El Sanatları Kendi Yaptığım Peçete Yüzükleri

azelya55

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2008
7.058
21
40
Günlerdir heryerde istediğim gibi bir peçete yüzüğü arıyordum.Ama gördüklerim hep renkli renkliydi ve benim yemek takımıma uyum sağlamıyordu.Dün gittim boncuk aldım ve bunları yaptım bakalım beğenecek misiniz yerimseniben
Yalnız kumaş peçete yoktu kâğıt havluya geçirdim resim için naniknanik
Bu arada isteyen olursa özel msjda atabilir işi ticarete dökebilirim sırnaşık şey Ama baya basitmiş.İsteyen herkes yapabilir.

fotoraf0195iu5dh1dq1.jpg

fotoraf0196su4rg1ry7.jpg

Son düzenleme:
ayyyy vallahi bayıldım..ne kadara yapıyorsun..
özelden değil burdan yaz istersen çünkü beğenen çok çıkacaktır eminim..
24 tane istesem..aynı renkte..

kaç gündür bende arıorum bulamadım birtürlü tchibodan aldım bi takım. lastiğemi dizdin boncukları?

Bilmem ki ne kadar uygundur :nazar: dışarda sordum tanesi 6,5 dediler.Ben daha düşük fiyata yaparım 5 olabilir :jeyyar:
Beğendiğiniz için teşekkür ederim a.s.

ayyyy vallahi bayıldım..ne kadara yapıyorsun..
özelden değil burdan yaz istersen çünkü beğenen çok çıkacaktır eminim..
24 tane istesem..aynı renkte..

24 tane 5ten fazlaya gelior yahu ben bile fiyatı görünce abartılı buldum delikafadulden 4 uygundur a.s

ben sana özel mesaj attım canım br özeline bak istersen bencede hala pahalı:a.s.:
hemşeri hesabı yap bişeyler:nazar:

evet çok pahalıya geliyor..
jumbonun peçetiliği 12 tanesi şu an indirimde şenolda..sen bilirsin muhtemelen orayı..
orda 12 tanesi 50 ytl..neyse ama kardeşimle bi konuşayım haber veririm sna..

cok guzel gorunuyorlar..
herkez yapabılır..yerimseniben
kendı yemek takımıma uygun bıseyler bakıyım bı:kahve:

Teşekkür ederim.Evet herkes yapabilir ben ki becerdiysem bu beceriksizliğimle -tatlicadiarzu- Şimdi ekmek sepeti yapıyorum bakalım bitince onu da paylaşıcam sizlerle sengözlerimebaksanab

ya en iyisini yapmışsın her zaman insan istediğini bulamıyor çok güzel :))

canım ellerine ve emeğine sağlık çok güzel olmuş tam benim yemek takımlarıma uygun gümüş renk:))

X