KENDİM İÇİN 313 AYETELKÜRSİ

ay canım benim benim de bugün kahvaltıda içime his doğdu kızım mı olacak ne dedim :)
aman hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlardan olsun da ikisinden de yok önce kız olur sonra da belki ibrahim emre gelir bilmiyorum kuzum ama eşim de bu ay çok umutluyum diyor adamın içine mi doğdu acaba diyorum :)
Sağlıkla hayırlısıyla kucağına alda..
Kız erkek olsunda senin olsun.

Sağlıkla hayırlısıyla kucağına alda..
Kız erkek olsunda senin olsun.
öyle canım sağlıklı hayırlı salih ve saliha evlatlardan olsun da kız evlat da isterim erkek evlat da tüm isteyenlerin yanında bizlere de inşallah gülüm heyecanlıyım umutluyız çok eşimle ALLAH hayırlarla sevindirsin bizi inşallah gülüm dualarını eksik etme lütfen..

Canım ben 10 ayetel kursı okudum eksik varmı yada ben gecmi kaldım bilmiyorum.

Canım ben 10 ayetel kursı okudum eksik varmı yada ben gecmi kaldım bilmiyorum.
ALLAH RAZI OLSUN gülüm tamamlandı ama duaya her zaman ihtiyacımız var canım şimdi bekleme zamanına geldik ..sen nasılsun canım ALLAH tüm isteyenlerin yanında bizleri de hayırlarla sağlıcakla evladımıza kavuşturur inşallah amin..

ALLAH RAZI OLSUN gülüm tamamlandı ama duaya her zaman ihtiyacımız var canım şimdi bekleme zamanına geldik ..sen nasılsun canım ALLAH tüm isteyenlerin yanında bizleri de hayırlarla sağlıcakla evladımıza kavuşturur inşallah amin..
Allah razı olsun canim yaramazlık yok. Şükürler olsun bu günümüze. Amin inşallah bize hayırlı haberi vereceksin. Inşaallah. Teyze oluyorsunuz diyeceksin :emir_bebek:

Allah razı olsun canim yaramazlık yok. Şükürler olsun bu günümüze. Amin inşallah bize hayırlı haberi vereceksin. Inşaallah. Teyze oluyorsunuz diyeceksin :emir_bebek:
ALLAH seni de bizleri de tüm isteyenleri de hayırlarla sağlıcakla sevindirsin gülüm ay yazarım inşallah gülüm peş peşe de haberler gelir..

Amin allahım bizleride.mahrum etmez inşallah.
hayırlarla inşallah canım bugün bir kardeşimden güzel haber aldım hamişmiş darısı bizlere inşalah ALLAH umut vermişse nasip de edecektir inşallah hayırlarla sağlıcakla gülüm benim

dualarınızı eksik etmeyin dostlar bundan sonra bekleme zamanı artık...

hayırlarla inşallah canım bugün bir kardeşimden güzel haber aldım hamişmiş darısı bizlere inşalah ALLAH umut vermişse nasip de edecektir inşallah hayırlarla sağlıcakla gülüm benim
Allahım o kardeşimizin bebeğini kucağına almayı nasip etsin. Gözünüz aydın, darısı sana olsun.

günleri sayıyorum 12-13 güne kadar belli olur

10 gün arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin..

Merhabalar, oturmuş kendi sıkıntılarımı sorunlarımı düşünürken sizin yazınıza denk geldim Allahım inşallah istediğiniz o masum bebeği kucağınıza almayı nasip etsin size de annelik duygusunu tez zamanda tattırsın. Allahım inşallah bi gün banada yaşatır. Sizin için içten dualar ettim tez zamanda güzel haberlerini almak nasip olsun. İçinizi ferah tutun.

Merhabalar, oturmuş kendi sıkıntılarımı sorunlarımı düşünürken sizin yazınıza denk geldim Allahım inşallah istediğiniz o masum bebeği kucağınıza almayı nasip etsin size de annelik duygusunu tez zamanda tattırsın. Allahım inşallah bi gün banada yaşatır. Sizin için içten dualar ettim tez zamanda güzel haberlerini almak nasip olsun. İçinizi ferah tutun.
sen ne kadar zamandır istiyorsun bebek canım inşallah hayırlarla hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatların olur öyle bir süpriz olur sizlere ki neşenize neşe katar inşallah ALLAH RAZI OLSUN duaların için canım..son bir hafta bakalım test yapacağım ALLAH kısmet ederse

rabbim hayırlı saglıklı evlatlar versin sana inşallah amin amin amin

X