KENDİM İÇİN 313 AYETELKÜRSİ

yarın doktor kontrolüm var dualarınızı eksik etmeyin lütfen dostlar

kimseyi etiketlemek de istemiyordum arkadaşlarımdan dostlarımdan ama çok heyecanlıyım bu hafta çok önemli yarına kontrolüm var dualarınızı eksik etmeyin lütfen...
whitepearll whitepearll abla bana dua et bu hafta tedavim var ablam...

bugün doktordaydım 4-5 tane yumurtam oluşmuş 19 17 16 14 mm boylarında yarına daha da artacaktır büyüklüğü pazartesine kadar çok çalışmamız lazım dualarınızı lütfen esirgemeyin bu süreçte...

bugün doktordaydım 4-5 tane yumurtam oluşmuş 19 17 16 14 mm boylarında yarına daha da artacaktır büyüklüğü pazartesine kadar çok çalışmamız lazım dualarınızı lütfen esirgemeyin bu süreçte...
Canım Allah gönlüne göre versin inşallah. Ben senin ne yaşadığını çok iyi biliyorum bu duygu bana hiç yabancı değil. öbür kontrolünde daha gelişmiş olacak böyle hissediyorum. İbrahim emre sürpriz yapıp ansızın gelecek bizlerde teyze, anneanne, babaanne olacağız,sende anne olacaksın için rahat olsun selametle kal.

Canım Allah gönlüne göre versin inşallah. Ben senin ne yaşadığını çok iyi biliyorum bu duygu bana hiç yabancı değil. öbür kontrolünde daha gelişmiş olacak böyle hissediyorum. İbrahim emre sürpriz yapıp ansızın gelecek bizlerde teyze, anneanne, babaanne olacağız,sende anne olacaksın için rahat olsun selametle kal.
ALLAH RAZI OLSUN canım benim çok heyecanla bekliyorum bugün yumurtalarım iyice büyüdü maşallah canım...ALLAH'A ÇOK ŞÜKÜR diyorum herkes rüyalar görüyor benim hakkımda acaba sevinmeye az mı kaldı hayırlarla sağlıcakla inşallah diyorum gülüm..
bu önümdeki 4-5 gün çok önemlidir dualarını sen de eksik etme inşallah çok memnun olurum çok sevinirim..

Allah yar ve yardimciniz olsun.
Kalbim dualarım sizinle
İnşallah hayırlısıyla yavrunuzu kucağınıza alirsiniz

28 martta hacettepede kontrolumuz var inşallah iyi haberlerini alırız oglumun
inşallah hayırlarla canım o zamana ben de hamiş mi değil mi öğrenmiş olacağım kısmetse sen de ben de tüm isteyenler de hayırlarla sağlıcakla sevinirler canım sen haber et inşallah yine okuruz bebeğine inşallah amin

bundan sonra bana ve eşime bekleme zamanı ALLAH OL derse bizlerde hayırlarla sağlıcakla seviniriz inşallah amin..
Hayırlısı olsun canım..
Yaa içimden geçen sanki kızın olcak gibi gibi :KK66: :KK66:
Sonrada İbrahim Emre gelir..

Hayırlısı olsun canım..
Yaa içimden geçen sanki kızın olcak gibi gibi :KK66: :KK66:
Sonrada İbrahim Emre gelir..
ay canım benim benim de bugün kahvaltıda içime his doğdu kızım mı olacak ne dedim :)
aman hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olsun da ikisinden de yok önce kız olur sonra da belki ibrahim emre gelir bilmiyorum kuzum ama eşim de bu ay çok umutluyum diyor adamın içine mi doğdu acaba diyorum :)

X