Kendimi çok kötü hissediyorum

Ben 5 aylık bir ilişki yaşadım mayısa kadar. Ama unutması ve travmasını atlatması oldukça yorucu oldu. İlk aşkımdı ve çok üzülüyordum. İnstagramu aktif kullanıyorum, böyle ayrılıkla alakalı şeyler beğeniyordum. 2 hafta önce biriyle tanıştım arkadaş vasıtasıyla. Ve şimdilik çok iyi gidiyor. Ama onunla tanışmadan önce beğendiğim şeyler karşısına çıkarsa beni farklı anlayabilir diye korkuyorum. Hala unutamadım falan diye düşünecektir. Sırf bu yüzden hesabımı şimdilik Kapatmayı bile düşündüm. 2 hafta önce konulmaya başlamadan önce hala bu kişi için zaman zaman üzülüyor stalk yapıyordum ama atlatmıştım nispeten. Kesinlikle takılma niyetinde de değilim. Çivi çiviyi söker şeyine de inanıyorum açıkçası. Sizce bu konuda ne yapmalıyım. 1 ay önce bile beğendiğim aşk acısı şeyleri var. Açıkçası dikkat etmeden de çok beğenirdim, ne yapmalıyım
o hayatınızda yoktu sonuçta olabilir. bir şey silmeyiin. yeni kişi ile yeni bi sayfa açmşsınız kendinize.önünüze bakın

Görürse görsün. İlk defa ayrılık acısı çeken siz değilsiniz sonuçta. Hayatımda kimse olmadı yalanını söylemeyecekseniz görmesinde bir sakınca yok. Daha flörtün başında bile karşı tarafın ne düşüneceğine göre hareket ederseniz ilişkiniz bittiğinde yine bir travma yaşarsınız.

Görürse görsün. İlk defa ayrılık acısı çeken siz değilsiniz sonuçta. Hayatımda kimse olmadı yalanını söylemeyecekseniz görmesinde bir sakınca yok. Daha flörtün başında bile karşı tarafın ne düşüneceğine göre hareket ederseniz ilişkiniz bittiğinde yine bir travma yaşarsınız.
yok zaten biliyor hayatımda biri olduğunu, üzüldüğümü vs. ama yine de içinde ukte kalır mı diye

X