Nakış Kendime özel kitap kılıfım fikir olsun yapmak isteyenlere

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Anneler Kulübü
24 Mart 2020
9.741
35.095
31
Kendime kaneviçe ile kitap kılıfı yaptım üzerine de tamamen kendimi ifade eden desenler işledim. Kitap okumayı seven ve nakış yapabilenler fikir olsun
20200418_203925.jpg

Sebep? Ben kitap okumayi da kanavice ve nakisi da cok seviyorum ama neden boyle islevsiz bir sey 🤦🏼‍♀️
Merhaba öncelikle sebep diye sormuşsunuz ordan başlayayım ÇÜNKÜ CANIM İSTEDİ.
Kitap okumayı çok seviyorsanız kitaplarınızın kapaklarının yipranabildiğine şahit olmuşsunuzdur diye düşünüyorum ya da direk çocukluğa inelim eskiden defter kitaplarımızı korumak için kaplardık hani hatırladınız mı(yaşınızı bilmiyorum da gerçi) yani iddia ettiğiniz gibi İŞLEVSİZ olmadığını gösterecek birçok şey sayardım ama gerek görmüyorum güzel yorumunuz için teşekkürler bol okumalar! 😊

Merhaba öncelikle sebep diye sormuşsunuz ordan başlayayım ÇÜNKÜ CANIM İSTEDİ.
Kitap okumayı çok seviyorsanız kitaplarınızın kapaklarının yipranabildiğine şahit olmuşsunuzdur diye düşünüyorum ya da direk çocukluğa inelim eskiden defter kitaplarımızı korumak için kaplardık hani hatırladınız mı(yaşınızı bilmiyorum da gerçi) yani iddia ettiğiniz gibi İŞLEVSİZ olmadığını gösterecek birçok şey sayardım ama gerek görmüyorum güzel yorumunuz için teşekkürler bol okumalar! 😊
Yasim kitap defter kaplama yasini bilecek durumda 🙈🙊 ama onlari kaplamaktaki amacimiz yaklasik 1 sene boyunca sagda solda ata firlata kullanacak olmamiz ve daha cocuk olmamiz. Simdi ise bir yetiskin olarak kitaplarimin kapaklarini hic yipratmadan ve cok kisa icerisinde okuyabiliyorum cok sukur o Yuzden bana islevsiz geldi ama siz begenerek yapmissiniz gule gule kullanin tabi ki 🤗

Yasim kitap defter kaplama yasini bilecek durumda 🙈🙊 ama onlari kaplamaktaki amacimiz yaklasik 1 sene boyunca sagda solda ata firlata kullanacak olmamiz ve daha cocuk olmamiz. Simdi ise bir yetiskin olarak kitaplarimin kapaklarini hic yipratmadan ve cok kisa icerisinde okuyabiliyorum cok sukur o Yuzden bana islevsiz geldi ama siz begenerek yapmissiniz gule gule kullanin tabi ki 🤗
Ne güzel sizin adınıza sevindim harika bir yetişkin olmuşsunuz gerçekten. Elbette güle güle kullanacağım ben kitaplarımı evde okulda piknikte arabada her yerde okuduğumdan dışını korumam gerek siz çok kısa süre içinde bitirebiliyormuşsunuz bunun için de tebrik ederim maaşallah 😄

Çok güzel farklı bir fikir olmuş bu tarz şeyler hoşuma gidiyor çok elimden gelmez böyle şeyler 😂 kitaplarıma ozen gosteriyorum paylaşmam yıpranmasını da istemem 😬
Teşekkür ederim 🤗 hazırları da var internet üzerinde elimden gelmez demissiniz ya ondan dedim satın alabilirsiniz🌸 Ben de özen gösteririm kitaplarıma yıpranmasını önlüyor aynen. Okurken de elinizde kumaş hissetmek güzel oluyor tutarken sert karton kapak yerine tavsiye ederim💜

Sebep? Ben kitap okumayi da kanavice ve nakisi da cok seviyorum ama neden boyle islevsiz bir sey 🤦🏼‍♀️
Benim birçok kitap kılıfım vardır. Çünkü, bazı kitaplar -ki bende oldukça fazla o kitaplardan- ciltli oluyor ve cildi renkli A4 kağıdı gibi bir kağıt ile kaplanıyor. Dış cildi zarar görmesin diye çıkararak okuyorum ve ana cilt okurken el terleme yaptığında zarar görüyor. Seyahat ederken yanıma birkaç kitap alırım muhakkak ve kitapların kapaklarını korumak amacı ile kılıf ile taşırım.

ay ben bu kitap kılıflarına para verip aldım hep, hiç kendim yapmak aklıma gelmemişti:kızgın::olamaz:
istediğim boyutta bulamayınca da 2 tane ayrı ayrı almıştım hatta :KK70:o kadar kanaviçe yaparım da yani hiç aklıma gelmedi hayret bişey.

eline sağlık ozlemesra, inşallah ben de senden feyz alıp yaparım bu kitap kılıflarından. :KK68:

yukarda konuşmuşsunuz ben de eklemek isterim. kitap kılıfı benim olmazsa olmazım, çünkü hep dışarda molalarda metroda falan okuduğum için çantaya sok çıkar çok yıpratıyordum kitapları. hele de kütüphaneden aldıysam aklım çıkıyordu daha kötü edicem diye.

ay ben bu kitap kılıflarına para verip aldım hep, hiç kendim yapmak aklıma gelmemişti:kızgın::olamaz:
istediğim boyutta bulamayınca da 2 tane ayrı ayrı almıştım hatta :KK70:o kadar kanaviçe yaparım da yani hiç aklıma gelmedi hayret bişey.

eline sağlık ozlemesra, inşallah ben de senden feyz alıp yaparım bu kitap kılıflarından. :KK68:

yukarda konuşmuşsunuz ben de eklemek isterim. kitap kılıfı benim olmazsa olmazım, çünkü hep dışarda molalarda metroda falan okuduğum için çantaya sok çıkar çok yıpratıyordum kitapları. hele de kütüphaneden aldıysam aklım çıkıyordu daha kötü edicem diye.
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. 😊 siz de deneyin kaneviçe de yapıyormuşsunuz madem çok zevkli oluyor ve insan kendi el emeği olunca daha da seviyor bir şeyleri. Ben evdeki kalın ve büyük bir kitaba göre ölçü aldım o sığarsa hepsi sığar zaten diye sizin de aklınızda olsun🤗🤗 Kılıf ın gerekliliği konusunda hemfikiriz🥰

X