Kendisi arayan görüşünce harika davranan aşkından ölüyor gibi hissettiren ama sonrasında aramaları açmayan mesajlara dönmeyen akrep erkeği ne istiyor

Akrep erkeği ile başım dertte beraberken harika çok ilgili temas bağımlısı kıskanç ama görüşmeden sonra o istemediği sürece ne telefonu açıyor ne mesaja dönüyor attığım mesajları anında okuyor ben sessiz kalınca kendiliğinden arıyor ne istediğini anlamıyorum lütfen yardım ?
Ee evli?

Akrep erkeği ile başım dertte beraberken harika çok ilgili temas bağımlısı kıskanç ama görüşmeden sonra o istemediği sürece ne telefonu açıyor ne mesaja dönüyor attığım mesajları anında okuyor ben sessiz kalınca kendiliğinden arıyor ne istediğini anlamıyorum lütfen yardım ?
Burçla ilgili olduğunu sanmıyorum 😏 bildiğimiz badboy

Istedigi gibi sizinle oynuyor ikizler burcu sanki🙄
Yani boyle adamla ilişki yürümez

Eee elinin altında tutuyor sizi.
Düşündüğü bir durum yok sizinle üzgünüm.
Siz ses çıkarmayınca hala orda mısınız diye kontrol ediyor neyi anlamadınız?
Ben de sizin mesajlara okuduğu halde cevap bile vermeyen biri ile neden ikinci kere görüştüğünüzü merak ettim.
Ne istiyorsunuz ve istediğinizi bu kişi verir mi onu düşünün derim

İroni değil bende ara ara düşünmüyor değilim

cıkaramıyorun altı ay heryerden sildim konuşmadım özür diledi döndüm yine aynı rahatsız olduğumu da belirttim ama dikkat ederim diyip devam ediyor
1-2 davranışı öyle diye herkes karşısındakine narsist dediği için öyle ironi yaptım ve gerçekten narsistlik vb tanıları koymak baya uzun süreli ve detaylı izlem gerektiriyor bunu psikiyatri psikolog alanında uzman kişiler bile uzun süreye yayıyor, sizin durumunuza gelirsek siz kaç yaşındasınız karşınızdaki kişi kaç yaşında aynı şehirde misiniz ne sıklıkla buluşuyorsunuz sosyal medya vs takipleşme durumunuz var mı ortak arkadaşlarınız var mı ?

X