Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar kepek ve dokulme

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

ozlm89

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2016
908
854
34
merhaba arkadaslar benim ilk sorunum kepek 1 yola yakın kepek sıkıntısı çekiyorum çok yontem denedim rahat da biraktim gecmedi en son ıbrahim saracoglunun kurumu yaptim herkes de ise yaramış sanirim bir tek bende ise yaramadi ikinci sorunum sac çok dökülüyor diye küt kestirdim kestiremez olayim 8 ay oldu 3-5 cm anca uzadı denemedigim yontem kalmadi uzamiyor malesef üçüncü olarak sac dökülmesi onun içinde yöntemler deneddenedim bana misin demiyor gercekten sonuc aldiginiz ise yarayan kesin bi cozum oneriniz var mi hepsi icin

Kepek icin head shoeldars şampuan çok iyi geliyormuş çevremde onaylayanlar var. Dökülme icin neler neler deniyorum ona bende henüz çare bulamadım çinko hapı bile kullanıyorum o dahi fayda vermedi. Bugün başka bi şampuanı denemeye başladım eğer sonuç alırsam size söylerim

Kepek icin head shoeldars şampuan çok iyi geliyormuş çevremde onaylayanlar var. Dökülme icin neler neler deniyorum ona bende henüz çare bulamadım çinko hapı bile kullanıyorum o dahi fayda vermedi. Bugün başka bi şampuanı denemeye başladım eğer sonuç alırsam size söylerim
3 aydir kullaniyorum canim malesef

Eşimde de bir ara kepek oldu, neler neler kullandık, geçiremedik.
İlk başta iyi durulayamıyor diye düşündüm, ben duruluyordum saçını ama yine kepek oluyordu.
head and shoulders denilen şampuan rezil bir şey, o daha çok yaptı, hatta bir kere ben kullanmak zorunda kaldım, kepek olmayan bende kepek yaptı.
Eczaneden adını hatırlayamadığım z ile başlayan bir şampuan aldık, işe yaramadı.
Yine eczaneden bilmem ne bitkisel ürün aldık, işe yaramadı.

En sonunda Davines'in kepek için olan şampuanını aldık, purifying serisi olabilir, o tamamen kesti. O zamanlarda da ucuz değildi, kim bilir şimdi ne olmuştur. N11 gibi bir yerden satan birisini bulun ve deneme ürünü var mı ellerinde sorun, durduk yere para vermeyin. 250 ml boyunda da şampuanları var ama dediğim gibi ucuz değiller.

Ben markanın çeşit çeşit ürününü kullandım, saç boyası dahil, memnun kalmadığım bir ürünü bile olmadı, keşke fiyatı da uygun olsa.

Eşimde de bir ara kepek oldu, neler neler kullandık, geçiremedik.
İlk başta iyi durulayamıyor diye düşündüm, ben duruluyordum saçını ama yine kepek oluyordu.
head and shoulders denilen şampuan rezil bir şey, o daha çok yaptı, hatta bir kere ben kullanmak zorunda kaldım, kepek olmayan bende kepek yaptı.
Eczaneden adını hatırlayamadığım z ile başlayan bir şampuan aldık, işe yaramadı.
Yine eczaneden bilmem ne bitkisel ürün aldık, işe yaramadı.

En sonunda Davines'in kepek için olan şampuanını aldık, purifying serisi olabilir, o tamamen kesti. O zamanlarda da ucuz değildi, kim bilir şimdi ne olmuştur. N11 gibi bir yerden satan birisini bulun ve deneme ürünü var mı ellerinde sorun, durduk yere para vermeyin. 250 ml boyunda da şampuanları var ama dediğim gibi ucuz değiller.

Ben markanın çeşit çeşit ürününü kullandım, saç boyası dahil, memnun kalmadığım bir ürünü bile olmadı, keşke fiyatı da uygun olsa.
139 lira iyi bence fiyati internette o kadar pahali sampuanlara gore

Canım benimde aynı durum oluyordu doktora gittim benim kaş ve burun cevremde de dökülme oluyordu doktor seboreik dermatit teşhisi koydu yüzüm İcin krem, saçım icinde sampuan ve losyon verdi bir doktora görün en cok daha faydalı olur

139 lira iyi bence fiyati internette o kadar pahali sampuanlara gore
O fiyatsa iyiymiş, bir süredir başka şampuan kullanıyorum, güncel fiyatlara uzağım ama bitince çok büyük ihtimalle Davines serisine dönüş yapacağım.
Size numune isteyin dedim ama artık sektörde tutunmuş bir marka bu, belki de yoktur numuneleri.
Umarım çare olur.

X