KENDİMDEN NEFRET EDİYORUM :((((

İnsanoğlu işte. Rahat ol biraz çok doldurmuş din kendini. Verdiğin ölçüler gayet güzel bu ülke ortalaması için. Yüzünde güzel ki kendin beğeniyordu. Eee daha ne. Spor yap spor mutluluk salgılar her tartiya çıktığında da basarini gordukcede özgüvenini artar. Yürüyüş seviyorsan her gün aynı saatte aynı sureyle basla tak kulağına kulaklığı en sevdiğin müzikleri dinle iştehayat senin hayal et eedebildiğine. Bak nasıl değişir herşey. İstikrar lazım ama unutma :KK56:

Evet spora başlıyayım diyorum ama dediğiniz gibi istikrar önemli olan o da bende olmuyor maleseef :KK43:

Lutfen bu tarz konu acanlardan bir fotograf eklemelerini rica ediyorum. Bir suru boyle konu var neye gore yorumlayalim simdi. Bir gorsek o zaman daha inandirici yorumlar yapabiliriz:KK53:

Neyse yinede boy kilo guzel iyisinizdir merak etmeyin.

Sen "AT GİBİ" sınıfına giriyorsun, senin boyunda olmak için ayakkabılarına milyon dolar yatıran kadınlar var. Kilonda bence gayet iyi, bence belli bölgelerinde yağlanma oranın yüksek ondan kilolu hissediyorsun kendini. Bu bölgelerinde ki yağlanmayı azaltarak taş gibi olabilirsin. Keşke 1.76 boyunda olsamda 100 kilo olarak başlasam hayata kilo verilir ama 1.65 bir kız asla 1.76 olamaz :KK64:
Yorumu okuyunca ben mutlu oldum nedense 173 boyundayım at gibi sinifina ben de giriyo muyum diye :KK45:

Sen "AT GİBİ" sınıfına giriyorsun, senin boyunda olmak için ayakkabılarına milyon dolar yatıran kadınlar var. Kilonda bence gayet iyi, bence belli bölgelerinde yağlanma oranın yüksek ondan kilolu hissediyorsun kendini. Bu bölgelerinde ki yağlanmayı azaltarak taş gibi olabilirsin. Keşke 1.76 boyunda olsamda 100 kilo olarak başlasam hayata kilo verilir ama 1.65 bir kız asla 1.76 olamaz :KK64:

Çok teşekkürler yağlanma
sen kendinden nefret ederken baskasinin seni sevmesini beklemen cok mantilkli degil..:KK43:
1.76 a boya kilon cok cok fazla degil bi kere..
bi 5 kilo verir bide ustune sIkilasirsan cok guzel olursun.
diyet spor bolumune bi gozat,kizlar cok guzel motive ediyorlar birbirlerini :KK66:

Orayı bayaa takip ediyorum zaten :KK45:

Kesinllikle giriyosun canim:21:bizim gibi boy fukaralarin yaninda hemde ne AT:KK70:
Şakasını yapıyorum hayatım uzun boy at olmaya yetmiyor orantılı vucut 155 bayanı da at yapar. Lakiin bendeki 1metreden uzun bacaklar kisacik gövde ve 50 kilocukla göğüs ve kalça olmadigi için sanmiyorum at gibi olacabileceğimi:63:

Şakasını yapıyorum hayatım uzun boy at olmaya yetmiyor orantılı vucut 155 bayanı da at yapar. Lakiin bendeki 1metreden uzun bacaklar kisacik gövde ve 50 kilocukla göğüs ve kalça olmadigi için sanmiyorum at gibi olacabileceğimi:63:
Dert ettigin seye bak canim yaa:KK14:boy var sende boy borumu:KK76:ne guzel uzun bacaklarin varmis iste gogusle kalcayida bi kac egzersizle halledersin al sana AT gibi olursun valla:21:

Be
Etrafım hep insanları dış görünüşleriyle yargılayan,alay eden insanlarla doluydu yıllardır hala da öyle gerçi psikolojime işlemiş olsa gerek hep bi kusur görüyorum kendimde ne yapıyım :KK14:
Nim de var oyle cevremde..hele bitanesi vardi 20 kisiye bedeldi...
allahtan kendime geldim gec te olsa....hicc takma....
boyle insanlar kendilerinde bi eksiklik gormeseydi sendede goremezlerdi.....

Victoria's secret ta bir sürü maymun şeyi suratlı kadınları tüm dünya melek diye anıyor.Sen niye çirkin olasınkı.sadece fizikleri güzel.seninde boy-kilo oranın gayet iyi.ama kiloluyum diyorsan fitness, pilates gibi sporlar yap, diyet yap.halledersin kiloyu.o dizilerde gördüğün yakışıklı erkek oyuncuların yanındaki bayan oyuncular varya, onların suratındaki boyayla bi eve boya badana yapılır. Takma bu kadar, kendine bak güzel giyin kilo ver fiziğinden memnun değilsen tamamdır.

Son düzenleme:
Victoria's secret ta bir sürü maymun şeyi suratlı kadınları tüm dünya melek diye anıyor.Sen niye çirkin olasınkı.sadece fizikleri güzel.seninde boy-kilo oranın gayet iyi.ama kiloluyum diyorsan fitness, pilates gibi sporlar yap, diyet yap.halledersin kiloyu.o dizilerde gördüğün yakışıklı erkek oyuncuların yanındaki bayan oyuncular varya, onların suratındaki boyayla bi eve boya badana yapılır. Takma bu kadar, kendine bak güzel giyin kilo ver fiziğinden memnun değilsen tamamdır.

zayıflıktan kemiklerin sayılmasına güzel diyolar ne olurdu şişkoluk moda olsa :KK43: kesinlikle kıskandığımdan demiyorum :KK45::KK45:

sevilmek istiyorsun ama çnce sen kendini sevmelisin. "kim neden sevsin ki beni nefret ediyorum alışverişten vs " demişsin bu bakış açısını düzeltmen lazım sen kendini nasıl görürsen çevreye de onu yansıtırsın hem güzellik sadece dış görünüş değil seni belki iyi niyetin güzel kalbin pozitif enejini severler nereden bilebirlirsin ki ayrıca artık günümüzde her şey mümkün güzellik sektörü çok ilerledi.ayna karşısına geç elbiselerini çıkar dene değişik kombinler ara internette renkleri uydurmaya çalış giysi begenmiyorsan aksesuarlara önem ver bence senin problemin ruhsal takıntılı birisin ve detaylara önem veriyorsun anladığım kadarıyla seni begenen böyle begensin begenmeyen zaten hayatına alma

X