Kendimden nefret ettim

sadecesen58

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
10
-4
25
Lütfen her kadın bakimliyken güzeldir lafıyla gelmeyin...

Ben 23 yaşındayım artık psikolojik olarak bunalimdayim ne yapmam gerek bilmiyorum ...

Yüzüm çirkin ben bunu içten içe kabullenmisken cevremdeki herkesin sürekli bunu yüzüme vurmasindan oldukça bıktım ailem de dahil erkek arkadaşm oldukça yakışıklı beni bakımlı halimle gördüğü için o kadar da kötü durmuyoruz cevremdekilerin sürekli bakımsız görse gider seninle olmaz laflarına maruz kalıyorum estetik vs olabilecek ekonomik durumum yok bu yüzden ölmeyi bile düşündüm cildim kuru gözlerim küçük yüzüm büyük dudak desen yok kafayı yemek üzereyim ne yapabilirim ne edebilirim bilmiyorum buraya da neden yazdım onu da bilmiyorum kendimi avutuyorum bu yüzü ben seçmedim kimseye anlatamıyorum konuşamıyorum

Hayatım dur bir sakin ol.İnstagramda makyaj hileleri yapan kullanıcılar var en azından dudaklara,gözlere makyajla bir dokunuş yapabilirsin.Onun dışında saç kesimini, rengini değiştirebilirsin.Sosyete pazarları var madem durumun yok oralardan güzel parçalar bulabilirsin daha ucuza.Enn önemlisi de özgüven.Ne kadınlar var ne adamlarla birlikte.Ya da tam tersi.Senin sevgilin seni seçmiş demek ki senden bişeyler buluyor.Sen aleme ne bakıyorsun şurada beni tanımayan otobüste yanımda otursa beni tanımayacak insanlar bana eşime,sevgilime şuna buna sallıyor.Tanıyan seni gören neler demez.Takma sen kimseyi,cildin için de ucuz maskeler var gratiste,marketlerde,nemlendiriceler var.Halledersin kimseyi umursama😉

Makyaj yapmayı bile bilmiyorum tek kullana bildiğim şey maskara onu sürüyorum ve sadece nemlendirici kullanıyorum başka hiç bişey yok bu ikisiyle ne kadar değişim yaşayabilirim onu da anlamıyorum kafayı yemek üzereyim çıkamıyorum bu moddan

Çalışmıyor musunuz? Sizi mutlu edecek estetikler olun, daha iyi hissetmeniz için kaçınmayın hiçbir şeyden; ameliyat da olun, dolgu da yaptırın.

Makyaj yapmayı bile bilmiyorum tek kullana bildiğim şey maskara onu sürüyorum ve sadece nemlendirici kullanıyorum başka hiç bişey yok bu ikisiyle ne kadar değişim yaşayabilirim onu da anlamıyorum kafayı yemek üzereyim çıkamıyorum bu moddan
erkek arkadasim sadece bakimli halimi goruyor dediginiz bakim ne tam olarak nemlendirici ve rimel mi?

Eger sizi zaten sadece nemlendirici ve rimelle begenen bir erkek arkadasiniz varsa siz zaten guzelsiniz demektir.

Lütfen her kadın bakimliyken güzeldir lafıyla gelmeyin...

Ben 23 yaşındayım artık psikolojik olarak bunalimdayim ne yapmam gerek bilmiyorum ...

Yüzüm çirkin ben bunu içten içe kabullenmisken cevremdeki herkesin sürekli bunu yüzüme vurmasindan oldukça bıktım ailem de dahil erkek arkadaşm oldukça yakışıklı beni bakımlı halimle gördüğü için o kadar da kötü durmuyoruz cevremdekilerin sürekli bakımsız görse gider seninle olmaz laflarına maruz kalıyorum estetik vs olabilecek ekonomik durumum yok bu yüzden ölmeyi bile düşündüm cildim kuru gözlerim küçük yüzüm büyük dudak desen yok kafayı yemek üzereyim ne yapabilirim ne edebilirim bilmiyorum buraya da neden yazdım onu da bilmiyorum kendimi avutuyorum bu yüzü ben seçmedim kimseye anlatamıyorum konuşamıyorum

Konu açma amacınız nedir ?

2 mesajınız birbiriyle çelişiyor farkındaysanız.

Konu şayet; "övün beni , güzel olmasam yakışıklı çocuğu nasıl kapardım" sözlerini duymak amacıyla açıldıysa ,ben beklediğiniz sözleri söylemeyeceğim.

Allah çirkin şansı versin derlerdi de inanmazdım. Doğru muymuş ?

Konu açma amacınız nedir ?

2 mesajınız birbiriyle çelişiyor farkındaysanız.

Konu şayet; "övün beni , güzel olmasam yakışıklı çocuğu nasıl kapardım" sözlerini duymak amacıyla açıldıysa ,ben beklediğiniz sözleri söylemeyeceğim.

Allah çirkin şansı versin derlerdi de inanmazdım. Doğru muymuş ?
Allah sizn De kalbinize göre versin amacim kimseye kendimi ovdurmek falan degil herkes kalbinin ekmeğini yer sonuç olarak psikolojik olarak gerçekten beni bitiren bi konuda destek almak amacim evet erkek arkadaşım yakışıklı ben güzel değilim bakım dediğim şey rimel ve nemlidirci makyaj yapmayı gerçekten bilmiyorum bunun nesiyle çelişiyor. Güzel değilim ben bunun farkındayım ve bunu sürekli insanlarin kendi çevremin yüzüme vurması gerçekten yordu maksat kendimi ovdurmek değil sadece destek almak Allah umarım size de kalbinize göre birini verir

Allah sizn De kalbinize göre versin amacim kimseye kendimi ovdurmek falan degil herkes kalbinin ekmeğini yer sonuç olarak psikolojik olarak gerçekten beni bitiren bi konuda destek almak amacim evet erkek arkadaşım yakışıklı ben güzel değilim bakım dediğim şey rimel ve nemlidirci makyaj yapmayı gerçekten bilmiyorum bunun nesiyle çelişiyor. Güzel değilim ben bunun farkındayım ve bunu sürekli insanlarin kendi çevremin yüzüme vurması gerçekten yordu maksat kendimi ovdurmek değil sadece destek almak Allah umarım size de kalbinize göre birini verir
Güzel degilim diyenlerin hepsi güzel cıkıyo evlat bıdı bıdı yapma.

Gözünüz görüyor , eliniz ayağınız tutuyor mu ? Genel olarak sağlıklı bir kadın mısınız ?

Tensel çekim yaşadığınız bir insanla da berabersiniz.

Forumda sizi görmemiş insanlardan tam olarak nasıl bir beklentiniz var ?

Geçenlerde de üyenin biri sağ olsun 2020 fotoğraflarıyla moral , motivasyon mesajları topluyordu.

Aynaya bakarak kendinizde kusur aramayı bırakın. Sadece nemlendirici ve rimel kimseyi inanılmaz bakımlı insan kategorisine sokmaz. Bu kadar bakım size yetiyorsa ortalama , normal bir insan evladısınızdır. Elinizdekilerin kıymetini bilin.

Allah umarım size de kalbinize göre birini verir

Güzel duanız için çok teşekkür ederim. Umarım. Amin.

Makyaj yapmayı bilmeden sadece nemlendirici ve rimelle bakımlı oluyorsan ve sevgilin seni begeniyorsa daha ne istiyorsun. Gorende iki kat fondoten aydinlatici rujlar alliklarla bakimli ve guzel görünüyorsun sanir. Bi nemlendirici rimel yetiyorsa şayet kötü bir tipin yok demektir. Ben nemlendirici surup rimel cekince goz altlarimdaki morluklar kapanmiyor mesela veya yanagimdaki sivilceler, izler gitmiyor. Demek ki senin cildinde boyle sikintilarda yok.

X