Kendi numarasını duvara ve sitelere yazmış ?

bu evrimini tamamlayamamış kıro hala size mesaj atacak sosyal medya hesabinizi neden bulabiliyor?
kapatin hesabinizi yenisini açın araya noktalama isaretleri koyarak.
numaraniz degistimi bilmiyorum degismediyse degisin.
benimde luzumsuz bir erkek arkadasim bir yaz numarami ugradigi butun sehirler arasi tuvaletin kapisina yazmisti sanirim.
hic tanimadigim koca koca adamlar falan ariyordu.
donmeyince cevap vermeyince bir sure sonra hepsi bitti.
sizde engelleyin hic bir sekilde gorusmeyin savciliktaki sikayetinizi geri cekmeyin.
eninde sonunda bıkacaklar

Arkadaşlar bu hafta nasıl bir hafta gerçekten çözemiyorum artık oturup daha ne olabilir diye bekliyorum. Bugün erkenden savcılığa suç duyurusunda bulunmaya gittim sizi dinleyip annemler sağolsun geldiler benimle. 11 civarı instagramdan ardı ardına mesajlar geldi fake hesaptan. Mesajları görünce şok oldum eski sevgilim içtiğini yazdı benden özür dilediğini söyledi satır satır yazdı sonra ss attı iğrenç sitelere numarasını yazmış altınada beni arayın ben ******* yazmış. Sonra ismimi yazdıkları duvarları spreyle karalayıp altına kendi ismini soyismini numarasını yazmış ben ******* arayın diye eklemiş kız arkadaşından ayrıldığını söyledi beni hala unutamadığını benim için her cezaya razı olduğunu bensiz yapamadığını aklının hep bende olduğunu beni hep kıskandığını söyledi evdeki masasını attı çıkma tarihimiz hep burda kazılı olacak yazdı. Senin için hapiste yatarım yazdı yeterki beni affet yazdı. Hiçbirşey yazamadım engelledim cidden artık korkmayı da geçtim çok tuhaf hissediyorum kızlar tüm erkeklerden soğudum aşırı derecede .
İnşallah saf saf affetmeye kalkıp şikayetini geri cekmezsin

X