KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM :((((

sevilmek istiyorsun ama çnce sen kendini sevmelisin. "kim neden sevsin ki beni nefret ediyorum alışverişten vs " demişsin bu bakış açısını düzeltmen lazım sen kendini nasıl görürsen çevreye de onu yansıtırsın hem güzellik sadece dış görünüş değil seni belki iyi niyetin güzel kalbin pozitif enejini severler nereden bilebirlirsin ki ayrıca artık günümüzde her şey mümkün güzellik sektörü çok ilerledi.ayna karşısına geç elbiselerini çıkar dene değişik kombinler ara internette renkleri uydurmaya çalış giysi begenmiyorsan aksesuarlara önem ver bence senin problemin ruhsal takıntılı birisin ve detaylara önem veriyorsun anladığım kadarıyla seni begenen böyle begensin begenmeyen zaten hayatına alma

Evet takıntılarım vardır özellikle kilo konusunda :oops:kendimi bildim bileli kilolarımla uğraşıyorum hatta

Evet takıntılarım vardır özellikle kilo konusunda :oops:kendimi bildim bileli kilolarımla uğraşıyorum hatta
ben 1.62 boy 58 kiloyum sen 1.76 boy 68 kilosun altı ay önce bu boyda seninle aynı kiloda 65 kilo idim ve annem uyarmasa hiiçç kendimi kilolu bulmuyordum sende obsesif ruhsal rahatsızlık olabilir bence bir araştır senin vücut ölçülerinde olsam kilo en son düşüneceğim şey olurdu heralde :)
daha genciz kilo alınır verilir önemli olan senin kendini nasıl gördüğündür sende kilolu bölgene göre giyinebilirsin giysi seçenekleri öyle çok ki

zayıflıktan kemiklerin sayılmasına güzel diyolar ne olurdu şişkoluk moda olsa :KK43: kesinlikle kıskandığımdan demiyorum :KK45::KK45:

İyide onlar analarının karnından 90 60 90 çıkmıyorlarki.özel diyet ve sporlarla o hale geliyorlar, bunları sende yapabilirsin ki o kadınları güzel bulan erkeklerin sevgilileri victoria's secret mankeni değil.senin benim gibi normal kızlar işte.spor yap diyet yap gerekirse lipo suction(umarım doğru yazmışımdır) yaptır.kilo halledilmeyecek şey değil.

kilonuz cok degıl demısler
benım boyum sızden 5 cm kısa
54 kılo bana ıdeal dıyorsam sız bence maxımum 60 olmalısınız
ayrıca yemene ıcmene dıkkat et catlayabılırsın

Öncelikle hepinize merhabalar.Sorunum kendimi hiç beğenmemem.18 yaşındayım 176 boyum var 67-68 kilo filanım ama kilom çok değişkendir depresyona girip kilo verme evresi dayanamayıp yine kilo alma evresi bende çok olur neyse aslında çevremdeki çoğu insan kilon normal diyo ama kemiklerimde iri yani iri bi kızım bu yüzdendir belki de kendimi obez gibi filan görüyorum o kadar şişman görüyorum ki kendimi alışveriş yapmaktan bile nefret eder oldum hiç sevgilim olmadı zaten hoşlandığım insanları,benden hoşlanan insanları hep neden beni sevsin ki bu tiple diyip kendimden uzaklaştırdım internette tanıştığım insanlar buluşalım diyince kesinlikle konuşmayı kesiyorum ne kadar iyi anlaşırsak anlaşalım çünkü eminim ki buluştuğumuz da beni beğenmiycek ya da hiç bir insan evladı beni beğenicek sevecek gibi hissetmiyorum neden beni sevsin ki diye düşünmeden edemiyorum çünkü. aslında suratımı beğeniyorum kilo verdiğim dönemlerde özgüvenim de artıyo gibi ama.neyse yani sorun şu ki özgüven eksikliğimi nasıl yenebilirim sizce ya artık sevilmek istiyorum çok mu şey istiyorum ya
saçmalıyorsun tek kelimeyle:)
geçicidir bu dönem bi nevi ergenlik hepimiz yaşadık ama çok abartma lütfen..:)

Öncelikle hepinize merhabalar.Sorunum kendimi hiç beğenmemem.18 yaşındayım 176 boyum var 67-68 kilo filanım ama kilom çok değişkendir depresyona girip kilo verme evresi dayanamayıp yine kilo alma evresi bende çok olur neyse aslında çevremdeki çoğu insan kilon normal diyo ama kemiklerimde iri yani iri bi kızım bu yüzdendir belki de kendimi obez gibi filan görüyorum o kadar şişman görüyorum ki kendimi alışveriş yapmaktan bile nefret eder oldum hiç sevgilim olmadı zaten hoşlandığım insanları,benden hoşlanan insanları hep neden beni sevsin ki bu tiple diyip kendimden uzaklaştırdım internette tanıştığım insanlar buluşalım diyince kesinlikle konuşmayı kesiyorum ne kadar iyi anlaşırsak anlaşalım çünkü eminim ki buluştuğumuz da beni beğenmiycek ya da hiç bir insan evladı beni beğenicek sevecek gibi hissetmiyorum neden beni sevsin ki diye düşünmeden edemiyorum çünkü. aslında suratımı beğeniyorum kilo verdiğim dönemlerde özgüvenim de artıyo gibi ama.neyse yani sorun şu ki özgüven eksikliğimi nasıl yenebilirim sizce ya artık sevilmek istiyorum çok mu şey istiyorum ya
sisman dgilsindir muhtemelen.. yaşınla alakali kompleksler

X