Nakış kendim yaptım sizlerle paylaşmak istedim ayrıca satışada sunuyorum :)

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.
canım bunların dantellerini örüpte getiriyor müşterilerim bana, ben piko yaparak kumaşla bütünlüyorum yani aynı dantel olmayabilir onun modeli müşterilerin zewkine,tercihine kalmış yani; ama daha farklı örneklerle ben kendim dantel işletip yaptığım zaman her şeyi benden 300ytl ye sattım ama dantel karşı taraftan olunca yani ,kumaşları benden olmak koşuluyla yaptığım zaman 150ytl ye satıyorum.Çift kişilik yatak çarşafı, iki küstüm yastık,bir de pikeden oluşan takım.yani dantel müşterimden olunca 150ytl, benden olduğu zaman 300ytlyerimseniben

deri saten üzrine tül işi nakış makinesinde işledim üçlü takım bohça havlu secade fiyatı 80ytle isteyene göndere bilirim.kargo ücreti alan ayit

canım bindallılar çok güzel olmuş...bayıldım onlara ben hastayım zaten ezelden beri osmanlı işlerine..ama esas merak ettiğim fiyatı nekadar onların??istediğimiz her model olabiliyormu?kişiye özel ölçü alıyormusunuz? bursalıyım bende mutlaka size ulaşmak isterim..hem kendim hemde arkadaşlarım için

canım bende bursa karacabeyliyim .Bursada kapalı carşıda bunlardan cok.ben karacabeyde evimde işliyorum.kadifler 300ytl takım olarak iç şalvarı şapkası kemeri .Birde monaray olanlar var onlar 200ytl onlarda takım.Gnelde genc kızlarımız zayıf 42 beden çalışıyorum kemerle falan oturuyor bele.Ben bunları burada kirayada veriyorum yolunuz düşere karacabeye evimede beklerim .gördüğnüz bütün modeleri ben işledim istediğiniz her model ola bilir.wwwbindalli.netsitem var orayada bakın.

ellerinize saglık cok güzel olmus hepsi. ben bir konuda sizden bilgi almak istiyordum. bindallılar el nakışımı yoksa makinamı. elde yaptıysanız bunların kabartma işlemlerinde dog kullanıyormusunuz. bende kendime işlemek istiyorum cunku.

canım nakış makinasında işledim Dog kullanmıyorum kabartma yerlerinide makinayı yoğunlaştırıyorum kabartma havası veriyor dog koymuş gibi oluyor aklınıza takılan konu olursa yine bilgi veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…