Kesem beş günde 2 mm büyümüş yardıma ihtiyacım var

Gizembyrktr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2018
53
7
27
Kizlar geçen hafta 5+4 Ken karından ultrasondan keseyi gördü doktor bugün 6+2 iken yine sadece kese gözüktü bebek gözükmedi yalniz 5+4 Ken yani beş gün önce kesem 8 mm iken bugün 10 mm çıktı doktor birşey demedi haftaya birdaha gel daha erken gelme dedi normalde bildiğim ve buradan okuduğum kadarıyla kese her gün 1 mm civarı büyürmüs benim beş günde 2 mm büyüme olmuş okuduğum çoğu yazı düşük veya kürtaj böyle olup düzelen varmı artık hiç umudum kalmadı hicbirsey tam pürüzsüz gitmiyor nolur yardım edin

Kizlar geçen hafta 5+4 Ken karından ultrasondan keseyi gördü doktor bugün 6+2 iken yine sadece kese gözüktü bebek gözükmedi yalniz 5+4 Ken yani beş gün önce kesem 8 mm iken bugün 10 mm çıktı doktor birşey demedi haftaya birdaha gel daha erken gelme dedi normalde bildiğim ve buradan okuduğum kadarıyla kese her gün 1 mm civarı büyürmüs benim beş günde 2 mm büyüme olmuş okuduğum çoğu yazı düşük veya kürtaj böyle olup düzelen varmı artık hiç umudum kalmadı hicbirsey tam pürüzsüz gitmiyor nolur yardım edin
bişey olsa dr söylerdi bence şuan evham yapıyorsun canım kese bebek görünene kadar yavaş büyüyor zaten, bebek göründükten sonra geçerli senin o dediğin. Biraz sakin ol rahatla stres de olumsuz etkiler. Allahın izniyle bişey olmaz

Cevap veren olmadı ama benimle aynı durumu yaşayanlara umut olmak için devamını paylaşıyorum en başta gebelik testim belirgin pembe çıktıktan sonra silik çıkmıştı düşük yapicam zannetmiştim tekrar kan verdiğimde değerin yüzde yüz yukselmedigi daha az yükseldiğini gördüm ama testler farklı yerlere aitti aşırı derece bel ağrım vardı hep düşük diye kendimi hazırladım resmen doğum sancısı başlangıcı gibiydi sonra kesen gözüktü daha sonra kesem az büyümüş gözüktü ve hala boştu bir hafta sonra 7+2 olmam gereken günde dört gün geriden olarak 6+5 ölçüm sonucuyla bebek ve kalp atışı görüldü şimdilik herşey yolunda umarım hep böyle devam eder

Kizlar geçen hafta 5+4 Ken karından ultrasondan keseyi gördü doktor bugün 6+2 iken yine sadece kese gözüktü bebek gözükmedi yalniz 5+4 Ken yani beş gün önce kesem 8 mm iken bugün 10 mm çıktı doktor birşey demedi haftaya birdaha gel daha erken gelme dedi normalde bildiğim ve buradan okuduğum kadarıyla kese her gün 1 mm civarı büyürmüs benim beş günde 2 mm büyüme olmuş okuduğum çoğu yazı düşük veya kürtaj böyle olup düzelen varmı artık hiç umudum kalmadı hicbirsey tam

Canım şimdiden gebelikleri bir anormal olmuş ben bundan bir sene önce gebeydim sadece 2 tane ultrason kağıdı alabildim 3 Nisan'da kontrole gittim Doktor gelişimi çocuğun Durmuş dedi kesede bozuk olduğu halde Bana hiçbir bilgi vermedi Ben bunu Eve geldikten sonra kendim araştırdım kese bozuk olduğu zaman belli bir süreden sonra düşük meydana geliyormuş ve Öyle de oldu bende çocuğu kaybettim şimdi ikincisini hamileyim 8 haftalık hamile mama rağmen kese görünüyor ama kesede bebek görünmüyor Bununla ilgili bile doğru düzgün bilgi vermiyorlar tartışıp Oradan çıktım

Lütfen biri beni aydınlatsınn ben 12 Aralık'ta düşük yaptım 10 Ocak regl oldum. Beklenen adet tarihim 7 Şubattı. Ama olmadım. Şubat 29 da test yaptım fakat yine birşey çıkmadı. 7 Mart'ta kan verdim kanda beta HCG yüksekte çıktı dosya eklerim. Daha sonra 8de kadın doğuma gittim kese çok küçük dedi geç döllenme olabilir dedi. 2 şubattan hesaplarız dedi. ( 29 Şubat'ta negatif çıkan test peki) Neyse haftaya gel dedi. Kalp atışı için gittik karından bakıyor yok gibi birşey diyor vajinal bAktı diyor ki kese gelişmemiş boş olabilir o kadar kısa sürede bebek görünüyor mu ya. Dediğine göre o gün 6. Haftalık oldum ama brn Şubat'ta test yaptım üç tane hiç mi birinde çıkmazdı. Lütfen yardımcı olun bebeğimi görecek miyim😭

Lütfen biri beni aydınlatsınn ben 12 Aralık'ta düşük yaptım 10 Ocak regl oldum. Beklenen adet tarihim 7 Şubattı. Ama olmadım. Şubat 29 da test yaptım fakat yine birşey çıkmadı. 7 Mart'ta kan verdim kanda beta HCG yüksekte çıktı dosya eklerim. Daha sonra 8de kadın doğuma gittim kese çok küçük dedi geç döllenme olabilir dedi. 2 şubattan hesaplarız dedi. ( 29 Şubat'ta negatif çıkan test peki) Neyse haftaya gel dedi. Kalp atışı için gittik karından bakıyor yok gibi birşey diyor vajinal bAktı diyor ki kese gelişmemiş boş olabilir o kadar kısa sürede bebek görünüyor mu ya. Dediğine göre o gün 6. Haftalık oldum ama brn Şubat'ta test yaptım üç tane hiç mi birinde çıkmazdı. Lütfen yardımcı olun bebeğimi görecek miyim😭
Yani en son 10 ocakta mi adet oldunuz? Keseniz mi 6 haftalık gözüküyor yoksa adet tarihine göre mi hesap yaptınız?

X