi de ellerine kucuk cocuklarini alip gelmisler el kadar cocuk ne anlar sergiden cocuk bagirtiladi eşliginde sergi gezdik. Bu mu simdi etkinlik 🙄

Kafa dinlemelik orman yuruyusleri yapmayi cok severiz esimle ve ozellikle havanin kapali, yagmurlu olduğu günlerde de cikariz cunku millet gelmiyor. 😄
Ben de aynen böyle sakinlik seviyorum, kıyamet gibi 1 milyon kişinin toplaştığı yerlerde geziyo muyum dayak mı yiyorum belli olmuyor. Başım da hiç götürmüyor.

Bence de çok zor.ben arada sırada gezmeye gidiyorum birkaç gün ama o zaman bile bir yerden bir yere giderken fenaliklar basıyor.ufacık bir etkinlik yapacaksın saatlerce yol.zaten yolu bulana kadar anan ağlıyor.yanında çok iyi bilen birisi yoksa yandın.bir de anlamadığım İnternet bu kadar yaygınlaşmadan insanlar nasıl gidecekleri yeri bulabiliyorlardı ilginç doğrusu.bazen konumdan bile bulmak zor oluyor çünkü.sokaklar bile belediye otobüsünün içi gibi gerçekten.

Bu da dogru. 😄
Ben de dusundum turistler burada nasil bu kadar geziyor.
Ilk defa gittigim bir ulkede bile Istanbuldaki kadar yolu kaybetmedim. 😁 Her şey surekli degisiyor.

Ben de aynen böyle sakinlik seviyorum, kıyamet gibi 1 milyon kişinin toplaştığı yerlerde geziyo muyum dayak mı yiyorum belli olmuyor. Başım da hiç götürmüyor.

O kalabaligi sevenler de var işte. 😀 Ben herkesin sevmedigini ama mecbur kaldigini saniyirdum. Meger bazilari özellikle kalabalik mekan, kalabalik yer seviyormuş. 😄

Benim de kafam ses cekmiyor. 😬

O kalabaligi sevenler de var işte. 😀 Ben herkesin sevmedigini ama mecbur kaldigini saniyirdum. Meger bazilari özellikle kalabalik mekan, kalabalik yer seviyormuş. 😄

Benim de kafam ses cekmiyor. 😬
Daş gibi sinir var millette valla bazıları rezillik seviyo demek ki.

Bugun 2.konum ama çok doluyum.sirin güzel bir ilçede yaşıyordum yemyeşil siginmacinin olmadığı halkının birbirini tanığı bir yer.e evlendik geldik sehir merkezine dik binalar sığınmacılar kalabalık gürültü yeşillik yok 2 de cocugum oldu çok üzülüyorum çocuklarımı kendi memleketimde mustakil bahçeli bir evde oturup buyutmeliydim diye dusunuyorum ne işim vardı burada bu karmaşanın için de diye dusunuyorum hatta 2 cocukla bosanip gidip memleketime mi yerleşmek diye bile dusunuyorum.hic iyi degilim.benim.gibo hisseden düşünen var mı.
Kendi memleketinizi seversiniz orda yaşamak istersiniz anlarımda sırf bu yüzden 2 çocukla boşanmayı düşünmek ne kadar sağlıklı sence?Hiç bir sorun yokken çocukları neden babasız büyütmek istiyorsunuz kendi isteginiz için.
Eşinizide hiç sevmiyorsunuz herhalde kendi memleketiniz için direk gözünüzden çıkardığınıza göre.
Bende köyde dogup büyüdüm eşimle orda evlendik zaten şehirde çalışıyor diye şu an şehirdeyiz ama yazları memlekitimize gidiyoruz ya da bayramlarda falan özledigimizde.Yani burda paramızı kazanıyorak sırf öyle bir hayat istedigim içinde eşimi darlamak boşanmak istemek düşüncesizce olurdu şehirde de mutlu bir hayat süre bilirsiniz kendi memleketinizde de.Sizin sorunuz başka bir şey herhalde söylememişsiniz.🤔

Yeterince sevmeme olayını destekliyorum.gerçek aşk ve sevgiyi kaybetmeyi göze alabiliyorsanız olmazsa olmaz bir ilişki bulamamışsınız demektir.insanın karşısına ya 1 ya 2 defa çıkıyor çünkü.baxılarına hiç çıkmıyor.
4 senedir evliyim cok aşık olarak evlenen biri olarak söylüyorum bunu. Belli bir süre sonra o tür fedakarlıkları karşılıklı olarak yapıyorsun

X