Kepçe Kulak Ameliyatı oldum ...

47 gün oldu ameliyatımı olalı,burun estetiği ile birlikte oldum...ameliyattan sonra kulağımla ilgili ağrım olmadı..bir hafta yan yatmadım okadar....hergün saçlarım toplayıp işe geliyorum çok güzel bir duygu...kesinlikle olun ve hiç korkmayınn!!!albümüm bir süre herkese açık olacak,bakabilirsiniz..

atomix fotoların güzel ama bütün resimlerine bakamıyorum mesaj sayım yetersizmiş. bakabilmemin başka yolu var mı???

Ayrıca geçmiş olsun çok güzel olmuşşş, darısı herkesin başına :)

sevkara öncelikle sana cok tesekkür ediyorum sürekli rahatsız ediyoruz ama sende anlarsın bizim halimizden ne kadar zor bi süreç oldugunu birsey sorucam doktorunun nerden buldun birinin tavsiyesiyle mi gittin ben yaptırıcam yazın insallh bi sorun cıkmazsa cok istiyorum insanın resmen psikolojisi bozuluyor cok zor bişey simdiden cok tesekkürler

canım olur mu hiç öyle şey ne rahatsızlığı.doktoru netten buldum.izmirdeki estetik cerrahlarını arastırdım tektek hepsinin cv lerine baktım daha öce nerde calışmışlar vs.sonra ben senelerdir olcam olcam diyodum hep erteliyordum bekarken yaptırmak istiyordum evliykende.baktım evliyken cok zor oluyor,eşim hiçbişi demiyordu hatta cok tatlı falan diyodu kulaklarıma yazık beni sevdiğinden:)ama ben evde bile eşim varken rahat toplayamaıydum nede olsa kompleks olmuş artık sürekli sıkı sıkı baglardım kulaklarım üstünden.sonra biyere gitcez bişi hep dert hep sorun ayy şimdi kulaklarımı nasıl kapatsam ne yapsam,kışın acsam rüzgardan acılıyor rahatsız olıyorum yazın sıcagında toplayamıyorum artık en sonunda tak etti ve birden karar verdim tamam oluyorum artık dedim.dediğim gibi netten arastırma yaptım önce bir profösörle görüştüm 2.750 fiyat verdi ve tekniğini anlattı sonra caghana gittim baktım oda aynı tekniği anlatıo 1.750istio.profösörde aynı seyi yapcak unvanından fazla para ödeniyor.sonra diğer prof.lara mail attım fiyat istedim hepsi 2.500 arası fiyat verdiler.sonra operatörlere baktım ben alsancak tarafında olanlara baktım çünkü eve yakın olsun istedim pansumanıydı gidip gelirken kolay olsun diye.aralarından caghanı gözüme kestirdim hem ege saglık hastenesinede daha önce gitmiştim kadın hastalıkları bölümüne baya hoşuma gitmişti temiz düzgün biryer diye.doktorum daha önce kentte ve kocaeli acıbademde calışmış hep iyi hastanelerde yani oda biraz secmemde etkili oldu.sonra doktorun kiniğine gidince cok iyi ilgilendi herseyi anlattı söyle yapılcak cart curt diye baya bilgilendirdi beni ve ilgisi alakası yaklaşımı güzeldi konustuktan sonra cıktım 2 gün falan esimle düşündk karar verdikten sonra tekrar arayıp ameliyat tarihini aldık.çok kolay gecti sabah 8 gibi hastaneye yatış işlemlerim yapıldı odaya cıktık eşimle kral dairesi gbiydi:)hemşire geldi damar yolu actı kan aldılar ameliyattan önce yapılması gereken tetkik için sonra uzandım yataga bir heyecan vazgeciyodum az kalsın korktum birden.birde benim doktor hastene fobim var yani o derece ilk defa kulaklarım için ameliyat oldum allahta bidaha göstermesin inşallah.sonra 10 gibi tekrar hemşire geldi hasta kıyafetimi getirdi sacede külot kalcak şekilde soyunuyosun ve ameliyat önlüğünü giyorsun.sonra sedyeyle ameliytahaneye indirdiler.1.30da başladı 12.30da bitti ameliyatım.ameliyatta hiçbişi hissetmedim kulağa vurulan iğneleri bile sedasyonluydu çünkü.odaya cıktım 1 gibi 2 saat dinleendim odada ve eve geldik.çok kolaydı hiç korkulcak bişi yok eger sende benim gibiysen kafaya cok taktıysan gercekten istiyosan erteleme bence.büyük bir yük gibi yani bu güzelliği bilmem neyi gectim cok ufak bişi insanın rahat bir sekilede saç toplayabilmesi mükemmel bir duygu.hep kafam bi kasık yürüodum kulaklarım acılmasın gözükmesin diye.ciddi cok rahatlıkmış özgür hissetmek gibi:))benim şansıma doktorum iyi çıktı yetenekli bir cerrah bence zaten o kliniği doluyor tasıyo adamın.allaha sükürki benimde istediğim sonuç güzel cıktı.çünkü benim kulaklarım cok sorunluydu yani hem kepçeydi hemde üst ksımları gelişmemeişti böyle yaprak gibiydi üst tarafta hiçbir kıvrım yoktu ve inanırmısın nasıl yaptı bilmiyorum suan kıvrık oraları:)) böyel canım benim hikayem cok iyi anlıyorum seni hakikatten insanın psikolojisi bozuluyor allah sanada yardım etsin.şimdilik hoşçakal

atomix fotoların güzel ama bütün resimlerine bakamıyorum mesaj sayım yetersizmiş. bakabilmemin başka yolu var mı???

Ayrıca geçmiş olsun çok güzel olmuşşş, darısı herkesin başına :)

ben de foruma ilk üye olduğumda resim görebilmek için bi sürü msj yazmıştım.sen de öyle yap istersen..başka yolu var mı bilmiyorum.tşk yorumun için..

cok tesekkürler sevkara yardımların için anlattıkların için benim durumda oldugun anliyorsundur sürekli birseyler ögrenmek istiyor insan cünkü korkuyor da ben tek basıma olmak istiyorum kimseye haber vermeden acaba zor olabili mi bir de senin ne kadar süre oldu ameliyat olalı morluklar sişlikler ne kadar zamanda geçti bir de doktorun güvenilir olması insanı konusurken rahatlatması cok önemli bence bende cünkü hiç ameliyat olmadım o yüzden korkuyorum simdiden tekrar tesekkürler sana

tek başına olursun olmasına ama yanında yine bir arkadasın bir tanığın olsa destek almış olursun.ailenden birisi olabilir mesela kafanda 3gün bandaj oluyor onu nasıl saklıcaksın canım zor olmaz mı yinede sen bilirsin tabi.benim 7 hafta oluyor ameliyat olalı.şişlik morluk 10günde geciyor.hafif bir şişiik kalıyor ama dışardan bir göz anlayamıyor.ameliyat lafı evet ürkütücü ama bende hiç olmamıştım çok korkulcak bişi olmadığını gördüm sadece o ameliyata baslayana kadar bir heyecan korku yaşıyosun zaten ameliyathanede dediğim gibi hafif bir sedasyon veriyolar kafan daha rahat oluyr gevsek oluyosun ve ameliyatın nasıl gectiğini anlamıyosun ben ilk kulağım bitene kadar mesela uyumuşum uyandığımda 2.kulağıma gecmişlerdi ondada baya uyusuktum cok rahat geciyor yani.

Teşekkür ederim iyiyim.Sana geçmiş olsun diliyorum.Umarım her şey istediğiniz gibi olur.Allahta size sağlıklı ve hayırlı bir evlat nasip kısmet eder.Asında şu an için başka bir problemim var.Onu halletmeden bu işe girişemiyeceğim.Ama o gün geldiğinde senin doktoruna ameliyat olmayı düşünüyorum.Sende kendine iyi bak.Zaman buldukça bu siteye girmeyi unutma olur mu?Senden güzel haberler bekliyorum.Hoşçakal.

sağol canım çok tesekkür erim allah hayırlısını sağlıklısını nasip etsin inşallah dediğin gibi.ameliyat olmaya karar verdiğinde sana bol sanş canım hayırlısı olsun senin içinde.çok öpüyorum hoşçakal.

Kızlar peki ameliyattan sonra çok mu şiş oluyor kulaklar? Ya da şöyle diyim ameliyatlı olduğu çok mu belli olur? Mesela 15 gün falan geçse ameliyattan sonra normal durur mu?

eylul merhaba bnde Veli bey'e ameliyat olmayı düşünüyorum. senin şuan ki durumun nasıl ? memnun musun ?

korkmayın kızlar...inanın önce ameliyat için gün sayıyordum....oldu bitti 48 gün oldu çok hızlı geçiyor zaman ...ameliyattan hemen snra
kulak hafif şiş ama öyle dışarı çıkamayacak kadar değil..korkmayın, bir an önce yaptırıp saçlarınızı at kuyruğu yapmanın keyfine varın!!!inanın gözünüzde büyüttüğünüz gibi değil..

Son düzenleme:

Merhaba atomix kulakların ne durumda açılma falan var mı? Ameliyat izleri belirgin mi ?

cok tesekkürler sevkara cevapladıgın için gercekten bende olmak istiyorum yazın sürekli aklımda sanki hersey bu konu üzerinde dönüyor psikolojim falan bozuldu resmen nasıl olcak falan diye bir an önce olup kurtulmak istiyorum hayırlısıyla sürekli soruyorum ama dogal olması cok önemli degilmi senin su an durum nasıl rahatca toplayabiliyormusun saclarını cok istiyorum olmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…