Kendisi arayan görüşünce harika davranan aşkından ölüyor gibi hissettiren ama sonrasında aramaları açmayan mesajlara dönmeyen akrep erkeği ne istiyor

Fb değilseniz friend benefitsiniz. Şöyle bir arkadaşlık türü, bir araya gelince iki sevgili gibi davranır meyhaneye gider, gozgoze şarkı söyler,hatta tatillere çıkarsiniz, yatakta bacakları dolayıp saatlerce sohbet edersiniz, bir aradayken içinde arkadaşlığı da barındıran güzel bir ilişkiniz vardır, iki kişi de sevgili ihtiyacını giderir. Ama buluşmadigi zamanlarda hayatına o kisi varmis gibi devam etmez. Sevgili sorumluluğu ustlenmez, hayatına - hatta aşk hayatına devam eder
Yeni neslin aşırı yaygın bri ilişki türü.
Her iki taraf da bu gerçekten haberdarsa bence çok güzel bir şey, takılmaya sevgilin var ama sorumluluğu ile.ugrasmiyorsun 😂 benim de vardı böyle friends benefits, sevgili olsam on gün idare edemezdim, bu şekilde yürürdü gemimiz:) oldukça da romantikti. Yani seveni seviyor bu türü
Ama işte bir kisi kendini ilişkide sanarken diğeri friends benefits hisler besliyorsa orada işin tüm büyüsü kaçıyor.
Ki , sizde aynen böyle olmuş. Uzaktan bakınca benim gördüğüm bu
Ben ilk defa duydum bu yerimi cahilliğime verin olabilir o yüzden bilemedim :)))

Umursamayarak bişey mi yazıyor görüldü at yanına mı geliyor umursama soğuk davran illa ki yazıcam yazmadan cevap vermeden duramam dersen de kısa cevaplar evet hayır işteyim okuldayım müsait değilim gibi gibi..diyecek noluyo bu kız bana neden böyle davranıyor içi içini yicek..bana kalsa yazma 2-3 ay eninde sonunda erkekler dönerler..bir de taktik aşık olmayacaksın aşık ediceksin..eğer aşık olursan üzülen sen olursun bırak onlar üzülsün😎😉
Yazmadan durabiliyorum aramadan da ama o arayınca kalp krizi geçiriyorum ve hayır dersem sanki tekrar sormayacak gibi geliyor korkudan evet diyorum görüşüyorum asla bir şeyi telefonda konuşmaz çünkü hep yüzyüze. Normalde de cevap verdiği zamanlarda ben mesaj atarsam arayıp cevap veriyor yine mesaj yazmıyor 😀 ha ikimizde aramadık diyelim ortak arkadaşlardan bi şekilde hatırlatıyor kendini onlarla konuşurken telefon bi anda ona veriliyor falan öyle

Zaman kaybından başka bişey değil adam.
Ya ruh hastası ya da sizi elinin altında ya verirse diye bekletiyor.
Beni aramayacak sormayacak, kafasına göre cevap verip, telefonu acacak adam.,,,
Size dokunmaması gerekiyor.
Sizde buluşunca bu temas bağımlısının sırnaşmalarına he deyin.
E bu adamların tabi bi yerleri kalkar…
Sevmek ne zor taktiksiz bişeyleri yürütmek daha da zor ..

Yazmadan durabiliyorum aramadan da ama o arayınca kalp krizi geçiriyorum ve hayır dersem sanki tekrar sormayacak gibi geliyor korkudan evet diyorum görüşüyorum asla bir şeyi telefonda konuşmaz çünkü hep yüzyüze. Normalde de cevap verdiği zamanlarda ben mesaj atarsam arayıp cevap veriyor yine mesaj yazmıyor 😀 ha ikimizde aramadık diyelim ortak arkadaşlardan bi şekilde hatırlatıyor kendini onlarla konuşurken telefon bi anda ona veriliyor falan öyle
Sen güçlüsün güçlü olmak zorundasın anlıyor musun..bu yüzden üzülen taraf sensin tatlım hayır demeyi bilmelisin arayıp yanıma gel mi diyor işin bile olmasa gelemem müsait değilim demelisin..herşeye evet deyince erkekler bu kzı benden kopamaz beni seviyor aşık diye düşünüyorlar..gerçekten onda bir etki bırakabilmem için umursamayacaksın blöf yapar ilişkiyi bitiriyorum gelmezsen ve ya o yere gelmiycem gelmezsen gibi..peki sen bilirsin deyip onsuzda olabileceğini göstermen gerek..

Akrep erkeği ile başım dertte beraberken harika çok ilgili temas bağımlısı kıskanç ama görüşmeden sonra o istemediği sürece ne telefonu açıyor ne mesaja dönüyor attığım mesajları anında okuyor ben sessiz kalınca kendiliğinden arıyor ne istediğini anlamıyorum lütfen yardım ?
kısaca oyalanmak için, vakit öldürmek için seni dolgu malzemesi olarak kullanıyor.

X